Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Počk (18.00)trance_44_wink5.gif

PS: Kje ste bili danes pospravljeni vsi Počkarji trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm se pa v soboto počknu ... ni cajta... neč spljoh :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend vsaj en kufetek spijem na kalu :kava:

pr šanku bo postavljena knjiga, vpište se kdo plača kavo, plačite .. ko pridem, bom spiu :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend vsaj en kufetek spijem na kalu :kava:

pr šanku bo postavljena knjiga, vpište se kdo plača kavo, plačite .. ko pridem, bom spiu :P

kr s termouko ulet :kva2::kva2: se je že tolk kofeta nabral :kva1:

here we come O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk 2x :P

maus, ni blo knjige za vpisat se...

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

učer na Črnem kalu piu kavo ... knjiga prazna :cry: ... hvala "biuši" prjatli ... sam plaču ( no ja... ena dama me je častila :P )

bom do konc tedna, to knjigo, še enkrat preveru :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tud jst letos počk... v četrtek ponoč in v soboto popoldne ... okol 16.30-16,40... vidu na sredi provida masirala dva motorista...jst pa nism mogu bit hitr... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni knjige :whistle: briši smrkl na belanci :naughty:

sm dau svežga gor :P ... starga je odpihnl.... upam, da nisi za mano peljala, bi ti ceu vizir zapacau ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm dau svežga gor :P ... starga je odpihnl.... upam, da nisi za mano peljala, bi ti ceu vizir zapacau ... :lol1:

sj zj mam zmeri une robčke sabo, me je izučilu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dvakrat počk. Dopoldne okoli 11h na kofetu, je bilo samo nekaj mandeljcov tam, popoldne okoli 16h pa cel kup motorjev. Smo pa samo narahlo mimo peljali :naughty:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dvakrat počk. Dopoldne okoli 11h na kofetu, je bilo samo nekaj mandeljcov tam, popoldne okoli 16h pa cel kup motorjev. Smo pa samo narahlo mimo peljali :naughty:.

LP Robert

ob 11 :eek: .. se sred noči pelješ čez Črno kal .) ... sam zato ker veš, da me še ni tam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 11 :eek: .. se sred noči pelješ čez Črno kal .) ... sam zato ker veš, da me še ni tam :P

Ja, takrat se peljem, ker še ni vroče, pa modreci tudi še nimajo razloga gor hodit strašit poštene motoriste :whistle: :naughty:. Smo bili lep čas tam, da se je kava že ohladila, tako, da je bila dobra samo še za lepoto :yes:. Ti si pa zahinavil in te ni bilo :bum:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, takrat se peljem, ker še ni vroče, pa modreci tudi še nimajo razloga gor hodit strašit poštene motoriste :whistle: :naughty:. Smo bili lep čas tam, da se je kava že ohladila, tako, da je bila dobra samo še za lepoto :yes:. Ti si pa zahinavil in te ni bilo :bum:.

LP Robert

včeraj te pa ni blo .... sem se mimo zapeljal in to 2X ... nisem se ustavu, ker šparam sprednje ploščice ... morm na servis :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj te pa ni blo .... sem se mimo zapeljal in to 2X ... nisem se ustavu, ker šparam sprednje ploščice ... morm na servis :cry:

Ne, včeraj me pa res ni bilo, šparam €... morm na servis :cry:

:P

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!