Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj 2010


Sanda7

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Za vceraj smo se banda Slončkarska zmenili, da ni variante, da na MNZ 2010 pridemo z avti, fej in fuj! Zato je Wix dopoldan prisel pome v Ciele, nato pa sva jo skupaj preko Trojan na brzake krenila proti Domzalama. Tam sva spila kofi pri Vaskih, tja je prisel tudi Thumper na svoji APN4ki. S Samosamo-tom smo bili zmenjeni na bencinski v Trzinu, kjer je bilo treba se eno kavico spit, potem pa laganicki do MNZ.

... CENZURA

Danes smo morali spraznit Rollbar, da so ljudje lahko drkali, ups, dirkali. Tam smo se namalali vsi zalimani okoli 9:30, kofetkanje itd. nato pa pot domov v Ciele, kamor me je pospremil NejcGS. Do Vranskega ceste tako-tako, od Vranskega do Ceilja pa SUHE, sonce je svetilo kot noro itd.!!

Fajn!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vceraj smo se banda Slončkarska zmenili, da ni variante, da na MNZ 2010 pridemo z avti, fej in fuj! Zato je Wix dopoldan prisel pome v Ciele, nato pa sva jo skupaj preko Trojan na brzake krenila proti Domzalama. Tam sva spila kofi pri Vaskih, tja je prisel tudi Thumper na svoji APN4ki. S Samosamo-tom smo bili zmenjeni na bencinski v Trzinu, kjer je bilo treba se eno kavico spit, potem pa laganicki do MNZ.

... CENZURA

Danes smo morali spraznit Rollbar, da so ljudje lahko drkali, ups, dirkali. Tam smo se namalali vsi zalimani okoli 9:30, kofetkanje itd. nato pa pot domov v Ciele, kamor me je pospremil NejcGS. Do Vranskega ceste tako-tako, od Vranskega do Ceilja pa SUHE, sonce je svetilo kot noro itd.!!

Fajn!!

Lepo , da ste u Domžalama spil kofi , seveda pri Vaških ... Ha ha ha , verjetno je biu poceni ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo , da ste u Domžalama spil kofi , seveda pri Vaških ... Ha ha ha , verjetno je biu poceni ... :)

Mel ste novo natakarco, k ni vedla, da mamo eno pijačo zastonj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Cene_r: A si ti s Prušnikove s tistim belim Advenčerjem?

mal naprej,pa oranžen iz Guncelj.(041 639 658)jutri na kavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda zadnjih 20 km v letošnji sezoni. Do Btc-ja pa nazaj. Skupaj letos dobrih 16.000 km.

Tudi jaz sem danes naredil zadnjo letošnjo furo v BTC. Tja sem šel samo zato, da malo podražim mojo pošast :wub: in Nino. Ker so bili pa vsi rondoji mokri in spolzki :angry: , si nisem upal na njih obračat, zato sem nadaljeval skozi Šentjakob, Domžale in Lukovico do Trojan. Nabral sem dve vreči krofov strojan in se odpravil domov. Ker me je lubica opozorila, da je žejna, sem v Domžalah obiskal še OMV, kjer sem ji privoščil visokoktansko piojačo, zadnjo letos :P . Mimogrede sem se ustavil še pri Thumperju, a ga ni bilo več v službi. Malo čuden je ta folk :wacko: , navaden delovni dan, firma pa zaprta :devil::slap::D .

Današnja furica je nanesla 82 km, vse skupaj sem pa letos naredil 11032 kilometrov :yea1: .

LP Robert

post-20894-0-02320300-1293807647_thumb.jpg

post-20894-0-77349000-1293807671_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes naredil zaključno furco... Sicer je blo malo mrzlo ampak je bilo potrebno zaključit to sezono. Zapeljal pa sem se do hotela bellevue na mariborskem pohorju tongue.gif nabralo se je 45km

post-16842-0-59532700-1293810057_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!