Skoči na vsebino

Ducati Multistrada MTS 1200 (2010)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Jaz sem sam pa nisem nek stručko. Sej je bolj kot ne plug&play. Rabiš notesnik (internet), mirne živce (par pirov + čike), po navodilih pa gre.  :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, glej kaki fotki sem našel v svojem arhivu...sem vedel, da sem to tvoje čudo že nekje srečal  :kva1:

post-35672-0-84074600-1421405150_thumb.jpg

 

post-35672-0-66531600-1421405154_thumb.jpg

 

To je bilo slikano na smučišču v Cortini d´Ampezzo 02/2013...........predstavnik Ducati-ja mi je razložil, zakaj so se odločili za predstavitev sredi smučišča:

 

Ker se jih tam ni dalo testirati, se tudi pokvariti niso mogli!  :grim  :grim  :grim  

 

Ampak ko sem odsmučal naprej v dolino, sem s smučkami povozil neko kovinsko pizdarijo.....najbrž je bila kaka odpadla matica iz zgoraj slikanih dučejev  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalaprava ,mal sem v skrbeh za tebe,saj imaš simptome sindroma "Snecer"  in to je nevarno saj jih od 10 dobi 11 trajne posledice ki se kažejo kot Skalaglava :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, glej kaki fotki sem našel v svojem arhivu...sem vedel, da sem to tvoje čudo že nekje srečal :kva1:

attachicon.gifIMG00777-20130208-1634.jpg

attachicon.gifIMG00779-20130208-1636.jpg

To je bilo slikano na smučišču v Cortini d´Ampezzo 02/2013...........predstavnik Ducati-ja mi je razložil, zakaj so se odločili za predstavitev sredi smučišča:

Ker se jih tam ni dalo testirati, se tudi pokvariti niso mogli! :grim :grim :grim

Ampak ko sem odsmučal naprej v dolino, sem s smučkami povozil neko kovinsko pizdarijo.....najbrž je bila kaka odpadla matica iz zgoraj slikanih dučejev :kva2:

To so za nekatere udarci pod pasom :-):-):-)

Popravljeno . Popravil notranc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalaprava ,mal sem v skrbeh za tebe,saj imaš simptome sindroma "Snecer"  in to je nevarno saj jih od 10 dobi 11 trajne posledice ki se kažejo kot Skalaglava :lol1:

 

Ja, imam pri njemu rezerviran 40 urni začetni tečaj. Ni poceni, ampak jebiga, se bom pa pri najboljšem učil :OK:

Žal pa tečaj zajema samo teoretični del....za praktičnega se moram baje obrniti na druge strokovnjake, ker on je samo "teoretičar" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imam pri njemu rezerviran 40 urni začetni tečaj. Ni poceni, ampak jebiga, se bom pa pri najboljšem učil :OK:

Žal pa tečaj zajema samo teoretični del....za praktičnega se moram baje obrniti na druge strokovnjake, ker on je samo "teoretičar" :grim

No ker sem pa jaz praktik lahko pridež na zaključni tečaj k meni.........tud ni poceni,sam boš pa vsaj prodal tisti polizdelek in si kupil maketo od MTS  :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so za nekatere udarci pod pasom :-):-):-)

 

Ah, udarec pod pasom ni nič v primerjavi s tem, da moraš vozit Ducati!

Tam si deležen udarcev od povsod, ko začne trokirat, pa ritat, pa cukat   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker sem pa jaz praktik lahko pridež na zaključni tečaj k meni.........tud ni poceni,sam boš pa vsaj prodal tisti polizdelek in si kupil maketo od MTS  :P  :lol:

 

Pa Spasky ti bo dovolil uc vrzt na titulo "Najboljse potovalne endurrre"   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak kaj so se tej bmflarji spravli na mene reveža.............a nimata nobenega sočutja,saj dovolj trpim že ko sem si Dučeja na glavo nakopal,banda groba bmflarska :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fak....

... a zdej si bom mogu še eno gajbico doma u garažo dat...

.. vsakič, ko si prišel na obisk s KTMjem... sem kaj najdel na tleh... pa spravil v gajbico... a zdej bom mogu pa sortirat v dve... še za DUCATIja... :slap:

... aja... pa tlakovce bom položil po dvorišču... tko da boš moral parkirati na ulici.... (olje, pa fleki pa to.. )

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fak....

... a zdej si bom mogu še eno gajbico doma u garažo dat...

.. vsakič, ko si prišel na obisk s KTMjem... sem kaj najdel na tleh... pa spravil v gajbico... a zdej bom mogu pa sortirat v dve... še za DUCATIja... :slap:

... aja... pa tlakovce bom položil po dvorišču... tko da boš moral parkirati na ulici.... (olje, pa fleki pa to.. )

:P

Do takrat ko bomo tisti na novo zazidani kamin sprobal bom že z raketo pristal na balkonu,tam maš pa ploščice sam obrišeš pa je  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: .... kuko pa ti veš, kaj imam na balkonu... :huh:

:P

:oops: lej vse je tvoja kriva,sm se branu,sam na koncu  :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fak....

... a zdej si bom mogu še eno gajbico doma u garažo dat...

.. vsakič, ko si prišel na obisk s KTMjem... sem kaj najdel na tleh... pa spravil v gajbico... a zdej bom mogu pa sortirat v dve... še za DUCATIja... :slap:

... aja... pa tlakovce bom položil po dvorišču... tko da boš moral parkirati na ulici.... (olje, pa fleki pa to.. )

:P

 

Pa glej da gajbici vidno označiš, da ne boš mešal šraufe! Na tlakovce pa položi damske vložke "always". Ti baje popivnajo vse :OK:

 

post-35672-0-43419300-1421410681_thumb.png

 

S tistim "za občutljivejše" je mišljen Ducati oz. njihovi uporabniki   :lol1:

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, udarec pod pasom ni nič v primerjavi s tem, da moraš vozit Ducati!

Tam si deležen udarcev od povsod, ko začne trokirat, pa ritat, pa cukat   :lol1:

sam si pozabil, da za razliko od BMWjašev, te udarce prenašaš s ponosom, pa še hvališ se okol :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam si pozabil, da za razliko od BMWjašev, te udarce prenašaš s ponosom, pa še hvališ se okol :P

 

Ko pri nas neha cukati pa rukati, pomeni to le eno....Kardan ist kaputt....takrat začnemo ponosno štopati post-35672-0-57170400-1421412832.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :hmm:

.... mislim, da je cajt, da se modernizira naslov v :

"Zakaj ne bi imel DUCATI Multistrade MTS 1200 (2010)"

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam si pozabil, da za razliko od BMWjašev, te udarce prenašaš s ponosom, pa še hvališ se okol :P

 

Kwa se pa ti oglasas?

 

K nimas jajc it na boljsi motor in si si narocu isto Kwako   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa se pa ti oglasas?

 

K nimas jajc it na boljsi motor in si si narocu isto Kwako   :smoke:

Eh sej ni ista zdej je mal bl drugačne črne barve :P popolnoma nov model z istim izgledom :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa se pa ti oglasas?

 

K nimas jajc it na boljsi motor in si si narocu isto Kwako   :smoke:

priznam :P sicer pa: zase se brigi :P

Drgač pa lahko Multistrado sam pohvalim, smo šli zadnjič do Pirana, pa se ni čist nč pokvarilo, edin olje je bilo malo spenjeno :D

Eh sej ni ista zdej je mal bl drugačne črne barve :P popolnoma nov model z istim izgledom :lol:

nivo olja ok? Spenjeno? :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam :P sicer pa: zase se brigi :P

Drgač pa lahko Multistrado sam pohvalim, smo šli zadnjič do Pirana, pa se ni čist nč pokvarilo, edin olje je bilo malo spenjeno :D

nivo olja ok? Spenjeno? :D

To je od silne moči .....so me poučli :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je od silne moči .....so me poučli :kva1:

aha...al pa od zobnikov k (se) meljejo :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...al pa od zobnikov k (se) meljejo :D

Melje pa res,baje da je to tud normalno.....so me podučil :grim

 

P.S. skratka vse kar ti ne sede je pač NORMALNO od silne moči  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!