Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   1 member

• Tratnjak Damijan

• Zadnje objave na forumu

• ftp
      Skupaj z navigatorjem sem dobil Basecamp, ki je neko skrpucalo od programa. Verjamem da deluje zelo dobro, pa vseeno je skropucalo. Iz tega razloga sem iskaj alternativo in jo našel v programu TyreToTravel, ki je bil zastonj. Kasneje so nadgradili Tyre v MyRoute ki ga sedaj uporabljam in se lahko uporablja brezplačno in zadostuje vsem mojim potrebam. Pri GS-u naprimer moči praktično ne doda pa tudi teža ni manjša, samo zvok menja, kar pa je zelo relativno. Za to odštet tisočaka ????
    • Snečer
      Saj tudi kupiš motor, ki leti 300+ pa ne gre skozi vsepovsod. Se pač naj pri Ducatiju potrudijo in naredijo tišjo zadevo, enako kot so se morali prilagoditi na izpuste zaradi euro norm.  
    • Snečer
      Nek video sem gledal, ko so lovili modele na nemški avtocesti pa še vsakemu so dali toleranco najmanj -5dB Nekateri so se morali kljub temu poslovit...
    • Snečer
      dejansko tu ni isto, ker aftermarket programi za Garmin ponujajo manj kot original aftermarket izpuh pa več dejansko tu tebe vprašam, zakaj plačuješ za Myroute.app? ko pa lahko vse in še več narediš z "originalom". ne pravim, da je program slab, a dejansko ni neke logike v odštevanju novca...
    • LunaticFringe
      No pa se jim dogaja, kar sem napovedal.  Edino razlogi za nemire so drugi, sicer predvidljivi, še slabš zna biti, ko bodo miličniki dobili smešno nizko kazen ali bili oproščeni. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!