Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

3 hours ago, Ni3ous said:

Mogoče zato ne gre v promet?

Screen Shot 2018-03-20 at 09.50.52.png

3 hours ago, gsxf750 said:

Benduro 7 se bo odvijal 18_20.maja

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=258678.new#new

 

Upam, da letos uspe.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 18/03/2018 at 11:29 AM, jskrablin said:

Grem. Prijaviš se pred dirko na mestu dirke. Dobiš nalepke s cifro, transponder za merit čas (nosilec lahko najameš za 10Eur al pa ga pač obdržiš po dirki) in to je to.

hvala.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, jskrablin said:

@Ni3ous - a na večjo MX progo niste šli pogledat? Je fina za trenirat vožnjo po pesku in kamenju :D 

Zaradi slabe vremenske napovedi nismo uspeli vsega odvozit in smo imeli le en dan za vožnjo. Namen je bil čimveč odvozit na Roadbook, čeprav tehničnih delov tudi ni manjkalo po deževni noči.

Pa še video:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, motolover said:

Mogoče zato ne gre v promet?

Screen Shot 2018-03-20 at 09.50.52.png

 

Saj imam 10€ ceneje kot tukaj, pa še nek link iz tujine si dal za referenco, kjer je najbrž treba dodat še za poštnino. Pri nas so precej dražje. Npr pri nas je Širnik in Bartog ugoden pa jih prodajajo za okoli 110€.

Ceneje nove se ne prodaja nikjer, tako da cena ni ovira. Verjetno bolj to da je v osnovi draga in je folk pač ne kupuje in niti ne išče.

 

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ti treba iskati v tujini- Bomag:

TKC 80 Twinduro ; Dim.: 140/80 - 18 M/C 70R TT M+S   +79,27 €

http://conti-moto.si/motorji/off-road-enduro/tkc-80-twinduro.html

lp

P.s. možno da je cena brez davka, ampak meni je zmerom dal popust in zadnjič dostavil (brezplačno) v službo.

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, imaging pravi:

Pa še video:

Ker peskovnik. Morem naslednjič Baltija vprašat kje je to... pa bo 2T ornk trpel :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, franc said:

Ni ti treba iskati v tujini- Bomag:

TKC 80 Twinduro ; Dim.: 140/80 - 18 M/C 70R TT M+S   +79,27 €

http://conti-moto.si/motorji/off-road-enduro/tkc-80-twinduro.html

lp

P.s. možno da je cena brez davka, ampak meni je zmerom dal popust in zadnjič dostavil (brezplačno) v službo.

To je dobra cena ja. Ob objavi oglasa sem preverjal in nisem našel tako ugodne. Dam za 65€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, franc said:

Ni ti treba iskati v tujini- Bomag:

TKC 80 Twinduro ; Dim.: 140/80 - 18 M/C 70R TT M+S   +79,27 €

http://conti-moto.si/motorji/off-road-enduro/tkc-80-twinduro.html

lp

P.s. možno da je cena brez davka, ampak meni je zmerom dal popust in zadnjič dostavil (brezplačno) v službo.

Ne iščem, samo povezavo sem ti dal, kjer sam kupujem. Te dimenzije so itak za bolj hard motorje, te pa imajo raje bolj hard gume. TKC 80 so odlične za adventure krave,  ki večinoma nimajo teh dimenzij. Bomag je tebi itak sosed, nima smisla kupovati kje dlje, meni so pa Nemci domači in imajo gor brezplačno dostavo. Večina gum za moje modele je konkretno cenejša gor. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, gsxf750 pravi:

Benduro 7 se bo odvijal 18_20.maja

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=258678.new#new

 

V parih dneh je padlo več kot 30 prijav... Zdej je prijavljenih približno 40 ljudi, postelj naj bi bilo 60, tako da je za spanje prostih še približno 20 mest. Kdor ima namen, naj se prijavi, drugače bosta pela šotor in spalka.... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, SF said:

V parih dneh je padlo več kot 30 prijav... Zdej je prijavljenih približno 40 ljudi, postelj naj bi bilo 60, tako da je za spanje prostih še približno 20 mest. Kdor ima namen, naj se prijavi, drugače bosta pela šotor in spalka.... 

pofočkal, kar bo, pa bo!

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 3. 2018 ob 21:31, motolover pravi:

pofočkal, kar bo, pa bo!

Fočk, fočk :) to bo super test, da sprobam naloženo kravico za Albanijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Biker87 pravi:

Naštel sem NAS 5 s tega foruma. 

 

Nas? Jaz sem nas naštel 8, tebe pa ne najdem za Africo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem letos računal na Benduro po dolgem času, ampak se datum prekriva s Hellas Rally, tko da... next time. Fajn zastopajte Slovenijo! :D:beer2::drunk:

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/24/2018 at 8:57 AM, SF said:

Nas? Jaz sem nas naštel 8, tebe pa ne najdem za Africo...

No pol pa 8, ne poznam vseh :)

Sem na wr 450, na Africi me ne boš najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
7 hours ago, Joker said:

Po lanskem GEM sem si rekel, da si moram priskrbeti motor, ki bo bolj primeren in ga bo manj škoda kot GSA, hkrati pa se ne bi metal v neke hude stroške. Pa so mi prišle pod roke mokre sanje iz mojih najboljših let. Po nekaj zimskih mesecih obnove in predelav, je sedaj ready to run. Ker so stroški rahlo nenadzorovano naraščali, sem nekaj načrtovanih predelav pustil za kasneje. Kompletni prednji konec, zadnje kolo... Kljub temu sem se uspel znebiti slabih 20kg...

Žal letos ni na vidiku ponovitve GEM. Me pa kljub remu zanima, ali je kdo iz naše lanske skupine ( @Basko @Biker87 @kp-kp @vrho1679 @plansar...) interesent za reunion pa da odpeljemo npr. hard traso?

20180403155343.jpg

20180403155359.jpg

20180403155407.jpg

20180330185018.jpg

20180403155533.jpg

20180403155418.jpg

Dobr si tole v roke vzel. Pa 800 ccm na 1 cilindru, to more bit zanimivo.

Jaz sem za vožnjo. Definiramo datum in akcija.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Lep motor in tud zelo uporaben za naše grand enduro podvige. Naj ti dobro služi in da bi doživel veliko avantur z njim.

 

Že kar nekaj zanimanja je bilo za GEM meeting, najbolje da vsem pojasnim tule. Do sedaj smo imeli že 5 Grand Enduro Meetingov, vendar dogodek ni bil nikdar vsakoleten. Na lanskem je bil odziv res enkraten in se vidi, da je organizacija postala bolj dodelana, da je všečna širši publiki in da se za vsakega nekaj najde.   Zagotovo bodo v prihodnje še organizirani GEM meetingi, vendar tako kot do sedaj, to ne bo vsakoletni dogodek. Razlogov za to je več. Glavni pa je ta, da je organizacija takega dogodka malo delikatna in krhka kar se zakonske podlage tiče. Zato je bolje da ne "dvigamo prahu" vsako leto. Drugi razlog je da se vsakoletni dogodki hitro izpojejo in se mi zdi bolje da poteka  na cca 2 leti,  tako se prav vsi avanturisti res veselimo dogodka in ga zaužijemo na polno. Upoštevati je treba tudi da je Slovenija majhna in ko želiš pripraviti čim bolj legalno traso v izvedbi soft, medium in hard lahko hitro zmanjka časa in terena in se začnejo stvari ponavljati.  Lanski GEM meeting je bil meni res fantastično druženje z vami vsemi. In komaj čakam da dogodek  ponovimo in naredimo spet en pošten odlom. :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Joker Živjo, nisem se udeležil nobenega GEM (Grand Enduro Meet??), me pa (zelo) zanima kakšna skupna vožnja. Naj povem tudi da imam XT660Z šele dobre pol leta in se še malo privajam offroad vožnje, tko da do kakšne medium trase bi še prilezel, Hard pa ne verjamem da bi odpeljal brez kakšnih komplikacij. :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!