Skoči na vsebino

Ducati Multistrada MTS 1200 (2010)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

na moto 'pika' it poglej jih je kar nekaj

klik

lp

Zadnjič naredil en majhen krogec...zelo všečno...vsaj meni:)

Edino cena dotičnega modela 1200s ni všečna....19k€ v Italiji...tko je gazda rekel.

post-498-057857400 1281901688_thumb.jpg post-498-033161700 1281901732_thumb.jpg

ze dobis za 11.000 € s prevozenimi 5200 km :)

je to mozno, da bi nekdo toliko ceno spustil za motor ki je star manj kot eno leto?

Bral sem, da se pri različnih programih tudi višina motorja spreminja. Višina zica je povsod navedena da je 850 mm. Program urban naj bi bil najnižji, program enduro pa najvišji. Ali kdo ve, koliko je potem zic od tal pri različnih programih. To velja samo za S model kjer je avtomatsko nastavljanje višine motorja.

to pa nisem vedel, ampak bi pa bilo zelo super, ko sem mali štopel :)

no, sedaj vozim malega v stroma, ki mi je bil prve km skoraj previsok...

danes mi je previsoke se samo na kaksnih neasfaltiranih poteh.

ce bi imel 25.000 € odvec...

bi izbiral med GS Adventure in Multistrado.

ampak kaj kupiti?

cenejso varianto in za razliko dokupiti dodatno opremo motorja ali pa porabiti za izlete ali nabaviti novo opremo s celado vred :)

sta pa mi resnicno vsec, pa cetudi ima MS pticji kljun - kakor je nekdo opisal :)

veliko, veliko bolj mi je vsec nova MSv primerjavi s predhodnico , ki mi ni bila niti najmanj in se je nisem mogel nikoli navaditi.

Popravljeno . Popravil Strominator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ze dobis za 11.000 € s prevozenimi 5200 km :)

je to mozno, da bi nekdo toliko ceno spustil za motor ki je star manj kot eno leto?

...

Ko sem se še zanimal zanj, sem v štacuni vprašal, kako to, da so na netu praktično novi motorji toliko cenejši (Multistrada 1200S, s 5.000km za 14.000€) kot v trgovini (19.200€) in mi je trgovec omenjal en odbitek cca.20% (kao davka), ker je rabljeno vozilo (ga nisem čisto razumel)...

Potem pa je še nekaj folizofiral, da so to verjetno uradni testni motorji Ducatija, ki so jih imeli za novinarske predstavitve...

Zdaj pa vedi ti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Evo!

Par informacij iz prve roke.

Z multistrado (1200 ABS)sva naredila 5000 km.Motor je milo rečeno enkraten.Vzmetenje,ergonomija,motor je prava bomba,zavore so super (delovanje ABS se je potrebno privaditi),dobra vetrna zaščita,lega na cesti pa taka,da sem se z užitkom preganjal po ridah skupaj z 1000 ccm super športniki.

Karakteren je pa sploh.Paše mu vse, od dolgih avtocest do zavitih serpentin.

Je pa to moj 17 motor,tako da sem imel s čim primerjati.

Toliko zaenkrat...

Ali imaš osnovno varianto z ABS-om ali imaš S-varianto?

Sem se že lani menil in tudi zmenil za testno vožnjo pri uvozniku, pa so modeli toliko resni, da je šef na rezerviran termin pozabil in se je šel malo peljat (za cel dan). Svaka čast!

Sicer pa verjamem da je super motor. Ali morda veš kako se obnesejo givijevi stranski kufri za ta motor?

Kakšen problem z menjalnikom?

lp, P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Lastniki MS kako je kaj z zanesljivostjo oziroma pokvarljivostjo teh strojev?

in pa splošem vtis po xxxx kilometrih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lega na cesti pa taka,da sem se z užitkom preganjal po ridah skupaj z 1000 ccm super športniki.

Načeloma bi jih moral mimogrede prehiteti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Poglej čez mejo. V Italiji je dosti izbire in cene rabljenih so neprimerljivo nižje od naših (kar jih sploh je).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Samo nove z aktivnim vzmetenjem majo kar cene. Ne vem, če ne bi rajši za ta denar vzel novo Caponord.

Velik denarja veliko muzike :P dokler se ne pokvari,pol pa spet velik denarja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu sem kar slovensko vzel, 2011 letnik, S verzijo, pa možakar je še motorček vzel v ceno. Kr uredu;) MTS je pa itak vrh, tud za sopotnico. 

Ducati, nima se kej kvart.... :)

Popravljeno . Popravil ofc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo novopečeni Ducatisti,js sm jo danes krstil ,do Pirana :kva1:

No pa pazi da ti ne bo kardan stran padu,aja saj res ta nima kardana,no pa da ne bos ketno utrgu. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet si danes že kaj namazal? Po 300km soli se spodobi.

Mimogrede, sam sem dal motor kar na prikolico in se peljal do Avtocommerca, da sperem sol. Tam pralnica ni delala, sem šel nato do BTCja, kjer ne moreš kupiti manj kot 5 žetonov in fantje so mi svetovali novo pralnico poleg Toplarne. Res dobra, žeton samo 1 Evro in sesalec imajo tak, ki dela tudi obratno, torej z njim lahko lepo spihaš mašino.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet si danes že kaj namazal? Po 300km soli se spodobi.

Mimogrede, sam sem dal motor kar na prikolico in se peljal do Avtocommerca, da sperem sol. Tam pralnica ni delala, sem šel nato do BTCja, kjer ne moreš kupiti manj kot 5 žetonov in fantje so mi svetovali novo pralnico poleg Toplarne. Res dobra, žeton samo 1 Evro in sesalec imajo tak, ki dela tudi obratno, torej z njim lahko lepo spihaš mašino.

Jaz sem poklical Luxsa pa mi je posodil Wap pa sem spral ,mazali bodo pa jutri na AS-Domžale ga peljem zamenjat gume pa še par manjših popravkov ,je Blaž-Bladzo taprav dec in ne spusti motorja iz roke ,če ni vse tako kot treba,kapo dol  :notworthy:

Bom pa šel drugič pogledat v tanovo pralnico,hvala za info  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš že v Asu kupi Würthov suhi sprej za verigo. Malo večkrat je treba špricniti (na cca 300km), samo popackano nimaš ničesar. 

Bo vrjetno kar oiler delal,se mi ne da ubadat s spreji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno opremo pa imaš na Multistradi?

S-Touring

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!