Skoči na vsebino

Ducati Multistrada MTS 1200 (2010)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Zasledil sem sporočilo Nove Motolegende: "Cene Ducatijevih Multistrad se bodo gibale med 15.845 € za model Multistrada 1200, 16.695 € za 1200 ABS, do 19.845 € za 1200 S in model 1200 Touring."

Drago, predrago za enkrat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto 20 in nedeljo 21 mogoč test

klinika jodlari..... tak da če hoče kdo probat hitro telefone zavrtet.......trance_25_naughty.gif

aja če je kak zainteresiran naj sporoči zdaj, ker grem v roku 1 ure nekaj iskat, mu termin rezerviram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Kakih deset dni nazaj sem si ga ogledoval v salonu Nove Motolegende. Meni osebno je hud hud. Orng mrcina za pogledat, ko pa sediš na njemu, ti daje pa neverjeten občutek lahkotnosti.

Popravljeno . Popravil rot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja trance_30_punk.giftrance_30_punk.gif

par let počakam,da bo kakšen rabljen za malo manj €€ pa bom zamenjal italiana za italianatrance_18_groupwave.giftrance_18_groupwave.giftrance_18_groupwave.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A se že kakšen rablen prodaja?

Počakaj da začnejo vse dodane elektronske igračke pridno crkavat in "parat živce"....evilgrin.gifevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič naredil en majhen krogec...zelo všečno...vsaj meni:)

Edino cena dotičnega modela 1200s ni všečna....19k€ v Italiji...tko je gazda rekel.

post-498-057857400 1281901688_thumb.jpg post-498-033161700 1281901732_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo testiral luči oz. jih videl v akciji, ker ima 2x kratke in 2x dolge, to mora kar svetit...

lp

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakaj da začnejo vse dodane elektronske igračke pridno crkavat in "parat živce"....evilgrin.gifevilgrin.gif

A to ti iz lastnih izkušenj govoriš al si to kje ob šanku slišal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ti iz lastnih izkušenj govoriš al si to kje ob šanku slišal?

...(še) nikjer slišal... Zgolj zlobna predvidevanja..:evilgrin:. upam da manj verjetna, a čas bo pokazal..:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na moto 'pika' it poglej jih je kar nekaj

klik

lp

Sem pogledal. So že pršli do 14 jurjev. Drugo leto bojo mav čez 10, tako da bo treba počas začet prodajat in šparat. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazil, da že novo 1200S touring izvedbo dobiš v ITA za 16.900 €, me zanima koliko pride k nam pripeljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem opazil, da že novo 1200S touring izvedbo dobiš v ITA za 16.900 €, me zanima koliko pride k nam pripeljana.

tud mene zanima kok ti kaj še naša požrešna država požre preden ga lahk registriraš, sem tud gledu da se rabljeni 1200s prodajajo že za 14 jurčkev tk da drugo leto bojo že kr blizu 10 pomoje, a ma kdo izkušnje kk je kaj z uvozom rabljenih motorjev iz italije.

Kje se pa kaj, da sprobat to zverino...

drugače pa ko berem nekatere odgovore tukaj mi gre kr na smeh ko eni pišejo da še noben cros nima cestnih gum in podobno itq da to ni za ne vem kakšen teren je pa lahko idealen za kak makedam ali pa naše ceste ki so v večini itq že skor slabše kot makedam in ravni zato mi je tok zanimiv tale motorček pri nas vklopiš program enduro nato pa v avstriji preklopiš na sport :grupni:

Popravljeno . Popravil mitjaxp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend je vozil novo multistrado pa pravi da je za njega brutalka, pa da ni prišel do 6 prestave po magistrali :) Pravi da je čutil vibracije, ki mu niso preveč ustrezale in pa višina motorja, pa da se je fajn igrat z elektroniko, aja pa vetrna zaščita mu ni preveč štimala :boobies:

Vozi pa cbf 1000, pa še to ne vseh 100 konjev, pa bolje da ne vidite njegove zadnje gume, tako da ni bil neka referenca, ampak sem mu vseeno malo fauš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS-a prekaša tudi po ceni....počakajmo raje na feedback-e uporabnikov.

Osebno sem zelo vesel za ta motor, saj sta do sedaj je v tem razredu "velikih potovalnih endur" vidnejše mesto zavzemala samo GS in varadero (tudi KTM pa Tiger pa Caponord pa kakšen Guzzi se je kje pojavil....). Vsaka konkurenca v tem segmentu je dobrodošla za nas končne uporabnike.

samo cene se mi zdijo pa res nehumane....bo treba manj jesti pa več nadur oddelati.

Lahko mu naredijo še zlati kljun Gs ne bo nikdar prekosil :grrr ....to so samo pobožne želje in trenutni odzivi testov, realnost je druga...mislim da bo zelo redko viden na cesti, tudi zaradi cene je pa res da to ni za vsakega, ki ima 5 minut časa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gs ne bo nikdar prekosil :grrr ....to so samo pobožne želje in trenutni odzivi testov, realnost je druga...

In to trdiš na podlagi česa?

Torej ne bi smeli poslušati "trenutnih odzivov testov", ampak tvojo trditev, da je "realnost druga". Trditev, ki je zelo verjetno nepreverjena v praksi.

Sej ne navijam za nobeno stran, ampak take apriorne ocene, plod nekih gostilniških prepričanj, so mi res neumestne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probal je nisem, ampak po tem kar sem bral bi ta motor tudi meni bil ziher zelo ušeč!

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno je nisem probal. Amapak prijatelj je šel na 3 urno testno vožnjo v Italijo. Opisaj jo je kot fantastično in je ni mogel prehvali!

Je pa vozil S varjanto. Pretikanje med programi, in razlika med njimi je ravno osupljiva. V bistvu ko sem ga poslušal je kot, da bi bral še en test. Od Eduro z uglajenim podajanjem in udobnostjo, pa do Sport kjer motor postane res divji. Najbolj ga je presenetil Sport način. Ni pričakoval takih užitkov od takega motorja. Skratka postane nizek, trd in moči...... je ne zmanjka. Lahkotenost in odzivnost v vožnji pa da je neopisna za tak segment.

Tako mi je on to stvar opisal in si nisem mogel drugega želet, kot da bi jo še jaz šel vozit, ampak je bila čakalna vrsta neskončna.

Ponavljam, to ni moja izkušnja. Tako kot mi je on opisal sem jaz sedaj natipkal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bral sem, da se pri različnih programih tudi višina motorja spreminja. Višina zica je povsod navedena da je 850 mm. Program urban naj bi bil najnižji, program enduro pa najvišji. Ali kdo ve, koliko je potem zic od tal pri različnih programih. To velja samo za S model kjer je avtomatsko nastavljanje višine motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!