Skoči na vsebino

Honda VTR 1000 SP 2


ZABEC

Priporočene objave

Kje se bi dalo kupit stabilizator za VTR SP2.

Hvala za pomoč.

Mislim, da ti je najbolje, če ga kupiš kar preko ebayja. Če misliš imeti motor kupi OHLINS !!

Verjetno imaš original oklepe tako, da boš moral namestiti prečnega, ki je zaradi nosilca malo dražji. Sicer ima VTR SP-2 v okvirju na levi umeščeno luknjo za vzdolžni stabilizator vendar ga lahko namestiš le na racing oklepe brez luči ( ker luč moti ob tem ko zavijaš levo desno štangico od stabilizatorja )

Jest mam na svoji vzdolžnega sam sm brez luči na levi strani.

post-8975-0-71650400-1321980610_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info RVT vendar zaenkrat nimam namena menjat oklepe saj so mi originali kar všeč bolj me zanima stabilizator na križu. Zaenkrat naredit motor za pisto nimam namena vendar pa stabilizator bi rad imel ker me je že streslo kar dobro.

Luknjo pa nisem zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info RVT vendar zaenkrat nimam namena menjat oklepe saj so mi originali kar všeč bolj me zanima stabilizator na križu. Zaenkrat naredit motor za pisto nimam namena vendar pa stabilizator bi rad imel ker me je že streslo kar dobro.

Luknjo pa nisem zasledil.

Če imaš SP-2 pol jo morš imet na levi strani okvirja ( original plastika jo prekriva ) , če imaš pa SP-1 model pol si pa brez te luknje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Kupujem VTR1000 SP-x , sam je ponudba teh motorjev trenutno pri nas bolj boga, zato oddajam tuki na hitrce en mali oglas, ce je kdo lastnik SP-1 ali SP-2 in studira, da bi jo prodal alpa pozna koga, ki jo namerava prodat, bi prosil, da me kontaktirate tukaj v temi ali pisete private msg, pa se bomo pol menli naprej.

Hvala hvala. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel. Bla kul, sam sm mislu, da sm sel ven z motorizma in da bo avtomobilski zadnji pogon s sestimi cilindri nadomestil motor. Pha! Kolk sm se motil! :)

Sej gledam tudi po Apriliah RSV1000R, sam me tisto resetiranje odometra moti. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka bo, so po moje sam še spihane in ljubiteljske...

Ena 2007 kot iz skatlice se v garazi predeluje v poliestre (mal jo je skoda ampak.. .)

1. lastnik brez praskice.

post-2720-0-09350300-1333605174_thumb.jpg

post-2720-0-04426100-1333605187_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bo avtomobilski zadnji pogon s sestimi cilindri nadomestil motor.

been there, done that, no go. :grrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena 2007 kot iz skatlice se v garazi predeluje v poliestre (mal jo je skoda ampak. .) .)

1. lastnik brez praskice.

Barbari!! :glare: :)

been there, done that, no go. :grrr

A ne de. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne de. ;)

Nop. Po 6-letni pavzi in nekaj avtoslalomih, track dayigh in ogroooomno lokalnega preganjanja raznih BMW-jev, mercedesev, raznih super druper TDIjev in podobnih sekretov z mojima fiestama mi je vseeno manjkalo hm... lahko bi rekel da mi je manjkala ena dimenzija. recimo nagib. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop. Po 6-letni pavzi in nekaj avtoslalomih, track dayigh in ogroooomno lokalnega preganjanja raznih BMW-jev, mercedesev, raznih super druper TDIjev in podobnih sekretov z mojima fiestama mi je vseeno manjkalo hm... lahko bi rekel da mi je manjkala ena dimenzija. recimo nagib. :)

Ma lej, enough said. Tole, ce mi dovolis bom uporabil, ko bom folku razlagal, zakaj nc vec mocnih avtov. :D Tudi moj novo nabavljeni Twingo bo just fine za od a do b.

Back on topic: pozna kdo tegale? --> spredaj dodate dobro znan URL in pol _MOTO/ad.asp?ID=5848136 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lej, enough said. Tole, ce mi dovolis bom uporabil, ko bom folku razlagal, zakaj nc vec mocnih avtov. :D Tudi moj novo nabavljeni Twingo bo just fine za od a do b.

Back on topic: pozna kdo tegale? --> spredaj dodate dobro znan URL in pol _MOTO/ad.asp?ID=5848136 ;)

Za url-je uporabi tole: http://tinyurl.com/

In pa wellcome back! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem VTR1000 SP-x , sam je ponudba teh motorjev trenutno pri nas bolj boga, zato oddajam tuki na hitrce en mali oglas, ce je kdo lastnik SP-1 ali SP-2 in studira, da bi jo prodal alpa pozna koga, ki jo namerava prodat, bi prosil, da me kontaktirate tukaj v temi ali pisete private msg, pa se bomo pol menli naprej.

Hvala hvala. ;)

Pozdravljen,kolega prodaja vtr sp-2 letnik 2002,ce te zanima ga lahko poklices na 031 784 297

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rahlo do pretežo draga, sm se že jest zanimal pa prav, de se mu ne mudi prodajat in ne misli spuščat...

Na netu je ze več kot leto se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,kolega prodaja vtr sp-2 letnik 2002,ce te zanima ga lahko poklices na 031 784 297

sem ga klical, smo se slisali, mi je poslal slike, sam me ne zanima tak motor. zal. hvala vseeno za ponudbo.

@kawl: tocno to, kar je rekel T. absolutno predrago. sploh pa je na drugem koncu slovenije, v italiji, v moji blizini, pa sm zacahnal ene tri motorje, k jih grem v kratkem pogledat. ce se tisti ne bodo v redu, pol... ja pol se je za ustrelit. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem VTR1000 SP-x , sam je ponudba teh motorjev trenutno pri nas bolj boga, zato oddajam tuki na hitrce en mali oglas, ce je kdo lastnik SP-1 ali SP-2 in studira, da bi jo prodal alpa pozna koga, ki jo namerava prodat, bi prosil, da me kontaktirate tukaj v temi ali pisete private msg, pa se bomo pol menli naprej.

Hvala hvala. ;)

Ok, dvovaljnik kupljen. Hvala vsem, ki ste vidli oglas in posredovali naprej. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ees-disapp.jpg

Kupil sem tole.

p4i-120420.jpg

Tudi daljnega leta 2000 je blo tko. Iskal sem strogo Yamaho Thundercat ali kako drugo Yamaho in pol koncal na Hondi. In ta saga s Hondami je pol trajala do lani. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!