Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Spet js en čudn probelm...glede na to da sm zdej zrihtu filtr, naštelu frgazr in use je lepo delal ene 2 tedna brez problemov.

Zdej sm pa su ze 2x tankat ko še nism meu rezerve, in zmeri ko tankam mi potem motor noče užgat, mi samo poka iz izpuha, ampak pol ko ga enkrat uzgem spet vse normalno da naslednjeg tankanja :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet js en čudn probelm...glede na to da sm zdej zrihtu filtr, naštelu frgazr in use je lepo delal ene 2 tedna brez problemov.

Zdej sm pa su ze 2x tankat ko še nism meu rezerve, in zmeri ko tankam mi potem motor noče užgat, mi samo poka iz izpuha, ampak pol ko ga enkrat uzgem spet vse normalno da naslednjeg tankanja :surrender:

prodej xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem videl kako zgleda 150 guma na NSR. Grdo in neuporabno. Zjebeš ciklistiko motorja. S 130 se motor preverjeno pelje do tačke.

Mogoče kdo ve kje je moja bivša? Bla je 1999 viola-rdeča, prodana pa je bla nekam na Goriško, Brje če se ne motim eni punci.

Stric burek, js točno vem kaj je s tvojo bivšo... Prodal si jo eni punci ampak si se zmotu, ne na Brje, pač pa v Bilje ;)

Si prepričan da res hočeš vedet kaj je s tvojo bivšo? Ker ti nebo niti malo ušeč... :wacko:

Zdej ne vem točno al 3 al 4 leta nazaj je tista punca s tvojo bivšo mela hudo prometno nesrečo... En star možakar z avtom ji je izsilu prednost in to tako da ni mela niti časa zavirat in je skorej z 90 km/h od odzadej priletela v njega...potem je bla nekej časa v nezavesti... Sem bil na kraju nesreče odkar se je nesreča zgodila, tako da sm use vidu...

Mi je zelo žou da ti morem to rečt, ampak tako močno razbite NSR-ke js u žiuljenju še nism vidu :(

Uboga revica je fasala neko poškodbo možganov zaradi katere je mela velike težave s šolo in še zdej čuti posledice :(

Tko da možnosti da boš svojo bivšo še kdaj vidu na cesti skorej ni :(

Sej bi ti povedu že prej, ampak sm šele zdej prebral celo temo in vidu da je bla tista NSR-ka tvoja bivša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Zanima me ali ima mogoče kdo kakšne dele za NSR-ko? Potreboval bi vizir motorja. po možnosti temnjen. Če ima kdo se priporočam!.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me ali ima mogoče kdo kakšne dele za NSR-ko? Potreboval bi vizir motorja. po možnosti temnjen. Če ima kdo se priporočam!.

Poglej na ebay, tam jih je nekej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

oo, prodajam izpuh, če je kdo zainterisiran naj me kontaktira na ZS. Ustvari bol globok zvok, zelo je podoben originalnemu.

post-34217-0-40103500-1342260711_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Jaz kupujem en 125 sportni motor kot drugi motor (imam Yamaha TDM 900) in mi je kljucnega pomena homologiranost (nobenih predelav, odstranjenih blokad, itd).

 

Koliko imam šans za najti tak motor? Ohranjenost plastik itd. me ne zanima toliko, kot to da deluje in da ni *nič* predelan.

 

Trenutno se menim za ogled tega http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?id=6988864 , fant se zdi v redu in pravi da ni nič predelan, jaz pa razen da v auspuh pogledam ne znam ocent (na sliki ga ni).

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo saj ima v prometni tudi 21KW, kar pomeni da je OK?

 

NSR125ke so, mimogrede, delali tudi tovarniško nezablokirane (mislim da z oznako ZDJC20...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidim, cene nižje niti ne morejo it... Ampak tut če ga pol na odpad odpelem, se ne sekiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

fajntje in deklete kaliko stane servis za hondo nsr??

 

Fantje in dekleta, koliko ... ;)

 

Bodi bolj natančen. Servis česa? Zadnjega ležaja ali prve žarnice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,zanima me ali mogoče kdo prodaja hondo nsr 125 po delih ? rabil bi okvir motorja in zadnje nihajke oz. zadnje vilce.

Kupim tudi v celoti motor da je v slabem stanju(zaribana mašina,poprskane plastike itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

slišal sem da obstajata dva modela nsr močnejši( 21 kw) in slabši (11kw) pa me zanima ali mogoče kdo ve če imata isti motor da bi lahko cilinder, bat, in uplinjač dal iz močnejšega na slabši motor.

 

če kdo ve prosim da odpiše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene pa zanima kje bi se dal dobit rezervne dele za hondo NSR 125 namreč prednja šipa steklo prednjih luči, ter plastično ogrodje desne strani

Popravljeno . Popravil Boris12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!