Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Tvoj že, Adventure pa s kantico komaj 300 :D Hec, hec.

Zdele prevozil traso, mal je še mokro, ampak pr nas se je že zjasnilo, do jutr se bo glih ocedilo, tko, da pogoji bodo nedvomno primerni.

Ruta je dolga 120 km, par odsekov je res lepih.

Se vidimo jutri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnji furi sem tankal pri 320km-tih pa sem imel še skor 3 litre, tako da bom komot prevozil teh 120km, no vsaj glede bencina, upajmo da bo vozniku tud uspelo ;)

Se vidimo jutri ob 11 oz planiram da bom malo prej tam, da lahko v miru spijem kavo in da me ne bote takoj kurcali da zamujam ;)

Žal prihajam sam, ampak do brloga bom že zdržal brez lapanja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo. Enim je še danes. :-)

Ker smo se o cenah za Heidenau K60 pogovarjali, sem šel na hitro pogledat:

Heidenau K60 90/90-21 + 130/80-17 hitrostni razred T 112 eur + 12 eur poštnine

Heidenau K60 90/90-21 + 140/80-17 hitrostni razred H (super tenere) 141 eur + 12 eur poštnine

Tukaj: http://shop.sendmetires.at/index.php?cat=c525_K-60.html&page=1

Ma bo treba naslednjič mitas E-07 probat, sploh 140 širina so precej cenejše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer je blo dbest. Hvala Ni3ousu za organizacijo, živce, golaž ...

Sicer sem bil skoz mal posran, včasih FUL in na začetku sem v unmu blatu skor že obupal trance_13_cry.gif... ampak če pride Stelvio, potem pridem tud jest!!

Še velik se bo treba naučit, da ne bom drugič skoz na tleh (al pa u grabnu). In pa mal opreme nabavt.

Sem se pa sam sebe pošteno presenetu: s tistimi 8 000 km k jih mam (bolj malo offroada), sem mogu met kr velika jajca da sem sploh šou. Ja, v resnici sem bil kar velik hazard twak.gif

Bom več trenural do naslednjič, majke mi hehe

Upam, da bodo kakšne slikce čimprej kje okol, lahko tud na mail: danijel kurincic gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnji furi sem tankal pri 320km-tih pa sem imel še skor 3 litre, tako da bom komot prevozil teh 120km, no vsaj glede bencina, upajmo da bo vozniku tud uspelo ;)

Se vidimo jutri ob 11 oz planiram da bom malo prej tam, da lahko v miru spijem kavo in da me ne bote takoj kurcali da zamujam ;)

Žal prihajam sam, ampak do brloga bom že zdržal brez lapanja :whistle:

jaz pa jih naredim preko 450 km z enim tankom bencina.

ko gres ti tankat, meni pade sele prva crtica od petih :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nas je kar nabralo... Je kdo kej zmatran?

post-9811-127584638801_thumb.jpg

Takole pa pr cerkvici na vrh zgleda...

post-9811-127584637132_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR !

Na terenu kjer smo se vozili so se nasli KLJUCI z obeskom (za aparat - kavni) ter malo baterijo.

Slika:

a6798ac7a0.jpg

Popravljeno . Popravil diskow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous

Kot sem že rekel blo je fantastično pa ko bi ti tole vsaj v navado prišlo ( da nas zbereš, zorganiziraš, popelješ....) )Vsaka čast.

Jaz sem se mel super dejmo še mal slikce gor, da zbujamo mal spomine he, he

Evo dve prvi postanek, če se ne motim

post-9108-12758582168_thumb.jpg

post-9108-127585822589_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa jih naredim preko 450 km z enim tankom bencina.

ko gres ti tankat, meni pade sele prva crtica od petih :)

lp

Te tvoje konjičke sploh ni problem napojit, sploh pa ne pri tvojem stilu vožnje uporabiš 1. za speljat pol pa dalje samo v 6. :whistle:

Nitro hvala za organizacijo, golaž in vse ostalo, ne pozabi se zahvaliti mami za specialiteet in bratu za cviček :worship:

Upam da ste vsi normalno prišli domov.

Slike in kak video pa ob priliki.

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dejte kake slike, če ma kdo kaj dobrega, js sem ugotovil da mam mal, pa še to neke slabe fotke.

Sem dal tako sliko gor, da bo še kdo rekel qrc pa taki enduraši, k se po asfaltu vozjo. :whistle:

Bo kdo kej vtis popravil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam 3 filmcke.

Kaj moram narest da filmcek na you tubu pastam tukaj notri da se vidni kot you tube okno in ne samo kot link.

Popravljeno . Popravil diskow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Ni3ous.

Že zelo dolgo nisem preživel tako poživljajoče sobote. Jaz sem se imel FANTASTIČNO!!!!!!

Za fotke pa tiste mobifilmčke, če bi se dalo, na jozebregar@mail386.com kaj dobit, bom do smrti hvaležen. (Še z groba vam bom rože kradel.)

Container - ti se opravičuješ!?!? Ko smo šli čez taprvo vodiko sem se usral pa ga nazaj potegnil od straha. Do sobote se ofroad še z biciklom nisem peljal, tako da se vsem zahvaljujem za potrpežljivost.

Na mojo naslednjo turo bom pa absolutno šel šele, ko bom imel taprave gume gor. Metzler tourance so sicer čist v redu radirke ampak krompir skopavat se gre z motiko, ne z žličko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še iz moje strani trance_27_notworthy.gif .Kaj naj rečem saj ste že vsi vse povedal.Z eno besedo NORO pa upam da še kdaj.worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, že dolg nisem spoznal tok legend, kokr čez ta vikend! Samo upam lahko da se spet kmalu kje dobimo na furi!

Terene že mal ogledujem :yea1: sam mormo jit še kam na drug konc prej, ne sam po teh zasavsko-dolenskih hribih :)

Jutr grem pa še na cerkvico sprobat, pa da vidmo če je bo obupal stelvio al jst :grim

Lp do naslednjič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

No, že dolg nisem spoznal tok legend, kokr čez ta vikend! Samo upam lahko da se spet kmalu kje dobimo na furi!

Terene že mal ogledujem :yea1: sam mormo jit še kam na drug konc prej, ne sam po teh zasavsko-dolenskih hribih :)

Jutr grem pa še na cerkvico sprobat, pa da vidmo če je bo obupal stelvio al jst :grim

Lp do naslednjič

Robster če boš šel probat, obvezno snemaj, ker če ne ti žal ne bomo mogli verjet :grim da si prilezel tja gor. Naklon je ubitačn, stopničaste skale, korenine...

Sej ne vem ko je jači, ti al tvoj Stelvio, s tvojimi cestnimi gumami si bil strašno suveren po makadamu in mehkem.

Ima kdo kak predlog s čim tole zaščitno ploščico pritrdit da bo zihr držalo, tale vikend je bil prestresen zanjo in se je podala...

post-9811-127591927593_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nekaj materiala sem vseeno ven potegnil...

Ekipa:

post-9811-127592979624_thumb.jpg

Spretni dvojec

post-9811-12759294793_thumb.jpg

Tole je blo pa prestrmo

post-9811-127592951541_thumb.jpg

Tut lahek KTM se je upiral...

post-9811-127592955968_thumb.jpg

Kamenje, korenine, tam kjer bi moral pospešit, da bi preplezal stopničke, je pa še ornk ovink

post-9811-127592963726_thumb.jpg

post-9811-12759296545_thumb.jpg

Selekcija se je naredila in le 4 prilezli do vrha...

post-9811-127592966982_thumb.jpg

Par ur kasneje smo že na Kumu

post-9811-127592974611_thumb.jpg

Še veliko materiala za ostane za prevozit :)

post-9811-127592986267_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, kilometrski odsek je bil pa dinamičen, lušni skoki in ovinki...

post-9811-127593014164_thumb.jpg

Jasno če sta dve veliki blatni luži se vedno izbere tisto ki meniš da je globja in bolj zanimiva

post-9811-127593016251_thumb.jpg

Na levi je lušna vlaka, kjer se ga da poterat, pa smo se eni pognal vanjo, medtem ko so se ostali kuliral pod krošnjami...

post-9811-127593022477_thumb.jpg

Vsak veselje terja svoj davek...nekaj zvitih šaltheblov, zlomljenih ročk, en počen blok...ker ni preveč olja ven metalo, smo se še lahko vozli naprej

post-9811-127593032156_thumb.jpg

Po 6 urah vožnje prišli nazaj do vikendice, druščina na kupu, golaž in deci cvička na mizi je pasal bolj, kot od stare mame dobro jutro :D

post-9811-127593045292_thumb.jpg

Medtem se je mašina mal ohladila in je bla expresno sanirana poškodba, Tenerejka je perajt za naslednji dan...

post-9811-127593054449_thumb.jpg

After dark...

post-9811-127593057176_thumb.jpg

post-9811-127593058689_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvečer smo si pa kratek čas delal na razne načine...

http://www.youtube.com/watch?v=hjczvGtwRsU

IN THE MOOOORNING.....

post-9811-127593163575_thumb.jpg

Eni so se znajd in šotor postavl v jutranjo senco, men je pa že pred šesto zjutraj tist reflektor od sonca v glavo butal...:wallbash:

post-9811-127593170655_thumb.jpg

Že navsezgodaj je blo vroče...

post-9811-12759317484_thumb.jpg

post-9811-1275931763_thumb.jpg

post-9811-127593177657_thumb.jpg

Pa je zato pasala jutranja osvežitev...(namesto pranja zob ipd...)

post-9811-127593183066_thumb.jpg

post-9811-127593184767_thumb.jpg

The balls of steel, pa sej ne vem ko je jači Robster al njegov Stelvio, ki je bil kljub cestnim gumam totalno neustrašen... jao kje je vse ne probal ampak tut preplezal... Če ma kdo kako njegovo naj prilima...

post-9811-127593192576_thumb.jpg

Drug dan nas je blo manj in smo se zaganjal v še bolj nemogoče terene...

http://www.youtube.com/watch?v=NXl4i5UZhfQ

Diskow vsa čast, tehnično si zagotovo najbolj spreten od vseh v skupini

post-9811-127593138777_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Na vrhu Leskovca.

post-9811-127593354382_thumb.jpg

Smo se posortiral

post-9811-127593358762_thumb.jpg

No vglavnem, kot sem že omenil, če je kje blato je treba vedno čez največjega, in prav z veseljem pametujemo kam naj kdo zapelje, da bi blo ja zanimiv čimbolj... PAzi to je Moto Guzzi Stelvio na začetku in ima cestne gumce gor, rije pa vsepovsod...

http://www.youtube.c...h?v=cs7DVMCMpHU

Fantje, leta 2011 isti plac, isti termin, organizacija nespremenjena. Omejitev prijavljenih na 12, POGOJ enduro pnevmatike.

Zdej mam pa en let cajta, da naberem jagodni izbor dobrih in zahtevnih poti...

Over and out.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vglavnem, kot sem že omenil, če je kje blato je treba vedno čez največjega, in prav z veseljem pametujemo kam naj kdo zapelje, da bi blo ja zanimiv čimbolj... PAzi to je Moto Guzzi Stelvio na začetku in ima cestne gumce gor, rije pa vsepovsod...

http://www.youtube.c...h?v=cs7DVMCMpHU

HAHAHAHA mene si pa odrezal!!!! Da mi ne bo nerodno!!!!

Pa hecal sem seee nooooooooooo!!!!!

:)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, leta 2011 isti plac, isti termin, organizacija nespremenjena. Omejitev prijavljenih na 12, POGOJ enduro pnevmatike.

Zdej mam pa en let cajta, da naberem jagodni izbor dobrih in zahtevnih poti...

Over and out.

A zame pogoj za enduro gume tud vela? :rolleyes:

Sej fora je bla da sem šov obzirno zmerej tazadn, kao če bi kje ostal, da nebi delov napoto... pol je pa tko izpadl da je bil teren preveč razrit, pa je sam vrtelo :baa: Drugič grem vsepovsod, pa če bom z istimi gumami grem tapru :P

Popravljeno . Popravil Robster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to: Organizacija tanartabulša, vse pohvale in zahvale Ni3ousu!

Lepo je videt slikce, da bomo še mal podoživljali ob večerih, upam da pridejo še kakšne:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!