Skoči na vsebino

Aprilia ETX 125


MotoRossi

Priporočene objave

kakšen dušilc z rorom bi ti sploh rabu??od kšnga športnga auspuha al kaj??mal bl natančno povej...

drgač ga pa sam nared..wd40 je zakon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko....

probej doma kej sčarat. kej s dosedanjega dušilca vn pober pa se bo takoj poznalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla,js bi tut menu,sam lonc če bi se dal,tale mi je ušeč sam je za 50ccm se mi zdi,al pa saj ne za etx zto k ma etx na leu stran auspuh,kej veš kok to kej pride?(sam zadn lonc) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam motor Aprilia ETX 125 in mi nekaj nagaja.

Ko se peljem v kateri koli prestavi z gasom odprtim od prib. 2/4 do 3/4 gasa mi motor ne dela lepo konstantno, ampak nekak pokašljuje.

Probal sem že zamenat svečko z hladnejšo od predpisane (ngk br8es z ngk9br), namesto z 95 bencinom dat 98 oktansk benz, se igrov z iglo,...

Minimalno se je poznal takrt ko sm zamenov svečko, pa ko sm 1x premaknu iglo...

Kva bi lohk še naredu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

čaw

dobil se eno ponudbo pa me zanima kaj vipravte na to!!

a se splača kupit aprilio etx L.99 34.000km (se mi zdi mal velik) za 200.000sit ma pa nov bat z 200km.

ja se zdi pocen sam je motor karamboliran. sprednje vilce, prva guma, kiler, avspuh, spraskane plastike,pa še neki malenkosti je v pi.....!

fora je u tem da jst skor vse te dele mam od gilere endure.

zanima me kaj vi pravte? se mi ga splača kupt za ta dnar. prodajalec prav da ga bom komot za 300.000 sit prodal. jst sm pa kr skeptičen glede teh stvari.

tnx za mnenja

by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nobenga ne yanima etx?? :(

od večina folka k sm zdej govoru vsi pravjo isto. za ta dnar nikoooool ni vredn ( čeprov mam dele)

pa še čas je za generalno. :BUA:

tko da kaj vi pravte?? :slap: če to kej berete :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse to kar si naštel+tvoj cajt+živci je vredno več kot tista razlika v ceni cca. 150.000 glede na cene nerazsutih motorjev

tisti deli od gilere pa vprašanje če pašejo na aprilio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos te dele dal od gilere gor, bo motor vreden prav toliko kot zdaj, ko je razbit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

A kdo ve ce je ze v originalu spredej aprilia čeljust, zadej pa brembo pri ETX. Ker pri meni je tko, zdej pa nwm a je to ze prejsn lastnik kej menov al je tko ze skoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa sam zanima ce kd ve,kje so pri ETX blokade v auspuhu,na elektriki ni vec blokade,smo je se zmeraj nekam "len"motor,pa se cudno mi je,da nima luknje za rave ventil na cilindru.A je mozno da ima ta cilinder manjsi izpusni kanal kot RS?Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa en problem, skoz mi mal bremze bremzajo, k dajem motor v garažo zmerm pločice slišm. Mesa je se dost gor, kwa se da tle nardit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Js zdej to kupujem, uzeu bi l.99 18.000km prevoženih, čist lepa nč obrausana, za slabih 1.200€, se splača? Kdaj bom mogu servis nardit, pa kuk pride?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da ma 18.000 km boš mogu menjat bat. Drugače je pa jest nebi na servis vozu, itak sam poservisiraš kar je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mam en problem. Med vožnjo so mi crklile luči, pa vidm da mi je šla varovalka, zamenjam z drugo spet crkne, dam še močnejšo not pa isto. Kaj bi lahko blo narobe? Sicer nism še nič gledov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem. Med vožnjo so mi crklile luči, pa vidm da mi je šla varovalka, zamenjam z drugo spet crkne, dam še močnejšo not pa isto. Kaj bi lahko blo narobe? Sicer nism še nič gledov.

nekje moraš met preguljeno žico in ti plus takne na maso, poglej tam okoli balance ko se kabli drgnejo okoli gištela ali vilic, ponavadi se tam preguli, lahko pa da se je tut not v sami žarnici kablčevelček snel in se plus in masa stikata......najprej to zrihtaj, potem pa daj not novo varovalko, ampak obvezno tako kot je bila v originalu, če daš večjo je nevarnost da ti namesto varovalke skuri kabel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!