Skoči na vsebino

Delavni ATV


Roky994

Priporočene objave

Zanima me kateri delovni ATV bi mi pripročali do 6000€ max.

Uporabljal bi ga za vožnjo prikolce, pluženje snega ter offroad. Predvsem je važno da ima 4x4 in da ima dovolj moči...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole prešnofi: http://www.atv-quad.si/

Linhai 520 je nekaj fičnikov pod tvojim limitom.

Kačji pastir je cenejši, tudi Jumbo 302 je ugoden.

Premisli.

O dovolj moči se da pa debatirat. Tudi to lahko počneš tam na forumu.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole prešnofi: http://www.atv-quad.si/

Linhai 520 je nekaj fičnikov pod tvojim limitom.

Kačji pastir je cenejši, tudi Jumbo 302 je ugoden.

Premisli.

O dovolj moči se da pa debatirat. Tudi to lahko počneš tam na forumu.

Hvala za odgovor... Kako pa je kaj z temi Linhaji, ostalimi kitajci, tajvanci... Je to za kaj, ma kdo kšne izkušnje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor... Kako pa je kaj z temi Linhaji, ostalimi kitajci, tajvanci... Je to za kaj, ma kdo kšne izkušnje ?

Od vseh kitajcev je zaupanja vreden le Linhai. Je v solasti Yamahe. Jaz ga vozim in sem zadovoljen. Moraš pa vedeti, da gre pri vseh teh ATV-jih pravzaprav za traktorje in je potrebno sprotno preverjanje in vzdrževanje. Če ne prej ko slej kaj odleti zaradi vibracij in terenske uporabe. Tajvanci so zakon, japonce poznamo iz moto sveta, pri američanih pa je Arctic cat best buy.

A to je že izven buđeta, ki si ga omenil.

Če bi jaz kupoval danes s tem buđetom bi kupil Linhai Dragon fly 400, če bi mi bila prednostna hitrost na asfaltu pa bi preveril še SMC Jumbo 302.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh kitajcev je zaupanja vreden le Linhai. Je v solasti Yamahe. Jaz ga vozim in sem zadovoljen. Moraš pa vedeti, da gre pri vseh teh ATV-jih pravzaprav za traktorje in je potrebno sprotno preverjanje in vzdrževanje. Če ne prej ko slej kaj odleti zaradi vibracij in terenske uporabe. Tajvanci so zakon, japonce poznamo iz moto sveta, pri američanih pa je Arctic cat best buy.

A to je že izven buđeta, ki si ga omenil.

Če bi jaz kupoval danes s tem buđetom bi kupil Linhai Dragon fly 400, če bi mi bila prednostna hitrost na asfaltu pa bi preveril še SMC Jumbo 302.

Aha, kok pa je kei končna hitrost pr delavnih atvjih, ala linhai.... Pa mau mi je čudn k ni skor nobenga rabljenega linhaja na netu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj te pri delovnih zanima končna hitrost.Glede na želje ki si jih omenil (vožnja prikolice, pluženje in off road) je že 30 km/ dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj te pri delovnih zanima končna hitrost.Glede na želje ki si jih omenil (vožnja prikolice, pluženje in off road) je že 30 km/ dovolj.

vem, pa vseglih me zanima kašna je hitrost. Kdaj se bi tudi po makedamu zapelou..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300 4x4 60km/h,400,520 80km/h

Aha, A je grizzly 660 vredu atv ? Pa zanima me če ima dovolj moči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grizzly 660 zelo dober. Končna hitrost 105 km/h,nima homologacije.

Suzuki KingQuad 750 112 km/h,

BRP Outlander 800 med 120-125 km/h itd..itd...oba imata homologacijo

Tako, da tukaj nimaš kaj, kar se končne tiče. Še pre-hito bo ovinek pred tabo, to pa je že druga zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grizzly 660 zelo dober. Končna hitrost 105 km/h,nima homologacije.

Suzuki KingQuad 750 112 km/h,

BRP Outlander 800 med 120-125 km/h itd..itd...oba imata homologacijo

Tako, da tukaj nimaš kaj, kar se končne tiče. Še pre-hito bo ovinek pred tabo, to pa je že druga zgodba.

Aha hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300 4x4 60km/h,400,520 80km/h

No ja Rudi, nekaj malega čez 60 pa že natišiva te najine prdule, se ti ne zdi?

Al' mi tolk števc laže?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj števec kaže 70km/h.Po vseh preizkusih z zasledovanjem (quadi-Atv-ji,avtomobili),je pokazal 65km/h.Z GPS-om pa 63,5km/h.Zdaj v odgovoru se nisem spuščal v decimalke,temveč sem zaokrožil navzdol zaradi realnosti,kaj naj človek pričakuje,da nebo razočaran pri končni hitrosti.Tudi 400 in 520 ter 550 gredo malo čez 80,vendar ni omembe vredno.Po makadamu pa tako ni pametno voziti čez 60km/h,če nočeš na kakšnem ovinku preiti na "hard offroad".:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj števec kaže 70km/h....Po makadamu pa tako ni pametno voziti čez 60km/h,če nočeš na kakšnem ovinku preiti na "hard offroad".:lol1:

Ja, kratka medosna razdalja in odsotnost dif-a prinese svoje prednosti (juhuhuuuu, slide) a tudi nevarnosti pri večjih hitrostih.

Rudi hvala za te info, mi pridejo prav za primerjavo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, tole kar ti je napisal Jaka, se ne sklada ravno s tvojim omenjenim buđetom. Mogoče za rabljene ...

Se dobi rabljene za okol 5000+-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je rabljenih,ker ga nihče noče prodati pod ceno,ko mu začne crkovati.

Popravljeno . Popravil rudi12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo je rabljenih,ker ga nihče noče prodati pod ceno,ko mu začne crkovati.

A pol je to bl "tko tko" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšen zelo majhen denar se ga splača kupiti, (rabljenega in porihtanega-pumpa za vodo,semeringi,nosilci za mašino itd...).Novega pa bi raje kupil Linhai-a 550 (je v istem cenovnem razredu),ali rabljenega Linhai 400 (se ga že kar da dobiti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!