Skoči na vsebino

Ducati Multistrada MTS 1200 (2010)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

...a pa to si šele zdele dmomov pršu? :huh:

Jp....s takim motorjem čas ni tvoj gospodar  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo novopečeni Ducatisti,js sm jo danes krstil ,do Pirana :kva1:

Ja svaka čast ti pa dobr kmetuješ da si take igrače prvoščiš (jz bi tud pa ne znam)Fajn se furaj !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja svaka čast ti pa dobr kmetuješ da si take igrače prvoščiš (jz bi tud pa ne znam)Fajn se furaj !

 

Ti maš pa ja res vrhunski motor....  poznam 1. lastnika! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš pa ja res vrhunski motor....  poznam 1. lastnika! :smoke:

Jaaaaa motor je že fajn sqam mulc bi rad novo igračko mel     :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja svaka čast ti pa dobr kmetuješ da si take igrače prvoščiš (jz bi tud pa ne znam)Fajn se furaj !

Ja dobro bi bilo da bi bilo od kmetovanja,resnica je da od zavarovalnin ,motor bo šel,se razbil,prodal,poškodbe in posledice ostajajo  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ti pa kej ergonomija odgovarja? Sicer nisem sedel na MS, ampak mi deluje kar nekoliko majhno proti GSu oz KTMu 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ti pa kej ergonomija odgovarja? Sicer nisem sedel na MS, ampak mi deluje kar nekoliko majhno proti GSu oz KTMu 

Ja manjša je celo od F700GS sedi se pa bolje kot na obeh omenjenih , Ko jo vizuelno pogledaš bi rekel krava,v resnici pa je to proporcionalno gledano mali motor,moja žena ima 165 pa sedi komot gor ,sicer na prstkih a je bilo isto na F700GS-u,skratka navdušena sva oba. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ji boš pa za ene copate nataknu?

športne, ...

Zdaj so nove Z8...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet

 

Zdej pa neki cist po resnic povej.   A so ti vsec salterji na Multistradi?   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja manjša je celo od F700GS sedi se pa bolje kot na obeh omenjenih , Ko jo vizuelno pogledaš bi rekel krava,v resnici pa je to proporcionalno gledano mali motor,moja žena ima 165 pa sedi komot gor ,sicer na prstkih a je bilo isto na F700GS-u,skratka navdušena sva oba. :OK:

 

V kakšnem smislu misliš da se boljše sedi? Kakšne pa so oddaljenosti od sedeža do stopalk? Zanimivo, jst sem se predstavljal n anjen kot krpan na svoji kobilici, ampak če je občutek OK, potem tako ali tako nimaš kej, bi mogoče kdaj kupil nekaj v tem smislu, naj ti služi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE,niso mi,sploh za smernike....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš pa ja res vrhunski motor....  poznam 1. lastnika! :smoke:

Pol sva že dva:-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sva že dva:-)

 

Kaj če bi ti mal manj pisal, pa raje kakšno konkretno fotko neslanega mopeda naredil? Al se pa pripelji do kočevja, greva na jezero naredit ene fotke...takšne kot se za rdeč moped spodobi ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi ti mal manj pisal, pa raje kakšno konkretno fotko neslanega mopeda naredil? Al se pa pripelji do kočevja, greva na jezero naredit ene fotke...takšne kot se za rdeč moped spodobi ;)

Pridem,toda trenutno je na servisu,tako kot se za Ducati spodobi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kakšnem smislu misliš da se boljše sedi? Kakšne pa so oddaljenosti od sedeža do stopalk? Zanimivo, jst sem se predstavljal n anjen kot krpan na svoji kobilici, ampak če je občutek OK, potem tako ali tako nimaš kej, bi mogoče kdaj kupil nekaj v tem smislu, naj ti služi!

V smislu sedeža. drugo vprašanje ne vem,mi je pa udobno. Ne razumem pa zadnjih pripomb ,kdo naj bi bil kot krpan na kobilici ,ti ali jaz ? v katerem smislu naj bi kupil kaj?

Skratka vozi se super,vzmetenje dela svojo nalogo,bremze so ok,agregat poezija,elektronika proti zdrsu in ABS sistem mi je cool.Edino vetrna zaščita je zame premal,probam rešit z višjo vetrobransko šipco in MRa,bomo vidli,poročam ko rešim! Aja pa menjalnik ima predolge prve 3 prestave,če se želiš vozit 50kmh moraš imeti v 2 prestavi in okrog 3800rpm da teče gladko,to me mal moti ampak je vse drugo fino in fajn in bom zamižal. Je pa stvar podobna KTM kar ni zalimano odpade :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V smislu sedeža. drugo vprašanje ne vem,mi je pa udobno. Ne razumem pa zadnjih pripomb ,kdo naj bi bil kot krpan na kobilici ,ti ali jaz ? v katerem smislu naj bi kupil kaj?

Skratka vozi se super,vzmetenje dela svojo nalogo,bremze so ok,agregat poezija,elektronika proti zdrsu in ABS sistem mi je cool.Edino vetrna zaščita je zame premal,probam rešit z višjo vetrobransko šipco in MRa,bomo vidli,poročam ko rešim! Aja pa menjalnik ima predolge prve 3 prestave,če se želiš vozit 50kmh moraš imeti v 2 prestavi in okrog 3800rpm da teče gladko,to me mal moti ampak je vse drugo fino in fajn in bom zamižal. Je pa stvar podobna KTM kar ni zalimano odpade :P

 

Spredaj en zob manj resi vse KTM in Duche cukalnke.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spredaj en zob manj resi vse KTM in Duche cukalnke.  :smoke:

Ja sam pol pa 6prestava ne gre več 280kmh :-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam pol pa 6prestava ne gre več 280kmh :-)

 

hmm...spredi enga manj, uzad pa pa tri manj ...da bo volk brej in koza lacna   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V smislu sedeža. drugo vprašanje ne vem,mi je pa udobno. Ne razumem pa zadnjih pripomb ,kdo naj bi bil kot krpan na kobilici ,ti ali jaz ? v katerem smislu naj bi kupil kaj?

Skratka vozi se super,vzmetenje dela svojo nalogo,bremze so ok,agregat poezija,elektronika proti zdrsu in ABS sistem mi je cool.Edino vetrna zaščita je zame premal,probam rešit z višjo vetrobransko šipco in MRa,bomo vidli,poročam ko rešim! Aja pa menjalnik ima predolge prve 3 prestave,če se želiš vozit 50kmh moraš imeti v 2 prestavi in okrog 3800rpm da teče gladko,to me mal moti ampak je vse drugo fino in fajn in bom zamižal. Je pa stvar podobna KTM kar ni zalimano odpade :P

 

Na sploh sem mislil krpan-kobilica za višine nad 190 cm :)

 

Glede kupovanja pa sem imel sebe v mislih :)

 

nic slabega.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...spredi enga manj, uzad pa pa tri manj ...da bo volk brej in koza lacna   :smoke:

... :hmm:

... te pride ceneje, da narediš tako, da daš spredaj samo pol zoba več...  pa si na istem   :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!