Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj 2010


Sanda7

Priporočene objave

Od 100-150 km danes (pojma nimam ker nisem ob štartu pogledal na števec), sicer ni blo tak toplo kot v četrtek je pa bilo vseeno čudovito. Polno motoristov, so iz vseh lukn prilezli. :D Ceste boljše kot v četrtek, samo še vedno je placa za izboljšave (predvsem toplejše in čistejš da bi bile).

MB-AC do Sl. Bistrice-Poljčane-Pečke-Črešnjevec-Sestrže-Ptujska gora (postanek)-Kidričevo-Ptuj-Vurberk-Duplek-Maribor Vzpenjača (okoli 1700)- in ker ni blo nobenga tam kljub temu da naj bi bilo neko moto smučarsko tekmovanje sem potem šau domov.

Danes ogromno motoristov na cesti

Furca iz Kopra do Postojne

Kala, kala, kala... Vsaj soudeležence bi lahko predstavu. :nono::whistle::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celje Brezovca Trzin Mirna pec Sevnica Celje Domzale Celje. cca 500km. Pasalo ko budali samar, druzba pa kot vedno izjemna!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes padlo prvih cca. 100 km. Štart MB smer CE in nazaj. Ceste presenetljivo lepe za ta čas!

Bil pa zelo presenečen, kolko vas je bilo na cestah :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tretja furca letos ma prva poštena,....cesta na goriškem prva liga :whistle: je letel k stumater,padlo 135km štart pa ob 16h iz Po,...pa čez rebrnice do ajdovšne pa še mal naprej pa čez branik pa pol čez štanjel na sežano pa na snožeče,postojno pa via RAKEK :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz včeraj prva mal dalša fura Lj-Postojna-Lj tm ene 110 km :D blo je supr sončk edin lohk bi sou mal prej, ker je blo za nazaj ze kr dost sence pa mrz :yea1: Drgač sm pa vidu ogromn motoristov v obe smeri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva prava popoldanska furca letos. Sli smo na kavo. Pa smo jo docakal sele par minut nazaj, ker se je blo treba furat. Celje pol Tuhinjske Trojane dol Trojane dol Trojane dol Izlake Hrastnik Rimske toplice Celje. Unadva sta startala v Lj in sta se vrnila tja nazaj.

Kolk je blo km? Nimam pojma. Pasalu pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst pa sm danes naredu prvo furco, ki je bla daljša od 5 km...malo po krasu gor pa dol...nabralo se je 73km...ma to niti ni važno sam, da smo mi vsi veseli :)

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo ena luštna furca za ogrevanje v prijetni družbi. Pot je pričela v LJ in prvi postanek seveda na Trojanah. Njami krofek (še sedaj mam belo brado od sladkorčka :P ). Pot se je nadaljevalja do Celja preko Laškega v Zidani most ter preko Boštanja do Krškega. Kratek postanek in nato preko Kostanjevice na Krki do Novega mesta, Žužemberga, Ivančne Gorice, ter nato po AC v LJ. Lepa furca :D

Komi čakam speeeeeeeeeeeeeeet :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva fura letos uspela.Naredil cca 100 km.Asfalt kr drži,neb si mislil :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ogromno motoristov na cesti

Furca iz Kopra do Postojne

slikal ste se pa v razdrtem...kjer policaji radi ustavljajo in je omejitev 50 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Čudovito sonce je bilo danes, samo veter je bil premočen in premrzel. Definitivno se ne bi bil smel preobleči iz textila v usnje, ker me je zeblo na avtocesti. :(

Drugače pa užitek. MB-po AC do Murske Sobote- po stari cesti do Radenc-Jurij pri Ščavnici-Blaguško jezero-Jurij pri Ščavnici-Ptuj-Sl. Bistrica-MB

Za razliko od pred točno enim letom pa je bilo Blaguško jezero nezamrznjeno.

Pojma nimam kolk km, so pa zato bili užitek.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ogromno motoristov na cesti

Furca iz Kopra do Postojne

Pero in Kala, vanjzemaljca! :worship:

Taka sta vsaj na sliki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Čudovito sonce je bilo danes, samo veter je bil premočen in premrzel. Definitivno se ne bi bil smel preobleči iz textila v usnje, ker me je zeblo na avtocesti. :(

Drugače pa užitek. MB-po AC do Murske Sobote- po stari cesti do Radenc-Jurij pri Ščavnici-Blaguško jezero-Jurij pri Ščavnici-Ptuj-Sl. Bistrica-MB

Za razliko od pred točno enim letom pa je bilo Blaguško jezero nezamrznjeno.

Pojma nimam kolk km, so pa zato bili užitek.

In pa kako je Blaguško jezero zgledalo 1 leto in 1 dan pred tem. In pa kako zgleda v svoji najlepši preobleki.

Popravljeno . Popravil VisualID
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo ena luštna furca za ogrevanje v prijetni družbi. Pot je pričela v LJ in prvi postanek seveda na Trojanah. Njami krofek (še sedaj mam belo brado od sladkorčka :P ). Pot se je nadaljevalja do Celja preko Laškega v Zidani most ter preko Boštanja do Krškega. Kratek postanek in nato preko Kostanjevice na Krki do Novega mesta, Žužemberga, Ivančne Gorice, ter nato po AC v LJ. Lepa furca :D

Komi čakam speeeeeeeeeeeeeeet :kva2:

se mi je zdel da sm te vido na relaciji celje ljubljana.

lepa furca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!