Skoči na vsebino

Aprilia ETX 125


MotoRossi

Priporočene objave

Lep pozdrav!

me zanima...

je možno na motor omenjen v naslovu, nagakniti športen izpušni lonec? karkoli, kateregakoli proizvajalca...., da bi motor malo dobil na glasu in mogoče moči?

najlepša hvala za odgovor!

lep pozdrav in vse dobro!

m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Lp!

v nbeni temi nism nau nic o Aprilii ETX 125..zato m odprl novo temo..

Prosim, ce bi mi gdo javiu ce ima oz. ve kje bi se dal dubit dei za to aprilio letnika 99.

se zlasti me zanijao plastike..

hvala..

Spodaj pa se moja Aprilia ETX 125=]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

v nbeni temi nism nau nic o Aprilii ETX 125..zato m odprl novo temo..

Prosim, ce bi mi gdo javiu ce ima oz. ve kje bi se dal dubit dei za to aprilio letnika 99.

se zlasti me zanijao plastike..

hvala..

Spodaj pa se moja Aprilia ETX 125=]

Prvo vzemi v roke SSKJ ter napiši vse še enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni fantje!

Spet imam vprašanje....

Že drugič mi je poknila špica na zadnje ''kolosetu'', zdaj špico mi je uspelo dobiti, ne dobim pa matice, ki poveče obroč z špico...

se komu sanja, če ima to kakšna trgovina na zalogi, ker če naročim pri uradnem aprilia uvozniku, traja vsaj 3 tedne...

Lepo prosim za pomoč!

vse dobro...

Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

če hočeš "zvok" boš moral menjat tudi krivino. dušilec (saj o tem je govora?) PRAVILOMA paše, mogoče boš mogel kakšne majhne modifikacije sčarat, kar pa nebo problem če imaš koga z delavnico v bližini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vžgi motor, počakaj da se segreje na delovno temperaturo, vtakni dušilec na krivino pa porini luleka v dušilec pa boš videl sam če paše ali ne...majster .)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima kdo izkušnje z športnim avspuhoma na etx 125?? (arrow, gianelli, od rx 125??)

kje se ga dobi? ma kdo doma za prodat??

js če bi dobiu avspuh od rx bi ga odpru da bi vsaj na glasu kaj pridobiu..tudi na moči nebi bilo slabo.. ;)

motor je pa zakon razn da je malo preveč težek za po terenu in amortizerji so preveč mehki drugače pa špica B)

pišite kaj

lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

fantje !!!!

danes sem se lotiu avspuha ker ni prau tesniu pri cilindru..sm očistiu avspuh še posebej del kamor se drži zadnjega dela avspuha in cilindra. nato sem s toplotnim kitom namazal spoje in nataknu gor, dau nove ferde pa te fore..in sm počakau da se je posušilo, sm užgau motor in glas prou drugi po pričakovanjih bl tiho use skupi..ma ajde nej bo..se grem pelat pelje še enkrat bl :naughty: =) gre ku svinja zdj..na majhnih obratih pelje še bl ku je in pole na večjih pa itak bl.. :yea2:

tko da če ma kdo probleme da mu ne tesni avspuh nej ga čim prej k bo bulše pelalo..

ajde fantje bodte fajn ni zmeram važno d ropota xD važno da gre xD ma če bo kje kašn avspuh se prodajou (arrow,gianelli...)pa itak dam drugo gor

=) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Da mal obudim staro temo. Je imel kateri od lastnikov probleme z menjalnikom:meče iz pete, v šesti pa šklopota.

Hvala.

Lp,Buschi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Eno vprašanje:

ali ima kateri od aprilijinih modelov enak manjlnik kot ETX?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

jaz vozim tudi Aprilio ETX 125 in sem namreč razbil sprednji žaromet (luč) in me zanima kje bi jaz prek interneta ali v trgovskem centru kupil novo ?

Lp
GSerazin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

jaz vozim tudi Aprilio ETX 125 in sem namreč razbil sprednji žaromet (luč) in me zanima kje bi jaz prek interneta ali v trgovskem centru kupil novo ?

Lp

GSerazin

Ne kupuj originalne, kupi ponaredek. Acerbis ima veliko izbiro. velo.si je imel nekaj časa Acerbisove luči, vidim da na spletni strani nimajo več.

Ima pa zato mx-shop. http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=4046500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!