Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Fantje uporablja kdo kakšno napravo katera je sposobna samo kakšnih dveh funkcij, da potrdiš, da si ok oz. da potrebuješ pomoč? (delovanje preko GPS)

Namreč veliko se vozim sam, po kočevskem rogu, kjer ni signala, in po cestah tudi po več dni žive duše....

Sej takrat ko sm na odročnem kraju ne izziva usode, sam lej, lahko se kdaj zgodi, nehote...

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam pištolo za signalne rakete...te ne rabijo niti GPS signala, pa še medveda lahko z njim preženeš  :lol1:

image.png.fe4ee88c369b470a748b6351d45da3a9.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, BIF pravi:

https://www.findmespot.com/en/

Preverjeno deluje.

Kakšen zastopnik v EU, ali naročilo direktno iz Amerike..Hvala za info, zgleda ok, tudi cena je kar sprejemljiva.

p.s., gre letos kdo kakšen offroad trip Slo-Cro- Bih (podaljšan vikend)? Lahko tud spanje na prostem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

$149.99 NOW $75.00 *Rebate required. Limit 2 per submission.

 

Use Promo Code SUMMERGEN3 for instant 50% off service discount!

This device requires a service plan. Click here for details. All subscriptions auto-renew at the end of the contract term. 

For more product information click here.
 
Bi se kdo pridružil nakupu?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se. Samo, da preštudiram kakšen forum zakaj ja in zakaj ne....

Razen teh 75 zelencev za nakup je še 100 letno? Kako gre to?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam doma...občasno sem zadevo posodil komu, ki gre na kakšno enkratno avanturo. Trenutno to uporablja @Kmet2...na svoji poti.

Kupiš napravo in je to to. Letno pa plačaš uporabo satelitov in opcijo klica na pomoč, ki v najbližji pogodbeni center pošlje tvoje koordinate in aktivira reševalno akcijo.

Mislim, da imaš na razpolago več opcij uporabe...malo počekirajte. Jaz za letos nisem nič aktiviral, ker nimam v planu nič resnega. Vsak track lahko deliš s tistimi, ki jim pošlješ povezavo. Preko naprave se lahko pošilja tudi v naprej pripravljene sms...vse pa ppteka preko satelitov neodvisno od nekih hsm operaterjev in slabih signalov ter podobnega sranja. Profi zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opcija je še Garmin Inreach - https://explore.garmin.com/en-US/inreach/

Pred časom ko sem raziskoval tele napravice sem zasledil nekaj pritožb na temo Spot trackerjev... se splača prebrati Advrider temo o njih. V vsakem primeru je potrebno tole stestirati prej ko se odpraviš na pot, da ni pol presenečenj v res neprimernem trenutku.

@HyperJack podaljšan vikend bi bil opcija. V avgustu, prej niti ne.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, HyperJack pravi:

Kakšen zastopnik v EU, ali naročilo direktno iz Amerike..Hvala za info, zgleda ok, tudi cena je kar sprejemljiva.

p.s., gre letos kdo kakšen offroad trip Slo-Cro- Bih (podaljšan vikend)? Lahko tud spanje na prostem...

Žiu.Me zanima.....spanje pa raje v koči,sobi,apartmaju......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 6. 2019 ob 14:07, HyperJack pravi:

$149.99 NOW $75.00 *Rebate required. Limit 2 per submission.

 

Use Promo Code SUMMERGEN3 for instant 50% off service discount!

This device requires a service plan. Click here for details. All subscriptions auto-renew at the end of the contract term. 

For more product information click here.
 
Bi se kdo pridružil nakupu?

Žal tole velja samo za ZDA tržišče. v EU je polna cena naprave, na naročnino ti pa dajo samo 25% off. Se pravi, u tri pisane marjetice predraga zadeva, glede na to, kaj ponudijo američanom: 180€ naprava (ko prišteješ še DDV) in 177€ letna naročnina (z DDV in že upoštevan 25% popust)

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/21/2019 at 1:15 PM, HyperJack said:

Fantje uporablja kdo kakšno napravo katera je sposobna samo kakšnih dveh funkcij, da potrdiš, da si ok oz. da potrebuješ pomoč? (delovanje preko GPS)

Namreč veliko se vozim sam, po kočevskem rogu, kjer ni signala, in po cestah tudi po več dni žive duše....

Sej takrat ko sm na odročnem kraju ne izziva usode, sam lej, lahko se kdaj zgodi, nehote...

 

hvala

Zavarovalnica SAVA ima zdaj eno zadevo za take reči .. preko GPS deluje. 9eur na mesec. in lahko preko računalnika tudi spremljaš kje si se vozil in podobno je vse samo tebi dostopno. v primeru nesreče pa javi lokacijo koliko sem zasledil. dostop do lokacije ali pa koliko in kje si se vozil ima zavarovalnica samo v primeru škodnega primera/nesreče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 6. 2019 ob 9:53, lukec pravi:

Žiu.Me zanima.....spanje pa raje v koči,sobi,apartmaju......

Odprt sem za čisto vse predloge. tud za spanje v sobi.. vse je stvar dogovora. Važno mi je, da ne grem sam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, moto007 pravi:

Zavarovalnica SAVA ima zdaj eno zadevo za take reči .. preko GPS deluje. 9eur na mesec. in lahko preko računalnika tudi spremljaš kje si se vozil in podobno je vse samo tebi dostopno.

Tista Vigo škatlica deluje verjetno samo preko GSM omrežja. V kolikor GSM omrežja ni, je bolj neuporabna kot ja. Je pa res da v Sloveniji je pokritost dobra tudi v bolj off lokacijah. 

Spot in podobni trackerji delujejo preko satelitske povezave in ne rabijo GSM omrežja za delovanje. To je kr pomembna razlika če se ti kaj zgodi nekje bogu iza nogu. Od tu tudi razlika v ceni... Satelitski linki so dragi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HyperJack pravi:

Odprt sem za čisto vse predloge. tud za spanje v sobi.. vse je stvar dogovora. Važno mi je, da ne grem sam..

kdaj bi ti šel'?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, lukec pravi:

kdaj bi ti šel'?

 

 

Načeloma kadar koli, da je kolikor toliko vreme napovedano...samo 06.07 ne morem, ostale vikende pa načeloma lahko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, HyperJack pravi:

TET Hrvaška ali Bosna, ta vikend, ima kdo v planu :)?

Ta wikend ne,ampak v bližnji prihodnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Od domačinov sem izvedel, da bo naslednje leto tule že asfalt...:(

Glede na dolžino TET Albanija teh 15 ali 20km sicer ne bo prehuda izguba pa vendar bo Theth izgubil romantiko in pridobil gnečo.

Lokalci pa pravijo: Dobro za posel!

IMG_20190705_110142.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

bomo šli pogledat :)

Brezveze!

Samo razočaran boš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Biker87 pravi:

@Joker

preden se tisti asfalt prebije čez albansko administracijo bo minilo še kaj let ?

 

kar opažam zadnja leta je, da oni, pa Črnogorci pa še kdo prej zgradijo cel cestni odsek, kot pa pri nas popravijo Rebernice al pa Ravbarkomando :P, v bistvu celo prej preden mi odstranimo kako cestninsko postajo :(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!