Skoči na vsebino

Quickshifter


lmperator

Priporočene objave

pred 10 minutami, Ferrarist pravi:

..cenejše zadeve se zna zgodit da jih začnejo vibracije hecat in takrat si za trenutek ob vžig. Sem imel isti problem pri dirkalnem avtu, ki ni in ni hotel delat prav. Na določenih obratih je pričel "kašljat". Po doktoratu in pregledu vsega mogočega se mi je posvetila ideja, da izklopim VSE ne tako nujno potrebne "pogoje" in tako smo ugotovili da dela probleme piezoelement na ročici menjalnika :)

Ja, tudi od pooblaščencev sem že videl taka skropucala, da.....te srat prime. Za take aftermarket zadeve je kr najboljše kakega "domačega" mojstra pocukat za rokav. 

Za pripravit motor za dirke, je pri nas recimo "sveto pismo" Jurček.....šraufal ogromno let v WSBK itd. Obvlada dobesedno v nulo.

Moj serviser Tomaž je veliki večini pripravljal motor za na pisto in vradil QS... moj vgrajeni Quiki dela brez problema tudi pod nizkimi obrati ... edin pokne pri zelo visokih obratih .. mam katalizator :jezik:  pa glušilac :P 

PK pa vseeno nardi :D

pa če mislite vgrajevat koliko toliko kvalitetnega, to ni poceni ... pod 300 € z vgradnjo elektronike bo šlo težko ;)

 

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

Moj serviser Tomaž je veliki večini pripravljal motor za na pisto in vradil QS... moj vgrajeni Quiki dela brez problema tudi pod nizkimi obrati ... edin pokne pri zelo visokih obratih .. mam katalizator :jezik:  pa glušilac :P 

PK pa vseeno nardi :D

pa če mislite vgrajevat koliko toliko kvalitetnega, to ni poceni ... pod 300 € z vgradnjo elektronike bo šlo težko ;)

 

 

 

Maus, mogoče veš katerega maš ti vgrajenega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Ferrarist pravi:

Maus, mogoče veš katerega maš ti vgrajenega?

PK POWER ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Zivnorc said:

...a to tut velja, da vsakič ko prešaltam, ruknem un tardeč gumb za ugasnit na balanci... in useka čez auspuhe..  :D

... sliš se še bolš kt quikšiptar....  :D

HoHo. Lapač. Nč se ne sliši če nimaš več karburatorjev. Crkne in pol uzge. Beda. Jez pa sam priprem gas pa ze poka. Old skul. 

 

Quatroooo, a ne bi ti investiral v powercommander V? Tam mas opcije razlicnih map, dobil bos kak kW, optimiziral predelave (menjani zracni filtri, avspuhi in podobno) in ima tudi port za quckshifter. Vrhunski proizvajalec je garant za dobro delo. 

Ce ga peles enmu dobremu mehanku da nalozi prave mape, se zadeva precej pozna. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bi če bi bla zadeva preverjena in original za dokupit

Bo kar mnda NE DIRAJ DOK RADI

ko enkrat neki zacnes ni nikol kot bi blo treba

BMW ma fajn pa vrjetn tut drugi kar si zelis doplacas in zadeva original deluje

vse ostalo je kurac

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, narod je res čist pomehkužen. Sedaj že motor ni motor, če nima quikija :wallbash:. Za pisto ja, za naše ceste in radarje pa nepotrebna zadeva, sploh na motorjih s 1000 ccm, kjer šaltaš res non-stop :slap:.

Power Commander pa sem imel na prejšnjem motorju in je brez veze. Boljš, da se dobr naješ al pa nasmučaš za tisti denar, ker boš imel več to tega.

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*Letos sem peljal BMW S1000R z quiqsalterjem. Od sedaj naprej bi denar raje kot v atermarket izpušni sistem, vložil v qvikija. Nimam pojma kako se ga zmontira, keri je kvaliteten... Če bo kdaj možnost, obvezno pred vsakim ostalim upgrejdom bo Q. Za peljat je "pravljica":OK:.

Kaj si pa tisti v gostilni mislijo me pa "koli bulac". Bolje, da oni ne vedo kaj si mislim jaz o njih...:)

 

 

UPS*   lani.....:stupid:

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Letos sem peljal BMW S1000R z quiqsalterjem. Od sedaj naprej bi denar raje kot v atermarket izpušni sistem, vložil v qvikija. Nimam pojma kako se ga zmontira, keri je kvaliteten... Če bo kdaj možnost, obvezno pred vsakim ostalim upgrejdom bo Q. Za peljat je "pravljica":OK:.

Kaj si pa tisti v gostilni mislijo me pa "koli bulac". Bolje, da oni ne vedo kaj si mislim jaz o njih...:)

Bravo ,to govorim ,pa tudi vozil si mootor ki ima že tovarniško integrirane možgane za kvikija ,in to dela veliko bolje kot na motorjih ki za to že v štartu niso bili narejeni pa so lahk vsi SS .

In tako se potem rojevajo motorji  z kvikijem v domači garaži z deli iz E-baya in posledično so temu primerni tudi komentarji saj zadeva ne dela tudi približno tako dobro kot bi morala........

Ne vrjamete,probajte vozit motor z E-bay kvikijem in motor ki ima že v štartu qvikija (tovarniška konfiguracija) pa boste sami občutili na svoji koži kaj govorim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tudi razmisljam nabavit quickshifter pred poletjem..v ita se prodajajo quick+powercomander od 200 do 300 eur ,se vam zdi vredu cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Ciko86 pravi:

Js tudi razmisljam nabavit quickshifter pred poletjem..v ita se prodajajo quick+powercomander od 200 do 300 eur ,se vam zdi vredu cena?

odvisno kter proizvajalec .. a je samo kwiki brez elektronike ?

potem je treba še palčko prerezat ... pa še kr nekaj dela je ... mehankar ti ga vgradi pomoje za od 300 € dalje s kwikijem in elektroniko ... odvisno od modela in dela :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Ciko86 pravi:

Js tudi razmisljam nabavit quickshifter pred poletjem..v ita se prodajajo quick+powercomander od 200 do 300 eur ,se vam zdi vredu cena?

Če je to powercommanderjev quicky, +PC, se zdi cena kar vredu. Je pa tako, kot je rekel Maus, da pač tudi montaža in kalibracija nekaj staneta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je to Pitstopservv..., član našega foruma? On je iz MB in je pisal, da razvija QS.

Vprašaj ga koliko jih je že montiral in če lahko da reference!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da to sem jaz...quickshifter je bil stestiran, 2 leti samo na dirkalnih stezah, kjer je menjalnik dosti bolj obremenjen...po 2 letih motor razstavljen, menjalnik pregledan...brez znakov poškodb...zmontiran je bil večim strankam, ki se še naprej zadovoljno vozijo...

Vse kar počnem je to, da je na podlagi cene vsakemu dostopen...

"V prihodnje bo tudi na voljo prestavljanje v nižjo prestavo brez uporabe sklopke!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Samo za info in nasvet vsem lastnikom Suzuki motorjev...ki imajo željo po QS_u, ne kupujte samostojnih elektronik, večina od letnikov 2008 naprej ima sam QS integriran v obstoječ centralni računalnik...potrebno ga je le aktivirat z programacijo računalnika in namestit aktivacijsko stikalo...

https://www.facebook.com/MB155AVTODIAGNOSTIKA/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Enako velja za Yamaho r6 2006-2013, in Yamaho R1 2007-2013,...zadeva podprta,...prav tako nadgradnja originalnega računalnika v Yamahin YEC Kit ecu,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me malo vec o tem.. Imas tudi zs..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!