Skoči na vsebino

VMAX KLUB


Priporočene objave

zdravo!

med dopustom sem se udeležil motozbora na hrvaškem, kjer sem spoznal predsednico in tajnika hrvaškega društva lastnikov yamahinega vmax motorja.

porodila se mi je ideja in trenutno navdušenje nad tem, da bi tudi v sloveniji skupaj stopili lastniki vmaxov, ter se združili v društvu.

zadeva bi bila dokaj brez obveznosti, kakšna skupna vožnja in piknik naj bi bila prej stvar dogovora kot pa statuta ali pravilnika. brez znakov na hrbtu telovnika, brez pripravniškega obdobja, res zelo na lahko!

in, kaj bi s tem pridobili?

nič posebnega, spoznali bi se in res mogoče enkrat na leto dobili na transslovenski vožnji, ki bi se nadaljevala v piknik. zgolj ideja...

društva na novo ne bi bilo potrebno ustanavljati, mojemu obstoječemu a mirujočemu (nemotorističnemu) društvu spremenimo statut in posledično vse od imena naprej, pa je. dokaj enostavno...

tudi kar se financ tiče bi ga vzeli bolj na enostavno. za klubsko majico ter kakšno nalepoko bi dobil sponzorja, kakšna letna članarina v višini 20eur za potrebe zaključnega računa računovodstva pa tudi ne bi smel biti problem...

če se nas zbere vsaj 5 grem v akcijo...

torej, če si družaben lastnik vmaxa in se ti ideja dopade me kontaktiraj na mail elo@siol.net ali na tel. 041-395-352.

lep pozdrav!

de elo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da ne samo za nove pač pa za vse vmaxe... od letnika 1985 naprej, ko je bil ta kultni moped prvič postavljen na cesto...

srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da ne samo za nove pač pa za vse vmaxe... od letnika 1985 naprej, ko je bil ta kultni moped prvič postavljen na cesto...

srečno!

Če se vsi lastniki V-maxov v Sloveniji včlanijo bo članstvo zeloooo majhno. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mar a ni tudi v temu čar?

da se nas zbere recimo tudi če samo 10 ljudi, kateri imamo skupno to, da vozimo vmaxa, pa da se imamo magari samo enkrat letno skupaj lepo ter da skupaj podebatiramo o tem in onem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če m kdo kup tanovga,..se takoj učlanm :naughty:no u bistvu se tud tastarga ne bi branla :whistle:

če si to ti slikala si bila torej v vodnjanu...

če bi me za rokav pocukala bi ti dal za pivo ali pa sok, če so ga imeli... ;)

ja, tihomir (rdeč) in olivera (bel) imata lepo predelane vmaxe... v živo sta prav huda mopeda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če m kdo kup tanovga,..se takoj učlanm :naughty:no u bistvu se tud tastarga ne bi branla :whistle:

Pozabljaš,da ima ta motor in tastar, čez 286 kg prazen: za žensko je vsak motor čez 200 kg neumnost. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če m kdo kup tanovga,..se takoj učlanm :naughty:no u bistvu se tud tastarga ne bi branla :whistle:

Pozabljaš,da ima ta motor in tastar, čez 286 kg prazen: za žensko je vsak motor čez 200 kg neumnost. :whistle:

sej ma vsak BMW 1200 čez 200kg! pa ja ne trdiš,da ga ženska ne more peljat pa na mestu držat? bullshit. sm se zanč

usedu na enga R1200 , je bil na mestu full lažji kot pa marsikateri motor s 160 kg!

pa marsikatera bikerca voz tud kej težjega po kilah , sam majo pa verjetno nižje težišče.

moje mnenje je,da če bejba zna pelat v-max a ,pa če ji je všeč, da ga nabavi in ima - v svoje veselje in zavist ostalih,ki so ji fouš , de ma "jajca", oni pa ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za žensko je vsak motor čez 200 kg neumnost. :whistle:

tudi picek, ki je v erekciji večji od 7cm je "neumnost", saj je dokazano, da tistih erektiranih 7cm povsem ustreza za zadovoljitev, potešitev in oploditev ženske, pa še za kaj drugega...

pa vseeno je cel trop žensk, ki hrepenijo in celo prav dobro obvladajo tudi 20+cm bingeljne. uh, kakšne trike in prijeme znajo početi z njimi, še chris pfeifer se lahko s svojimi stunti skrije!

kar nekaj uporabnikov foruma tudi ve, da večina žensk bolje obvladuje te neumno in nepotrebno velike in težke penise kot ti svojega K1200R beemveja...

šment, spet si brcnil v temo, padel na bananinem olupku, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spodrsnilo mu je na svoji spe***i. ne premal pikc : spe*****i.ja to bo pa u redu, specialki.tko.ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabljaš,da ima ta motor in tastar, čez 286 kg prazen: za žensko je vsak motor čez 200 kg neumnost. :whistle:

Tudi s 3 poticami nahrant krdelo motoristov v Srbiji je neumnost . :topic:

Bi bil presenečen kako nekatere ženske obvladjo zverine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi s 3 poticami nahrant krdelo motoristov v Srbiji je neumnost . :topic:

Imaš prov, problem je v nepovabljenih gostih med katerimi si bil očitno tudi ti namreč, potice in vse ostalo kar seveda neomenjaš je bilo namevjeno MK Nm in povabljenim organizatorjem in ne za KARDELO nepovabljenih, ki se ne organizirajo kot se je Mk Nm in vse smo sami plačali kar je KARDELO požrlo med ostalim tudi mojih 6-pirov tri domače salame in ornk kos špeha!!!!!

Ps: za zahvalo nam pa zdaj po forumu serjete, res najlepša hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabljaš,da ima ta motor in tastar, čez 286 kg prazen: za žensko je vsak motor čez 200 kg neumnost. :whistle:

seveda vemo da si... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ma vsak BMW 1200 čez 200kg! pa ja ne trdiš,da ga ženska ne more peljat pa na mestu držat? bullshit. sm se zanč

usedu na enga R1200 , je bil na mestu full lažji kot pa marsikateri motor s 160 kg!

pa marsikatera bikerca voz tud kej težjega po kilah , sam majo pa verjetno nižje težišče.

moje mnenje je,da če bejba zna pelat v-max a ,pa če ji je všeč, da ga nabavi in ima - v svoje veselje in zavist ostalih,ki so ji fouš , de ma "jajca", oni pa ne!

Sej vas nerazumem, jaz sem napisal da težji motor kot 200 Kg ni za ženske ne pa da ga nebo peljala, vsaka ga pelje, tudi moja ga je samo problem nastane, ko je treba mal s ceste npr: na srečanjih, moja ga je kar na cesti pustila in prišla peš jaz pa sem moral po motor in ga peljat po makedamu itd.Pa da nenaštevam raznih situacij npr: vožnja po makedamu (delo na casti) pa v mesto na kavico,pa porinit nazaj nedaj bože da pade se nebo nikoli već na njega vsela itd.Poznam primer v Nm ko je ženska kupila Bandita v parih dneh je bil samo doma na parkirišču 3X na tleh po parih tednih je bil POCENI prodan mojemu znancu ca 20% ceneje od nabavne cene. :whistle:

Ps: za ta motor je potrebno poleg jajc imeti tudi dost Eurotu, ki so, če ga kupi ženska zelo slabo investirani !!!! :headbang:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Elo..sorry k ti smetim po temi..ampak tele Brumerejeve kretenizme je tok težko brat da bi lepo prosil nekega admina da ga da malo na dopust..

mogoče bi ga celo kaka administratorka lahko malo benala zaradi podcenjevanja in žaljenja?

@Brumer..kakorkoli že nekaj veš o mehaniki si totalni imbecil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vas nerazumem, jaz sem napisal da težji motor kot 200 Kg ni za ženske ne pa da ga nebo peljala, vsaka ga pelje, tudi moja ga je samo problem nastane, ko je treba mal s ceste npr: na srečanjih, moja ga je kar na cesti pustila in prišla peš jaz pa sem moral po motor in ga peljat po makedamu itd.Pa da nenaštevam raznih situacij npr: vožnja po makedamu (delo na casti) pa v mesto na kavico,pa porinit nazaj nedaj bože da pade se nebo nikoli već na njega vsela itd.Poznam primer v Nm ko je ženska kupila Bandita v parih dneh je bil samo doma na parkirišču 3X na tleh po parih tednih je bil POCENI prodan mojemu znancu ca 20% ceneje od nabavne cene. :whistle:

Ps: za ta motor je potrebno poleg jajc imeti tudi dost Eurotu, ki so, če ga kupi ženska zelo slabo investirani !!!! :headbang:

dej no ,sej ni tolk hudo.kupi ji enga tomosa veterana, pa bomo skup hodil v koper vsak let aprila na srečanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vas nerazumem, jaz sem napisal da težji motor kot 200 Kg ni za ženske ne pa da ga nebo peljala, vsaka ga pelje, tudi moja ga je samo problem nastane, ko je treba mal s ceste npr:

Tud za marsikaterega dedca ni :whistle: Saj pa ni problem videt cel kup folka,ki si "pol ure" ogleduje kje parkirat,da bodo čim lažje "ven" prišli...pa še potem jim mora prijatelj pomagat ven potegnit motor!

No jz sem že doživel,da se je punca(SLO) čez golico z gsxr750 tako peljala pred menoj,da... :worship:

Verjemite,da lepše in boljše od večine :whistle:

Vsak naj kupi vozi kar mu pač paše,sede,dopade........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud za marsikaterega dedca ni :whistle: Saj pa ni problem videt cel kup folka,ki si "pol ure" ogleduje kje parkirat,da bodo čim lažje "ven" prišli...pa še potem jim mora prijatelj pomagat ven potegnit motor!

No jz sem že doživel,da se je punca(SLO) čez golico z gsxr750 tako peljala pred menoj,da... :worship:

Verjemite,da lepše in boljše od večine :whistle:

Vsak naj kupi vozi kar mu pač paše,sede,dopade........

:worship: yes , word! sej je čisto vseeno kaj kdo vozi pa kolk je dobr al pa ne voznik in motor, sej na konc pa le skup sedemo in kakšno veselo razderemo, na ta lahko se mal zlažemo, pa je za vse luštno.tisti,ki pa tega ne more prenašat - ja sej ga noben ne sili , da bi se podrejal komurkoli, nej bo pa osamljen če mu tko paše.

men osebno šteje samo to,kakšen je dotični-a do mene, vse ostalo ne pomeni nič. pa lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja , V-max i , kr stopte skup, vas bo prov veselje pogledat pa slišat! :yea2::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepovabljenih gostih med katerimi si bil očitno tudi ti namreč, potice in vse ostalo kar seveda neomenjaš je bilo namevjeno MK Nm in povabljenim organizatorjem in ne za KARDELO nepovabljenih, ki se ne organizirajo kot se je Mk Nm in vse smo sami plačali kar je KARDELO požrlo med ostalim tudi mojih 6-pirov tri domače salame in ornk kos špeha!!!!!

Ps: za zahvalo nam pa zdaj po forumu serjete, res najlepša hvala!!

Me ni blo. Sem slišal od srbskih prijateljev. Takrat sem bil v Bosni.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce smo skrenili s teme... jah, kaj nam je pa preostalo drugega, če je bmw nartabulš motor, nepovabljeni so prišli in požrli potico, ženske pa mopedov ne obvladajo... jao jao! :)

vglavnem, društvo bo, statut se že pripravlja, zadeva ne bo nikakršen MK, MC, MD, ..., zgolj društvo lastnikov VMAX, od članov in njihovega števila bodo odvisne aktivnosti društva, definitivno pa to ne bo nekaj obremenjujočega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!