Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Ma ne tko govort, k ni res!!! Sm mel tud jst 110 gor, in motor ni teku tko ku je treba. V ovink je res sam padu, ma si mel tud "več" dela za ga gor pobrat <_< Ne moreš dat gume eno dimenzijo večjo na obroč narejen za eno dimenzijo manj!?!?!?! :blink: Pol jo pa lomi, če si že slučajno opazu?? Poglej mal!

Glede hitrosti, ni treba nč odpirat motorja, k gre original 130 v dveh gor (normalnih dimenzij (teža)ne suhcev :D če si sam pa meni stegne tudi čez 140...

Sej sm reku da 100 nism sprobal, ker sm jo mel že čist pobrano. Je pa res da motor kar pade v ovink z 110 in tut to da ga je pol težje pobrat.. Jst ne vidm da bi mi jo kej lomlo, mam jo pa res šele 1000 km gor.

Glede hitrosti. Ne vem če mam sam jst tak motor al kaj, sam men gre original zaprta brez vsakega odpiranja 110, mogoč 120 po kakem klancu navzdol, al pa če se skrijem pod masko. Tak da ne vem kje si se ti z dvema 130 pelal. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri je bil pr men en frend z hyosungom xrx 125!!Prvo mal bek od mene pa sn šov do njega pa sma se mal menla pa tak pa ono...pa sn reko da naj pride mal mojo stvarco pogledat!!Pa sn ga mal pelo od uzadi!!Sam reko kok to leti!!Je reko da mi gre mal bol kot pa od njega!!!sn reko Ja kolk pa teb leti??'Je pa reko da mu gre 110!!!SAm prikimal sn!!Pa nikol mu negre tulko!!Vsaj ne tot kurac korejskii kaj ga ma!!! :D :D

B) B)

LP!!!By Pjeb!!! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe so nategnil s polini izpuhom, ker gre meni s serijskim izpuhom 150.

Ja, ma čaki, kaj si ti še vse dol pobral oz. odpru?? Sej če je mal dolince gre tudi meni malo, malo nad 150 po števcu :D :D

Ma za polinija se ne sekiram dosti, itak nebo več dolgo gor, k mi bo en majstr sam ga doma nrdu z mal večjim loncem zadi! ;)

Jaz sem brez pokrova airboxa, blokada v krivini me pa še čaka.

Končna je zgleda različna od letnika do letnika. Lahko povem samo to, da sem jaz mojo lepo počasi ulaufal.

No meni je ratalo na obvoznici v zavetrju z 90 kilskim frendom it 135 km/h, takrat se z vsemi blokadami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XRX 110 MY WHITE ASS!!! :D :D :D :D :D

js bi se mu smejat zacel, ne pa prikimu! :D :D :D original KMX s 24 konji 140, XRX pa z 12 konji 110?? pa jaaaaa, sanja svinja kukuruz! ;) rec mu de bi se sla 1x skup pelat na kako turo, pa bos vidu kok ga bo nateru na 110 - mogoc kamikaza downhill! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je*o vam pas mater!

Hyosung XRX

Ne ga tuki srat s Korejci, ker bo se ta tema, ki je edina o 125kah, ki se ni tako zasvinjana fuknla med "Scooterje" kot se je zgodilo z DT-jem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno aprilio si pa pelu to, kaj frizirano?in koliko je šel mito več? jaz bi mel mitota, samo baje se ful kvari?! In kako je kaj z novimi modeli?

jah tanovi modeli so baje full zanč saj kukr sm jes slisou tastar model letnik 98 pa leti k swinja ma moj feend sam jes bom kupu hondo nsr125 k je full bl stabilna!! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp usm k ste se prjavl na forum pred mano. Jest sm se prjavu k sm slisou od frenda (McMatko k ma yamaho DT 125), da se folk velik zgovarja od motorjou ipd... Jest sm kupu prek kratkim mitota in tale frend od katerga carck_ govori sm vrjetn jest :>. Zanima pa me ce ma kdo kj izkusenj z temu motorjm (mito 125).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede hitrosti, pa itak pride z ninjo mimo in nas poščije vse po vrsti u 2. prestavi :blink:

A ni tko??

ne, ni tko. zame bi rabu 3. prestavo, al pa ninjo 12ko (ko gre 185 v drugi). 180+ realnih. B) najvec do zdej pa 190. ;)

No dobro no :blink: ma prej ku bi ti do tistih fantastičnih 190 pršu, je uni že v treh krasnih :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam je*em mater svima po spisku!!! :angry: :angry: :angry:

Koji ku*ac nabijate te je*ene poste u 3 pi*ke materine.

Je*eni mito ima svojo temo tko da pejt pa išč!

Who fuckin cares kok gre tvoja AF-1, če jo moraš skoz neki šraufat. Sicer pa itak vemo kok ti gre, ker moras to nabit prov u vsaki po*ukani temi.

Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi es: pejd v toplice, da si mal umiris zivce!

Sej bi pa nekak ne najdem cajta.

Tist post je bil pa le rezultat vsega sranja k sm ga mogu tist dan poslušat na šihtu, tko da sm se nekje mogu razpi*dit.

Aja primerjave 125k so pa v tej temi: 125ccm

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa nazaj k NSR-ki. Spet mam nekaj vprašanj.

Prvo: Kulk vam kej porabi olja za mešanco? Men ga pije 1 l na 30-35 l bencina, kar se mi zdi zlo velik, če računaš da je TTS 3000 za liter.

In drugo: Motor se mi ne segreje. Ne vem če je to normalno al ne, sam moja mašinca se segreje glih tolk, da pride iz modrga področja ven. To se mi tut zdi čudn. Po moje bi se mogla mal bolj ogret, ka pravte?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je prevec. jaj bi ti kurlo okeog 2 procenta ob polnem gasu pa okrog 1 procent ob standgasu. nastelaj pumpo, in tud temperatura se ti bo dvignila. ce pa ne, pa bod vesel, da ne sili v rdece. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pije 1l na 1000-1200 km se pravi okoli 1l olja za 40-50 l bencina. Vsaj tko je moja originalno.

Sicer pa se mi pa v mestu in v koloni čez kaksne prelaze segreje do 1/3, po odprtih cestah (s precej hitro vožnjo) pa komaj čez modro oznako. Do rdečga polja še nisem prišel pa tut če sva dva gor pa se voziva skozi mesto ali v klance.

PS: Ta vikend gre vn še tadruga blokada pol ostanejo pa le še zobniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ zok:

sem ocistil 3 teme,katere si uspesno zasvinjal z zgodbicami o AF-1.ce se ne mores pogovarjati o predmetu teme te prosim da se vzdrzis komentarja.vsak konstruktivni komentar je dobrodosel,vendar je pri tebi vsak drugi post "moja AF-1,aprilia gor aprilia dol".naslov teme tebe,kot izgleda,ne interesira.in potem napises da vsak samo svojo "kravo" hvali/zagovarja.statement of the fucking year!

to zgoraj je trenutno se prosnja za normalno sodelovanje.naslednje bo opozorilo.na koncu bos letel v primeru,da se ne mores kontrolirati.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem dokončno odblokiral motor. Pospeška še nisem izmeril, toda od 0 do 100 pride zelo hitro :D :D :D , končna je pa 160 po števcu :D :D :D , problem pa rata, ker je pri 160 že na 11k, kjer se začne rdeče polje :( mašina bi pa še kar vrtela. No sedaj me čaka večji sprednji zobnik, samo upam da ne bom preveč izgubil na pospešku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grilzz Objavljeno 27 Jul 2003 @ 11:47
No sedaj me čaka večji sprednji zobnik, samo upam da ne bom preveč izgubil na pospešku.

ja odvisno za kolk zobov boš dal več??1 al 2??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer piše da je treba dati za 1 zob večji zobnik, samo me ima da bi dal za 2, ker bi se mašina vrtela s precej nižjimi obrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej raj za 2 zoba, 11k @ 160 je res hudooo, ce bos dal za 2 zoba vecje, bos 11k mel pri priblozno 180 (ne vem kolk zobov mas zdaj).

@ice: prodajam prasico. je sama tak hotla. pa sorry za vso smetenje, sam trenutno res nimam kaj za delat, ko sedet doma pa z levo roko po tipkovnici pa miski tolct. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej raj za 2 zoba, 11k @ 160 je res hudooo, ce bos dal za 2 zoba vecje, bos 11k mel pri priblozno 180 (ne vem kolk zobov mas zdaj).

Ne vem koliko jih je sedaj, saj tistega pokrova še nisem snel.

Meni je škoda, da bi izgubil pri pospeševanju, ker sedaj lahko stresem frenda z Gilero RC s polini 180 kitom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ne zgubis kaj dost. pac malo bolj poredko saltas... :) men prav pase met dolgo prvo prestavo, da lahk kasnej saltas, in na tak nacin zgubis manj casa, ceprav se pri zacetnem pospesku mal pozna, zdej je sam vprasanje kaj se bolj pozna... :blink: ce ne ves kaj bi naredu, se odloci za kompromis: en zob vec. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, se to: upam, da saltas brez uporabe sklopke, ko ga gonis... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, se to: upam, da saltas brez uporabe sklopke, ko ga gonis...

Zakaj pa to??? :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, se to: upam, da saltas brez uporabe sklopke, ko ga gonis...

Zakaj pa to??? :blink: :blink:

zgubiš manj na obratih in bol vleče!!!

Sam to ni lih najbol priporočljivo!!! :rolleyes: k jst sm tudi en cajt tko jo gonu sam pol ti rata luft med zobniki :( in morš kar neki cajta pol šraufat d jih nazaj tko k je treba spraviš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!