Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Smo trije: Container, James in Boro Legenda. Bmw1100gs, KTM960adv, BMWF800gs.

kaksne so o kaj trase o katerih se tukaj pogovarjate vecinoma?

nikoli nisem fural motokrosa ali endura zato nimam veliko znanja o offroad voznji,

vozim malega v stroma, trenutno imam namesceno cestno gumo (conti trail attack), ampak dokler je suho gre skoraj povsod najbrz (kakor je sla tourance exp po velebitu in se kje)

je v strom prenizek morda?

je motor premalo offroad usmerjen za vase fure?

bi moral biti boljse obut - v vsaj kaksne metzeler karoo?

ali bi bile dovolj metzeler touance ali dunlop trailmax tr 91?

bi moral biti skoraj zagovoto pripravljen na padec motorja in odrgnine ipd?

nisem mevža, ampak pogum mi jemlje kredit ki ga odplacujem za motor...

no, pa tudi sicer nisem vec taksen divjak kot sem bil pred 10 let, ko sicer se nisem imel motorja, sem pa s kolesom fural CC in si med drugim zlomil kljucnico na eni jumpy za DH.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, osebno poročanje od danes :D

skratka... FANTASTIČNO!!!!

Storminator. Z Stromom pa nevem če bi pršu povsod čez ker smo malo čez potočke skakali, Čene bi pa pomoje povsod prišu z nami, sam mogoče bi blo res dobro imet mal boljše gume. jst mam odzadej Scorpionke, spredaj pa karoo T in nisem imel problemov. Kar se padcev tiče pa ja.... Lahko se zgodijo ja. To je pač teren in nikoli ne veš kdaj te bo kaj presenetlo. Še posebej zdej v jeseni ko je polno listja.

Aja. kaka slikca pa v bodoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa še bo treba letos pred zimo še kej tazga narest. Če bo slabo vreme, pa nardimo na Krasu! Tle ni takih hudih zim. Malo burje pa se ne bomo ustrašli :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste pubeci, pridno vozite, odkar imam "zimske" gume sem bil prav malo prestrašen na terenu, ampak z nastavitvijo vzmetenja gre počasi na bolje. Še dobro da imam takoj za hišo makadamsko cesto, da lahko malo driftam in si predstavljam kak je onim fajn na relijih :boobies:

Zgleda niso več neke razmere za vseslovensko zbiranje, no razen če lahko do krasa dam moped na vlak ali pa z kombijem. Koliko slišim ste bolj divji po krasu, upam da imaš kak primeren teren za te naše kravice, pa čeprav so na dolgih nogah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kej preveč ne poznam, sam bi se dalo bit en dan pa bi se dalo po moje bit na terenu. Bol kratke fure, pa mal asfalta vmes, ma se bi dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm. Nevem če mam čas 30ga in 31ga k gremo u Celje h žlahti in na grobove nesemo sveče.... Pol 6ga bom pa pomoje mel čas. Upam.

Kdo pa ve. Mogoče bo čas tudi 31ga. Nč še ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30. in 31. je sobota in nedelja, 1. november k se hodi na britofe je pa v ponedeljek.

Its a long shot, mogoče pa znese...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mal "off topic" sam se mi je zdeu res hud video, mogoče ga še kdo ni vidu.. Rusko "Grand Enduro" srečanje :worship:

Full screen in naslon nazaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Rusi je tudi Anglež, Colebatch, ki je napisal veliko zanimivega o Rusiji: http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=602168

Ima še par zelo zanimivih potopisev - včeraj sem pozno v noč bral tole http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=533442 :worship:

BTW: ali je XT600 že dovolj velika za grand enduro?

Popravljeno . Popravil Basko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Rusi je tudi Anglež, Colebatch, ki je napisal veliko zanimivega o Rusiji: http://www.advrider....ad.php?t=602168

Ima še par zelo zanimivih potopisev - včeraj sem pozno v noč bral tole http://www.advrider....ad.php?t=533442 :worship:

BTW: ali je XT600 že dovolj velika za grand enduro?

Ja sej to je v bistvu video iz njegove teme na ADV riderju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hud muvi, tole bi blo treba probat.

čez vikend bi šou v brda na eno vinsko pokušino ... pa bi dopoldne lahko se šli kej po primorski peljat. Kdo za?

Robster me je neki sms-al, da bi šou na menino ...

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hud muvi, tole bi blo treba probat.

čez vikend bi šou v brda na eno vinsko pokušino ... pa bi dopoldne lahko se šli kej po primorski peljat. Kdo za?

Robster me je neki sms-al, da bi šou na menino ...

?

Lah me pršteješ zravn :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri (sobota)kwa dogaja?A kakega z enim cilindrom tudi s sabo vzamete? Saj imam tudi dva cilindra samo me hernija mal jebe (imam potrdilo)LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi rekli na tole

http://goo.gl/maps/Jqcm

Medvedovo dvorišče.

Mission objective1: get lost.

Mission objective2: get home before night.

trance_25_naughty.gif

Jest grem dans še na N enot pivov, zato nevem kdaj dopoldne boma z Borotom štartava. Anyone welcome SMS 031 331 187

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje samo da tole poštimam, pa se vam z veseljem pridružim na kakšni furi :D

Moje sožalje,hujše pri motorju je samo še totalka :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!