Skoči na vsebino

Aprilia ETX 125


MotoRossi

Priporočene objave

Ima dobre pospeške (za seboj sem pusto sošolkino Hondo NSR125, pa seveda Yamaho dragstar125 od enga drugega sošolca  )

Na kero šolo pa hodiš?

A je ta sošolka mogoče Mateja, ker če je, močno dvomim, da si jo stresel v pospeških.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en moj frend je meu ETX-a 125 sma se dost skup vozla. jst mam KMX-a 125 (nepredelanga). podobna sta sam etx je bl švoh (top: 100 km/h, moj:120+). pol je dau pa moj sošolc dizo zamenjat pa auspuh je neki predelal pa sta bla čist izenačena. drgač je pa to pravi fun bike za po gmajni pa tud po cesti, sam mal prešvoh za daljše ture, da se pa tudi vozit.

p.s.: lahke endurce so zakon!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kero šolo pa hodiš?

A je ta sošolka mogoče Mateja, ker če je, močno dvomim, da si jo stresel v pospeških.

Ne, ni Mateja, Branka je - fejst punca :D

Hodim pa na Gimnazijo Slovenj Gradec

Glede mojga motorja:

je tak kot nov - ga nisem še nič predelal, v sebi še ima vse blokade... O:-)

torej je katalizator še vedno v auspuhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en moj frend je meu ETX-a 125 sma se dost skup vozla. jst mam KMX-a 125 (nepredelanga). podobna sta sam etx je bl švoh (top: 100 km/h, moj:120+). pol je dau pa moj sošolc dizo zamenjat pa auspuh je neki predelal pa sta bla čist izenačena. drgač je pa to pravi fun bike za po gmajni pa tud po cesti, sam mal prešvoh za daljše ture, da se pa tudi vozit.

p.s.: lahke endurce so zakon!!!! :OK:

dej mal bol podrobno napiš kva je naredu: katero dizo,kolk veliko,kva je naredu z auspuhom (menjal al samo katalizator ven vzel),kako je mel naštelan frgazar (igla,zrak) upam da veš kej več.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist točn en vem, sam se bom pa pozanimu če te zanima pa ti povem, kar se auspuha tiče ga je dau enmu predelat pa mu ni do kraja zrihtu pa je kr tk ostau...

nevem točn, vga bom v šoli prašu pa ti pol povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

evo,pa sn prišo do tiste točke,ko hrepeniš po pospeških in hitrosti :kva2: ,pa si na nuli z dnarom.

daj,etx fani povejte mi prosim kak je z blokadami pr toti endurci! Kje so kak zgledajo,kak se jih da ven-odpre,ka s tem pridobiš,pa tak malo.Bi šlo? kak je kaj z zvokom,ko daš katalizator ven?

Ajde majstri!

Hanza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej poglej če maš še blokado na cdi. zvok se ti ne bo spremenil,če daš ven katalizator. mal poglej nazaj,boš vidu da se tega motorja ne da skor nič odpret,bi mogu vse menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cdi je majhna črna škatlica pod sedežem,so eni drati gor priklopljen. na zadnji strani je stvar zasilikonana z nekim črnim kitom-to spraskaj stran in poglej,če imaš not nekakšen kovinski hmmm.... kako bi rekel :hmm: drat :D no to je treba preščipnit! malo preglej temo o rs 125,ma isto zadevo in so slikce tam.potem nazaj zasilikonaš in zadeva dela veliko bolje v srednjih obratih :) men je to naredu serviser pri 500km

<zok> tisti "drat" v silikonu nekateri poznamo se pod izrazom "jumper". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozna kdo koga,ko pozna koga,ko pozna koga,ko lahko zrihta zobnike za etx 125 :hmm: ?

Samo je problem,ko ne originalne.Zaj mam:vzadi 49

spredi 17.

tak za normalno ceno. :doze:

Al mi kdo kako drugo razmerje priporoča?

vaš Hanza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam 23.000 km.

ketna ma 6cm hoda,zobniki so zbrušeni do amena,vožna:dosti-preveč nepredvidenih pavz za ketno.Kitnšpaner je na koncu.Sledi:Morm vse menjat.Takoj!!

No,se bi že zdavnaj mogo.

Lahko kdo zrihta zobnike? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš original ketno gor,se sam čudim da ti še skup stoji! :wacko: men se je ful hitro stegnila in pri slabih 10Kkm sem že vzel en člen ven... potem sem kupil DID in naslednjih 16Kkm sem jo našponal samo 2x :OK: zobniki so bli še zmer prvi. predolg si čakal,zdej maš še zobnike čist fuč

a ti jo je ratal kej 'odpret'? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne ni nič več blo " zaprto".Sn mislo,da ga je ona punca,ko ga je prej mela malo bol šparala,pa viim,da ga je terala do amena!

Zaj si mislim kupit 17 colske felne samo ne vem ki jih naj dobim. ve kiri za kake?

Pa kake si naj kupim? kire sploh pašejo gor?

od KTM-ov jih je kr dosti na www.ebay.de samo ne vem či pašejo gor.

na ka morš sploh to gleat? :hmm:

:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

mal preber nazaj,smo že govorl o tem.etx ma nažalost cilinder brez ventila v izpušnem kanalu in če bi jo hotel 'odpret' bi blo treba menjat cilinder,pa mogoč še kej

ma pa blokado na CDI-ju,v uplinjaču,pa katalizator lahko ven vzameš.zadnjega se mogoče niti ne splača delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je na frgazarju? pr moji mam en problem, k prešaltam neki cajta ful uleče pol se ji ustau pol pa podivja spet,to mi ni glih ušeč k prletim uvink s pounimi obrati pa mau pobremzam pol mi pa padejo na une k ne gre nikamr,pa ni glih fajn to,una črna škatlca sm jo pa dons najdu je pa vidt nedotaknena a je to vzrok? drgač je pa kolega(Unikat) povedu da mam drgač blokade uzun u aspuhu,kje je pa katalizator? js sm zdej s prmu tankom naredu 120km s tem da ni šlo skor nč rezerve( sam preklopt sm mogu) a je to velik za ta motor? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja,ta luknja moči v srednjih obratih je zarad blokade na 'črni škatlici'

vzem dol sedež,spraskej stran silikon na čš in preščipni (odlomi) kontakt tm zadej.slike maš v temi aprilie rs 125 k ma enako blokado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je to pol lahk kej narobe za motor? sam unga silikona je kr dost kako to spraskat? a je sam en kabl tm spot pol? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne bo narobe.to je blokada,ki naj bi jo serviser ostranu po 500 kilometrih.najd si fotke,da ne boš kej zaštrikal če ne veš točn zakva se gre.ne odgovarjam za posledice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!