Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

12 minutes ago, igc1 said:

Ker ste glih v debati, kva predlagate nama z Dr.SPEEDOM, a se peleva naprej, al raj obrneva, da ne bo zapletov v MNE z organi  pregona :-))20170709_104431.thumb.jpg.3278e8d4be12bcdba747ac5e1c020ef6.jpg

najprej eno Niksicko vase...poj pa... Wide opeeeeeen !!!!

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, igc1 said:

Ker ste glih v debati, kva predlagate nama z Dr.SPEEDOM, a se peleva naprej, al raj obrneva, da ne bo zapletov v MNE z organi  pregona :-))20170709_104431.thumb.jpg.3278e8d4be12bcdba747ac5e1c020ef6.jpg

Srečno, pa objavita kake slike ko se vrneta.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, igc1 pravi:

ima Dr. Speed tolk kamer s sabo, kot RTV pa POP skupaj. samo tist bo že on objavu...

Bolje kakšna več! Jaz sem ta teden v Albaniji imel eno samo, samozavestno sem posnel krog čez Kir na Theth. Niti se mi ni zdelo vredno kaj veliko fotografirati, saj sem imel namen slike potegniti iz videa. Nekje na poti iz T'thores proti Skadru pa mi je odpadla iz motorja...:mad:

Iskal sem jo skoraj 40km, žal zaman. Vseeno mi je za kamero, za posnetke pač ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Joker pravi:

Bolje kakšna več! Jaz sem ta teden v Albaniji imel eno samo, samozavestno sem posnel krog čez Kir na Theth. Niti se mi ni zdelo vredno kaj veliko fotografirati, saj sem imel namen slike potegniti iz videa. Nekje na poti iz T'thores proti Skadru pa mi je odpadla iz motorja...:mad:

Iskal sem jo skoraj 40km, žal zaman. Vseeno mi je za kamero, za posnetke pač ne...

:(obstaja še upanje, da jo jutri najdema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Dr.SPEED pravi:

:(obstaja še upanje, da jo jutri najdema

To bi bilo res srečno naklučje. V tem primeru bi se hvaležnost merila v zabojih :beer2:

Za vsak slučaj: je tale okrogla izvedba:

kamera.jpg

Zadnjič je bila videna na tem razgledišču malo pod T'thores:

dsc3910.jpg

Ker je nižje en del ceste s precej "tresočim" asfaltom sem predvideval, da je odpadla nekje tam. Sva pa preiskala odsek od Koplika do Boge. Tako da, če bosta res malo vrgla oko nanjo, potem to storita med omenjenim razglediščem in Boge.

V vsakem primeru pa UŽIVAJTA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weila. A je kdo od vas iz okolice Tolmina/Bovca.... imam 5 dni casa za uzivat na vasih krajih, pa me zanima ce bi mi kdo predlagal kako pot (recimo, na Kanin skocim jutri ce bo vreme). Tudi druzba je zelo dobrodosla. Imam pa plan v glavnem tle hribcke prelazit, pogledat malo od kje se padalci mecejo itd itd. Vsaka informacija dobrodosla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Greencaj Planina Zaprikraj, Matajur, Stol obvezno :) Pa najbrž se ne da krožno peljat, ker je vedno en del tudi peš pot. Linki so sicer za mtb, ampak za orientacijo bo.

Naprej od sirarne na planini Zaprikraj vozijo tudi s terenci, torej vsaj do muzeja na prostem prideš bp.

p.s. "Nekategorizirane ceste, po katerih je dovoljen dostop z motornimi vozili do vzletnih mest, so posebej urejene in označene z informativnimi tablami (dostopne ceste). Uporaba urejenih dostopnih mest in vzletnih oziroma pristajalnih mest je dovoljena z dovolilnico, ki se pridobi s plačilom nadomestila."

Najbrž veš, da je redarska služba v Posočju zadnja leta zelo dejavna :P

Popravljeno . Popravil 3nity
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, 3nity pravi:

@Greencaj Planina Zaprikraj, Matajur, Stol obvezno :) Pa najbrž se ne da krožno peljat, ker je vedno en del tudi peš pot. Linki so sicer za mtb, ampak za orientacijo bo.

Naprej od sirarne na planini Zaprikraj vozijo tudi s terenci, torej vsaj do muzeja na prostem prideš bp.

p.s. "Nekategorizirane ceste, po katerih je dovoljen dostop z motornimi vozili do vzletnih mest, so posebej urejene in označene z informativnimi tablami (dostopne ceste). Uporaba urejenih dostopnih mest in vzletnih oziroma pristajalnih mest je dovoljena z dovolilnico, ki se pridobi s plačilom nadomestila."

Najbrž veš, da je redarska služba v Posočju zadnja leta zelo dejavna :P

Na Kobariški stol (Stol) je samo za motorje prepovedano, a hudo lepo. Je ena klapa tujcev zorala pred leti in so se domačini odločli in prepovedali. Lovski čuvaj ima tud pooblastila za pridržanje motorista do prihoda Policije :headbang:.

Logje, Robidišče, Preval (vis a vis Stola (na jugu)), Korada, ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vrhunsko....Mala Crna Gora...kanjon Sušice....pa še nekaj krajev sem prpeoznal (odvozil)....pravi pure-nature....

Res lepa avantura....respect...

Btw....mogoče ena od idej za v prihodnje....Sinjajevina planina v Črni Gori. Vendar ne klasična smer po karti. Obstaja še ena pot malce ven iz Kolašina...odcep je relativno težko najti....se strmo vzpne po kolovozni poti na vrh planine in pelje čez celotno planino proti Žabljaku....praktično na "živo"...po občasno komaj zazanavni kolovozni poti. Morda je že kdo peljal po njej....v glavnem priporočam.

Brez naslova.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal offtopic, al pa tut ne... Vozi kdo/je vozil metzeler six days extreme (hard) na ktm 690, tenerejki? Na kok barov ste filal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@igc1 @Dr.SPEED če bi rekel da nisem fouš bi se debelo zlagal. Super fura, super sprotni report :worship:

 

@Žan96 - jaz offroad gum na 690 ne spuščam pod 1.3 bara za normalno off vožnjo. Priporočen tlak za solo off pa je 1.5. Tako da jaz bi tu začel, pol pa gor/dol 0.2 glede na teren in obremenitev. Pa malo gledaš kako se obrabljajo...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, jskrablin said:

@Žan96 - jaz offroad gum na 690 ne spuščam pod 1.3 bara za normalno off vožnjo. Priporočen tlak za solo off pa je 1.5. Tako da jaz bi tu začel, pol pa gor/dol 0.2 glede na teren in obremenitev. Pa malo gledaš kako se obrabljajo...

S koliko nizkimi tlaki se da vozit kaksno gumo je precej odvisno tudi od tega koliko trde boke / puncture proff je kaksna guma. 

Na Michelinki Desert Race in Dunlopki 908RR jih spuscam tudi pod en bar in to brez sponarja. Obe gumi sta tok mocni, da sta totalen nightmare za namontirat, tako na roke, kot z montirko.

2 hours ago, BIF said:

....vrhunsko....Mala Crna Gora...kanjon Sušice....pa še nekaj krajev sem prpeoznal (odvozil)....pravi pure-nature....

Res lepa avantura....respect...

Btw....mogoče ena od idej za v prihodnje....Sinjajevina planina v Črni Gori. Vendar ne klasična smer po karti. Obstaja še ena pot malce ven iz Kolašina...odcep je relativno težko najti....se strmo vzpne po kolovozni poti na vrh planine in pelje čez celotno planino proti Žabljaku....praktično na "živo"...po občasno komaj zazanavni kolovozni poti. Morda je že kdo peljal po njej....v glavnem priporočam.

Brez naslova.jpg

a mas GPX?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, BIF pravi:

Žal ne...nikoli ne snemam prevoženih poti. Lahko pa ti razložim, kako in kaj, če nameravaš dol.

avtomatsko se shranjuje pri Garminu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno...moram se posut s pepelom in priznat da imam Garmina zgolj kot televizijo z debelo vijolično črto. Zelo slabo obladam funkcije ki jih ponuja. je pa bilo to leta 2015 in močno dvomim, da je še kje track spravljen...mogoče pa je in, če želiš, ti ga mirno dam, da ga izbrskaš. Jaz pa sem glede taga (in še česa) an-alfabet...:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, BIF pravi:

Možno...moram se posut s pepelom in priznat da imam Garmina zgolj kot televizijo z debelo vijolično črto. Zelo slabo obladam funkcije ki jih ponuja. je pa bilo to leta 2015 in močno dvomim, da je še kje track spravljen...mogoče pa je in, če želiš, ti ga mirno dam, da ga izbrskaš. Jaz pa sem glede taga (in še česa) an-alfabet...:cry:

sledi so shranjene v mapi (garmin)\gpx\archive\ , zadnjih 20 sledi, nakar jih začne prepisovati z novimi, tako da najbrž je že prepisana

samo priklopiš na PC in pogledaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!