Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up

• Zadnje objave na forumu

• Mavti
      Kakšen šnopček(preventivno) si pa že spil danes, ker črke tako plešejo
    • maxxa
      1 Završnica 2 Kavčke Drugace pa isto, kot je lipstick napisal 😊
    • amateur
      Google te je peljal naokoli, kamlu za Otaležem zaviješ navzgor. Predzadnja slika kaže cesto iz Cerkljanskega vrha pod Bevkovim vrhom do križišča za Dolenje Jazne, ki sem ti ga napisal. Tista cestica zadaj je sedaj asfaltirana. Le kdo je zbral gnar za to, zadaj pa je Bevkov vrh. 
    • smasher
      Torejče sem prav razumel linke od @DAMI34, zdravnikk zfej oravijo da ni več take panike, ker so pacienti od grioe spokali (al pa jih je pobralo) in so proste kapacitete? In je bila začetna oanika zaradi gripe in novega virusa hkrati?  Ps: čeprav sem iz občine Piran, nebi tolko obsojal tistega ki je šel na vikend, če se je držal samo izolacije, če menu pitrdijo okužbo bi tudi iskal v katero luknjo se zavlečt stran od družine (če bi onstali v družini bili zdravi), pa magari v baraki sredi njive kampirat 14dni.
    • jvalant
      Ma, skoda k bodo crtali 104. clen in sledenje mobilcev.... sm ze imel ideje. Kot tale naprimer: (prevrti na 25s)    
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!