Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

pred 54 minutami, Joker pravi:

Če misliš tole traso od Hrastnika do Kamnika, je še ni...

Kar se pa tras lanskega GEM tiče, sem jaz peljal Adventure ruto z GSA brez težav. Tudi bypasa nisem uporabil tako da bi moglo iti z ready to race z lahkoto... Hard traso imam namen odpeljati enkrat letos...

Se ti lahko pridružim na hard?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Joker pravi:

Z veseljem!

Te kontaktiram ,ko se vrnem iz izleta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 4. 2018 ob 9:45, jskrablin pravi:

Bi šal poleg, menda bo 690 do takrat že iz servisa. Sam 21.4. je enduro Ribnik... tako da jbg, kdaj drugič (dokler bo 690 še pri hiši).

boš pelal Ribnik?

Lahko sva uradna predstavnika Motosveta na dirki,no ja pa zihr bo kakšn jurja sponzorskega....:grupni:

Popravljeno . Popravil lukec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, lukec pravi:

boš pelal Ribnik?

Lahko sva uradna predstavnika Motosveta na dirki,no ja pa zihr bo kakšn jurja sponzorskega....:grupni:

Namen je odpeljati. Tole soboto se gre na trening, čez en teden pa dirka. Sponzorskega jurja (lahko tud sam pol ) se pa tud ne bi branil :D 

Če ma @Codeine kje kako Motosvet nalepko jo lahko tud na moped nalimam... lih v čast in slavo ne bo, se pa trudim :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, jskrablin pravi:

Sponzorskega jurja (lahko tud sam pol ) se pa tud ne bi branil  

Verjamem,da glede na razmere bi bil zelo vesel že,če bi dobu kako gumo gratis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Verjamem,da glede na razmere bi bil zelo vesel že,če bi dobu kako gumo gratis...

Gumo??? Pa sej ni Jarvis... hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, SF pravi:

Gumo??? Pa sej ni Jarvis... hehehe

Kuk ekstremno propagirajo Mitas...če jih za svoje reklamne namene ne dobijo gratis,še niso niti vprašali,kljub temu,da vprašanje nič ne stane ...pa saj ne rečem več setov...ampak set za @jskrablin bi pa lahko zrihtali..  .naredili lepo gesto,sebi in Mitas pa malo reklame...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem preveril prevoznost cest na Menino planino. Žal se pri približno 1200 m nmv konča veselje zaradi zametov snega.

Spodaj je na sliki primer zasnežene ceste (iz Okroga pri Motniku proti Biba jezeru):

 

cesta na Menino planino 20180411.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš, da se mi je rahlo zdelo, da zna biti takole...

Tale Menina je res en fenomen. Kot da bi imela 2000m...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ofc - Mitas E-09 (navadno, Dakar ima trde boke za popizdit) se splača probat na LC4 zadaj. Je ne bo takole raztrgalo kot ono na sliki, pa za po takem terenu je zelo dobra guma. Skoz blato je pa sam gas in ne se postavljat počez skoz kanale :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom rekel kolegu, ko bo naslednjic menjal. Edina k je bila na voljo (sva morala nazaj iz buzeta k Axlu, drugje niso meli nic na zalogi) je bila Michelinka. Zdrzala celo pot:smoke:

Mene je pa mal bolj metalo(e07 navadna zadaj). Sem potem po ene 3.mlakuzi ze dojel da sam gas pomaga:D do takrat se je pa pocez sam od sebe postavljal:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kawl said:

Jaz sem imel na LC4 Rockrider pa je bila super. Plezala je zelo dobr ;) obraba pa minimalna.

Dobre gume, z njimi sem obvozil tranzit čez BiH do Durmitorja ČG, Albanijo, Makedonijo, Grčijo do Lefkasa in ob Albanski obali ter jadranki nazaj, cca 4k km 80/20 cesta/teren in še je ostalo 1/4 profila.

Drugače je pa tale Kamenjak enkratna otvoritvena turca, Na Televrini pa 1Xna panorama. Na otoku je za obkljukat tudi kolovoz iz Cresa do Valuna, v predsezoni, če se da, ali pa jeseni! 

Kolega ga naj pa malo manj ožema na asfaltu s tako gumo, in bodo tudi štoflci preživeli:cool:

 

30709026_10215494297968060_6190356240833445888_n.jpg

Popravljeno . Popravil 2alsportfunatik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! 

V torek 24. aprila bo v pivnici BAZA, Špruhova 19 v Trzinu potekala predstavitev novosti iz prodajnega programa in ostalih aktivnosti uvoznika Husqvarna motociklov MotoXgeneration. 

Mislim da je za enduraše in avanturiste prisotne v tej temi lahko še posebej zanimivo to, da bo poleg stock Husqvarne 701 ob bok postavljena na ogled tudi 701 Rally Adventure predelava, s katero se letos odpravljam na Hellas Rally. 

To je dobra prilika za motoristični klepet, ogled predelave in druženje.  Vabljeni!

MotoXgeneration menda časti živo glasbo, pivo in čevape, tako da js pridem :D 

Se vidimo!

 

Nagec se je temeljito okopal za show: 

 

image.png.083100bdff05166060aa716d579d6593.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GES (po mojem mnenju) uspel. Boli me celo telo, lahko bi si spremenil priimek v Musklfiber za danes. Samo je tak fajn muskelfiber, ker veš da si se imel lepo.
Video posnetki so delno uporabni, ker sem imel malo preveč nizko kamero namontirano za stoječi položaj v katerem sem večinoma vozil, tako da če bo kaj za pogledat, objavim udeležencem na ZS. Slik pa nekaj je...dobrih, dobijo udeleženci pravtako na ZS.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj na ZS? Deli to z nami, da nam mal lušte narediš. Če bi v preteklosti delili naše avanture le na ZS bi bila tale tema zelo pusta in bi bil marsikdo prikrajšan za navdih.  Vedno ko delim svoje gpx-e med vami je vse kar prosim v zameno le en ride report po furi v tej temi. Kar ne bi smelo biti previsoko povračilo.  Jaz si vedno rad pogledam vse reportaze tu, četudi ne pokomentiram vsako. :OK:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši modri ti nimajo kaj če rovariš po bosanskih kolovozih :D kjer voznja v naravnem okolju ne pozna omejitev.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GES definitvno uspel. Muskelfibra sicer pri meni ni oz ni bilo,  me pa trtica boli za znoret.

Za moj okus sicer preveč hitro po makedamih, bi pa seveda pohvalil voznika ki je vozil za mano, mel je WR250 R, ki me je opominjal na napake in dajal pomebne inštrukcije.

Pohvala in zahvala seveda tudi vsem organizatorjem.

In sotrpinim, da so me  v hudih klancih čakali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!