Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

V noči na 25. 1. 2010 je bilo v Novi Gorici ukradeno motorno kolo znamke Yamaha, tip XJ 600 N, kovinsko rdeče barve, letnik 2002, registrskih številk GO C9-92.

V noči na 25. 1. 2010 je bilo v Novi Gorici ukradeno motorno kolo znamke Yamaha, tip XG 250, kovinsko rumene barve, letnik 2006, registrskih številk GO T4-48.

vir: policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nobeni temi tegale nisem zasledil, zato sem odprl novo temo, da nebi ostalo nenajdeno v drugih temah...

In sicer... odločam se za nakup motorja iz tujine, zanima pa me, če obstaja kakšna podobna stran tej

na kateri bi se lahko prepričal ...

www.stolencars24.eu

oz. kako se lahko prepričaš da kjerkoli kupljen motor ni ukraden nekje drugje v evropi....

na strani policije, so samo motorji ukradeni pri nas...

LP

(že vnaprej hvala za odgovore)

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času od 1. 2. 2010 do 3. 2. 2010 je bilo v Ljubljani ukradeno motorno kolo Honda CB 600F, registrskih številk LJ GN-79.

vir: policija.si

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Vsak dan se po Ljubljani vozim s kolesom v službo. Vsakič sem se peljal mimo skuterja parkiranega v centru ljubljane. Dobro zaklenjen, ampak tatovi so bili bolj iznajdlivi.

post-13449-127528301838_thumb.jpg

post-13449-127528304982_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno.

Pred enim mesecem so mi vdrli v garažo na ulizi Metoda Mikuža v Lj. in ukradli original izpuhe za HONDO VTR SP1, ki so mi jo predhodno iz iste garaže ukradli že leta 2001!

Sicer z njimi nimajo kaj, ker zraven ni bilo vmesnih krivin.

Če kdo slučajno kje kaj vidi ali sliš prilagam seznam kaj vse so odnesli:

lita platišča za BMW X5 z zimskimi gumami,

aktivni subwoofer Kenwood,

zimske gume za kombi,

tri do štiri pisarniške stole Duka modre barve,

par novih tenis loparjev,

paletni voziček Jungheinrich AM 2200 rumene barve,

vrečo za boks z napisom Dominator,

ročni voziček za prevoz gajb, rdeče barve,

in še kaj.

Če kdo kaj izve, naj mi sporoči na PS, mogoče bo s tem preprečil, da kaj ukradejo tudi njemu.

Glede na izbor kaj so odnesli, gre za kake đankije s povezavo lokalcev za Bežigradom.

Za vstop v garažno hišo potrebuješ namerč ključ ali daljinca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

Danes, dne 21. 06. 2010, med 0:00 in 13:00 uro je bil iz podzemne parkirne hiše na Cesti na Brdo v Ljubljani ukraden KTM 250 EXC Racing, letnik 2003. Na njem so skoraj nove supermoto feltne Behr in skoraj nove pnevmatike Pirelli Diablo. Nudim denarno nagrado vsakomur, ki bi znal pomagati z informacijami, ki bi privedle do tega, da dobim motor nazaj. Informacije na PM ali na telefon 031385838.

dscn01481.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ukradeno je bilo motorno kolo znamke ducati 600 monster (črne barve), registrske številke LJEE-18, če kdo kar koli ve o tem, naj lastnika kontaktira na številko 040460890 Mitja

Motor je bil ukraden v savskem naselju, Ljubljana (parkirna hiša)

Na slikah se vidi tudi določene posebnosti, (akrapovič nalepke, spojler, itd.)

img0266.jpg

img0268.jpg

img0269.jpg

Vsakemu ki ima kakršne koli informacije nudim denarno nagrado!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na WDW-ju je bil ukraden Ducati 1098R Bayliss, ... št. 462 iz DOC Viterbo (ITA)...tega Ducatija ni mogoče zgrešiti, če ga kdo opazi naj javi meni na mail, PM ali Ducati Klub Slovenija...

ducati_1098R_Bayliss2.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ukraden voodni skuter

V noči na soboto 21.8.2010 je bil ukradaden iz dvorišča na IG-u v LJ dirkalni vodni skuter YAMAHA RIVA RACING

skupaj z prikolico ki ima alu platišča

Edinstven v Sloveniji in samo dva v Evropi.

Zraven je bil ukraden še motor Piaggio Ciao

Za vsako koristno informacijo vas čaka denarna nagrada

Za vsako informacijo lahko pokličete na 070 864 205

Slike na

http://www.bolha.com/vodni-skuterji/ukraden-vodni-skuter-yamaha-gp-oglas1272361557

PLACAM ZA KAKRSNO KOLI INFORMACIJE

Popravljeno . Popravil hlasta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V noči na 23. 9. 2010 je bilo v Celju na Stritarjevi ulici ukradeno motorno kolo DUCATI 900 Monster, črne barve, letnik 2000, registrskih številk CE EE-80.

vir: policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Dne 11. 2. 2011, je bilo ukradeno motorno kolo KTM EXC 250, oranžne barve, reg. št. MB 10-3F, št. šasije VBKRCA4007M331404.

vir: policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

POzdravljeni,

v vikendu od 13.5. do 15.5 so mi iz graže na Zadobrovški ukradli motor in sicer Hondo cbr 1000 rr letnik 2004, cela črne barve. Ker dvomim, da bo organom pregona uspelo zadevo rešiti sem se obrnil na forum, v upanju da dobim o oddtujenem motorju kakšno informacijo - če se slučajno prodaja kakšen del ali morda cel motor ali pa se je kakšen kos plastike zašel na barvanje kašnemu ličarju, ki bere ta forum. Motor je cel črne barve, ima rumena odsevnika na prednjem kolesu in nalepka na tanku "Honda" je z malim "h" na desni strani. Prosim, da mi morebitne koristne informacije pošljete na izid123@yahoo.com Prilagam sliko pogrešanega...

Za kakršne koristne informacije se v naprej zahvaljujem.

LP,Izi

Popravljeno . Popravil Izid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

KTM1.bmpDanes (27.5.2011) ob 14 uri je bil v BTCju v Ljubljani ukraden KTM 660 SMC LJ 60-7G. Namišljeni kupec, je želel ogled motorja v BTCju pred Kolosejem, kamor naj bi prišel z mehanikom. Prišel je sam, sedel na motor in s pretvezo , da naredi samo nekaj metrov, se odpeljal.

Motor je originalne oranžne barve, zelo dobro ohranjen. Prosim za kakršnekoli informacije, ki bi mi pomagale, da dobim motor nazaj. Informacije na PM ali na telefon 031 421 252.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Ajdemi Popuši

KTM1.bmpDanes (27.5.2011) ob 14 uri je bil v BTCju v Ljubljani ukraden KTM 660 SMC LJ 60-7G. Namišljeni kupec, je želel ogled motorja v BTCju pred Kolosejem, kamor naj bi prišel z mehanikom. Prišel je sam, sedel na motor in s pretvezo , da naredi samo nekaj metrov, se odpeljal.

Motor je originalne oranžne barve, zelo dobro ohranjen. Prosim za kakršnekoli informacije, ki bi mi pomagale, da dobim motor nazaj. Informacije na PM ali na telefon 031 421 252.

Maš PM onemogočen: Danes okrog 12.30 v glavnem križišču v Hočah videl zelo podoben moped. V oči mi je pa padel zato, ker ni imel reg. tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM1.bmpDanes (27.5.2011) ob 14 uri je bil v BTCju v Ljubljani ukraden KTM 660 SMC LJ 60-7G. Namišljeni kupec, je želel ogled motorja v BTCju pred Kolosejem, kamor naj bi prišel z mehanikom. Prišel je sam, sedel na motor in s pretvezo , da naredi samo nekaj metrov, se odpeljal.

Motor je originalne oranžne barve, zelo dobro ohranjen. Prosim za kakršnekoli informacije, ki bi mi pomagale, da dobim motor nazaj. Informacije na PM ali na telefon 031 421 252.

Ne morm verjet, kaksna naivnost prodajalca...:eek::wallbash: :wallbash: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš PM onemogočen: Danes okrog 12.30 v glavnem križišču v Hočah videl zelo podoben moped. V oči mi je pa padel zato, ker ni imel reg. tablice.

škoda da ure ne gredo skupaj, drugače bi lahko bila uporabna sled...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM1.bmpDanes (27.5.2011) ob 14 uri je bil v BTCju v Ljubljani ukraden KTM 660 SMC LJ 60-7G. Namišljeni kupec, je želel ogled motorja v BTCju pred Kolosejem, kamor naj bi prišel z mehanikom. Prišel je sam, sedel na motor in s pretvezo , da naredi samo nekaj metrov, se odpeljal.

Motor je originalne oranžne barve, zelo dobro ohranjen. Prosim za kakršnekoli informacije, ki bi mi pomagale, da dobim motor nazaj. Informacije na PM ali na telefon 031 421 252.

Še par slikc:

wp1.jpg

WP_000018.jpg

WP_000026.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par slikc:

wp1.jpg

WP_000018.jpg

WP_000026.jpg

Danes sem videl zelo podobnega ktma brez registrske samo nisem pa 100% če je to ta, če bo spet prišel ga bom malo bolj pogleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!