Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Ouyea!!! Taprava offroad tura tole, zakon.

Sem pa že dolg nazaj odkril Geopedio, pa zgleda, da so se precej razvili od takrat ... končno dostop do specialk. trance_25_naughty.gif

Jest sm biu u soboto eno popoldansko s frendom večino po cesti malo okol planinskega polja in proti Cerktnici in na Slivnico (edini makadam) in še en krog tam proti Sodražici ...

Tole je en kos planinskega polja. Zgleda, kot da sem prišel iz daljave ... pa sem v resnici samo poziral :D Je pa tole cesta po čemer se vozim hihi

33468_10150286265850341_649705340_15414860_5004165_n.jpg

Takole je bilo ne Slivnici, dan je bil pa prekrasen, res lepe svetlobe in tole listje po gozdnih poteh je čista čarovnija

33662_10150286267060341_649705340_15414870_7527113_n.jpg

No, tole je zelo zelo slab približek lepot in razgleda na Slivnici ...

Smo pa bli uzun v soboto in blo je lepo FUL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo! fantje dobr ga offroadate eni :worship: jaz sem v nedeljo samo do obale skočil,...sem pa prejšnji teden odkrival hribčke Polhograjskega oz. Škofjeloškega hribovja,...tam okoli Osolnika, Sv. Katarine, Črni vrh, Rovt,.. tud kr zanimivo in visoko nekje, mal utrjenega makadama, mal tud manj utrjenega :D za kaj več pa te cestne enduro gume niso ;)

Sem bil pa letos med dopustom tud mal izven poti, v Sarajevu sem se namreč en dan odpravil osvojit vrh Bjelašnice :) nikoli ne bi verjel, da me lahko zelo slab makadam oz. šodr tako zmučita,...na vrh sem prišel popolnoma moker :D pa ni blo neke vročine tisti dan. No razgled zgoraj je bil enkraten in pogled na neskočne hribčke okoli tudi. Če bi imel čas bi se lahko tam vozil ure in ure. Evo par fotk :)

Za enduro day pa jaz ta vikend ne morem, ker delam...drug teden jo bom pa spet kam mahnil, ker sem frej...tamle proti Jezerskem, zadej za Storžičem je ena zanimiva pot :)

post-1406-091311000 1286883661_thumb.jpg

post-1406-052234300 1286883716_thumb.jpg

post-1406-082431800 1286883724_thumb.jpg

post-1406-086046700 1286883733_thumb.jpg

post-1406-014906800 1286883743_thumb.jpg

post-1406-066897600 1286883752_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ampak si je moja zamislna praznovanje rojstnega dne v soboto... Tako da žal odpade tudi ta vikend.

Bjelašnica je pa ZAKON! Drugač tud izposojajo krose in quade poleti, ampak svetujejo da ostaneš na poteh zaradi min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous, zemljevide imaš v Leclercu, pohodniške mape, so pa po regijah in rabiš kakšnih 4-5 da pokriješ Slovenijo. Stanejo okoli 8€. Kolikor sem gledal so kar podrobne, imaš jih pa tudi na vogalu Šubičeve in Slovenske Geo(nekaj).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Robster... Kako kaže kaj za Menino? Meni je ratalo splanirat tako da imam čas. Kako pa kaj vreme pravijo da bo lepo? Al ga bo spet sralo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, Container, ti si na pravi poti za hard enduraša :yea2:

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol če gremo, povejte kje pa kdaj se dobimo. sam povejte mal bol natančno kje, ker ne poznam preveč tistih krajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah... pol gremo a. Sam jst bi rad dns zvedu kr jutri nebi ob 6ih že s Krasa krenu ker je useeno mal pre mraz po avtocesi pred sonšnim vzhodom. Če zvem danes, pa grem že danes u Lj, pa tam prespim in jutre do prizorišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm govoru z Robsterjem in je že en tedn nazaj reku, da ma njegova RD in ne more. Je bil celo pripravljen malo "zamudit" če bi nas blo kašne 5,6 ... pa nas očitno ni headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a če nas nebo 5 se ne gre?

Jst bi useeno šou.Če smo 3je smo pač 3je.

Sam pomoje bi bil še kdo za.

Popravljeno . Popravil james007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Zgleda da sem premal opazno napisal, da fure ne bo. Vsem se opravičujem in res upam da bomo to enkrat speljal, ker je pot res greha vredna!

Bo pa, ko gremo (najbrž samo za en dan) poudarek bolj na gozdnih lokalnih poteh, po katerih smo se flosal že odkar hodim ;)

Res se tokrat drži smola vsega, najprej vreme, pol nobenga ni blo, zdej sem ga pa jst usral. Sem pa vsak vikend do zdej računal na to in sem(sva s punco) ostalo prelagal naprej...tudi piknik za njen rojstni dan(ki je bil septembra...)

Sem še vedno pripravljen pelat vas okol, ampak bi rad da pokažete zanimanje prej, vsaj do sredine tedna, ko je vreme za vikend že znano.

Se opravičujem še enkrat, najbolj Containerju, ki me je poklical.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK mi mamo diel!

Mogoče gremo en približek tele trase, poskusit čimbolj ravno črto užgat do Slavnika:

http://goo.gl/maps/WJQ6

Al pa bi šli pod Blegošem in potem čez Davčo na Čepovan, potem čez Dolenjo trebušo in skoz Trnovzki gozd in na Nanos.

http://goo.gl/maps/aeeO

Men je bojlša druga.

Dobimo se ob 8h na Petrol bencinski na tržaški v LJ.

Smo trije: Container, James in Boro Legenda. Bmw1100gs, KTM960adv, BMWF800gs.

Če bi šel kdo še zram, dobrodošli!

moja cifra 031 331 187

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaa, js bi se z veseljem prdružu pa nimam cajta.

Predlagane trase so zanimive in mikavne.

Ne pozabte :photo: slikat in poročat!

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!