Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

 

Ce prihajas po klancu navzdol je Slap "Kotel" 20m stran od ceste.

Res pa je, da se ga ne vidi s ceste.  Je treba pes it tistih 20 m in za vogal pogledat. 

kotel-zala2.jpg.17f8b3dfd2ae28cbfeefe2c42e92a00b.jpg

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, Dimen, tole je kr zajeban trek za otovorjene motorje in slabo gumo.  :eek:

Franc tavelik slap - je malo skrit za ovinkom, ampak še vedno čisto ob cesti ( 20metrov) vendar če je sušno obdobje potem se vidi samo nekaj skal in ga hitro spregledaš.  Spodaj se vidijo koordinate na sliki. Je pa to tam na koncu (oz. začetku) te zaprte ceste ki je čisto erodirana od nalivov in je cela jeba čez pridet. 

image.thumb.png.fb5dc6198c3cdc9699d8f45d10b04335.png

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hajoktejn Svetovni tereni in slike, hvala da mi lepšate te deževne dneve s takimi vložki :OK:

@jskrablin Kako so ti kaj torbe všeč? Vredu služijo namenu? Jaz jih nažalost takrat nisem imel možnosti sprobat :( 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se mogoče tudi kej vozite al pa se samo nastavljate slikomatom?

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, miklavc pravi:

@hajoktejn Svetovni tereni in slike, hvala da mi lepšate te deževne dneve s takimi vložki :OK:

@jskrablin Kako so ti kaj torbe všeč? Vredu služijo namenu? Jaz jih nažalost takrat nisem imel možnosti sprobat :( 

Torbe so za razliko od mojega običajnega 'priveži nekaj na vrh zadnjega blatnika' špica. Kak teden nazaj sem montiral Rally Raid stranske nosilce in jih imam zdaj kam privezat, pa lepo stran od lonca so. Ker še nimam tool tube zaenkrat v njih vozim orodje, extra zračnice in še kako malenkost za oblečt. Ne premikajo se niti malo, težišče je nižje in bolj naprej kot pri običajni varianti (se pozna na ubogljivosti zadnjega dela motorja), stvari bolj dostopne, pa lih dovolj velike so za krajše izlete. Prvi crash test so danes tudi preživele brez poškodb - v enem ovinku mi je sredi kao speedway izhoda zmanjkalo talenta pa sem high sidal :lol1:Se zadovoljen, ko bo @gsxf750 tele zahteval nazaj, si omislim svoje :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Se gre kdo vozit ta vikend pa še nima ideje kam?

Evo lahko naredi še dobro delo obenem. 

Šeram trek, ki ga nikakor ne bom uspel prevozit, da bi ga prečistil (oz izločil/popravil kar ni prevozno). 

image.png.50d507848f521b06dc74f85d561bff44.png

Gre za trek, ki bo v prvi verziji vključen v TET, uradno lansiranje bo sredi tega meseca, jaz pa grem medtem na daljšo furo in nimam časa da bi to sam odvozil in prečistil.

Če je kdo ali kaka grupa za akcijo naj mi javi, da se pogovorimo podrobneje. 

LP

 

TET track SLO.gpx

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/22/2017 at 8:42 AM, Ni3ous said:

Sezona je v polnem razmahu zato dodajam en slatkiš .gpx-a.  Zelo tekoč, ponuja veliko lepih pogledov,  vse sorte potk.

Odvožen v 2h 45 min s postanki, tako da ni prezahteven. Trije odseki po 100 metrov malo tricky za kake GS-e ipd,  na slabih gumah. Drugo vse bp.  Če jo bo kdo mahnil na morje je dobra za ponucat. Uporaba na lastno odgovornost, ter odgovorno in strpno in brez zlorab.

V zameno za trek  pa prosim za reportažico oz.  slike in  vtise.

Ob AC na morje - Ni3ous track.gpx

Pozdrav

Hvala Ni3ous za tole. En dan med 21.6. in 24.6. jo imam namen uporabit do morja.

Če se najde kakšen interesent, da mi dela družbo je dobrodošel, sam ne zej vsi naenkrat :).

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Od tu naprej pa "cvajtakter"...

Je pa kip na vrhu, tako da veliko nisem izpustil...

Kot sem rekel, ne vidi se. Obrnil sem malo višje, ko sem videl, da so vrata zaprta in če bi moral obračati tam, bi bil v resnih težavah. (vsaj toliko pameten sem bil) Nato pa sem se spustil malo nižje, da sem lahko tačko postavil v kanal, sicer bi ga za fotko lahko samo prislonil v breg...

Sicer pa takšni "podvigi" tako daleč od doma niso ravno najbolj modra stvar, ki bi jo človek lahko počel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Joker said:

:D

Od tu naprej pa "cvajtakter"...

Je pa kip na vrhu, tako da veliko nisem izpustil...

Kot sem rekel, ne vidi se. Obrnil sem malo višje, ko sem videl, da so vrata zaprta in če bi moral obračati tam, bi bil v resnih težavah. (vsaj toliko pameten sem bil) Nato pa sem se spustil malo nižje, da sem lahko tačko postavil v kanal, sicer bi ga za fotko lahko samo prislonil v breg...

Sicer pa takšni "podvigi" tako daleč od doma niso ravno najbolj modra stvar, ki bi jo človek lahko počel...

Sicilija, Korzika, Grčija?

kje si bil na sliki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Greencaj pravi:

PRED MANO:

Tako so najboljše. Kaj je spredaj? Svašta :panic:

Okoli čelade - za takole vožnjo priporočam off road čelado + MX očala. Sam sem po nasvetu @hajoktejn nabavil Nolan N53, ki je med lažjimi za ceno (130€ je trenutno v akciji pa 1170g). Razlike ni samo v zračnosti, teža se fino pozna. Sploh ko začneš malo bolj resno vozit se na koncu dneva pozna obremenitev na vratnih mišicah. Razlika do moje začetniške HJC je malo pod 300g... pa nič več razbolelih vratnih mišic. Očala pa nekaj solidnega, jaz uporabljam Oakley Crowbar.

Pa dobrodošel v 'klub' :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ne fukne (motor) ni slovenc...hej, hej, hej....:P

Super odpeljano....fotke pa sicer nič ne škodi malo "sanirat"....čeprav kolikor vidim je to nekje v Romuniji., to se pač lepo vidi...malo vam ne gre zemljepis fantje....Romunija je to Romunija.

Pa naj dokažejo da ni....

 

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!