Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Iz smeri gorica kal so radarji 2 pred kozino in 2 po kozini. Povzetek sami radarji povsod je jajcarji. Sreca da sm stevc popravu in kaze zdej manj ku u resnici peljem :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz smeri gorica kal so radarji 2 pred kozino in 2 po kozini. Povzetek sami radarji povsod je jajcarji. Sreca da sm stevc popravu in kaze zdej manj ku u resnici peljem :-D

pomisli, če bi ga odvil :)))) bo policajem skurilo radar, pa še tako so na tesnem z denarjem :)))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem od Rodika do Črnega kala v enem šusu naletel na ene 5 radarskih kontrol. Verjetno posledica zadnjih nesreč. Hvala vsem, ki ste neumorno mahali. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dlicen, so že pred nesrečami stalno dežurali za inkaso; tista cesta od Divače do Črnega Kala ima vedno same policaje v grmih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da so policisti tam pogosti, a tako, kot je danes, še nisem videl. Pa sem z Obale in pogosto na tej trasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipično, nekdo se razlepi pol pa policajem ukažejo: no hudiča kazen bi mu dali pa ne nebi! Statisika sen m kvari... vsak dan podvojeno dežuirajte in kasirajte.

oz. nekaj v tem stilu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem super je blo hamburger je bil dober. Za pika sem počk naredil sicer me je u ovinku gužva zjebala zato ni šlo v rdeče polje :D.

 

Aja skor bi pozabu dva policaja kako se onegavita v grmovju sem tud videl. Mislim wtf vsaj malo bolj bi se lahko skrila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem odseku ni bilo kaj dosti policajev samo v tistem kratkem obdobju, ko so bile vinjete za avtocesto tako poceni, da so bile na vsakem avtu. Stara cesta je bila takrat tako prazna, da ni bilo za srečati nikogar.

Sedaj je spet več prometa, ker je vinjeta dostikrat samo na enem avtu, ko je lepo vreme so cesto odkrili motoristi in policisti so spet na kasiranju, ki Slovenijo začuda ne pomakne naprej od ruskih cestnih razmer. 

 

V Nemčiji imajo občine cele politične kampanje na državni ravni, naj se jim dovoli zakamuflirati stacionarne radarje z namenom maksimizacije zaslužka; v zveznih državah kjer so označeni z opozorilnimi znaki, je število nesreč zaradi hitrosti upadlo za 52%, v zveznih državah kjer pa so jih zaradi zaslužka odstranili, je pa ravno obratno (porasel dotok denarja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja v italiji te že kak mesec ne smejo zmeriti z radarjem če ni nevem kolk prej postavljena opozorilna tabla :D


Ma kaki go pro za ta dnar rajši kak kos za motor kupim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji je to politikom naložilo Sodišče v Rimu (in pred tem še precej regionalnih sodišč že leta nazaj).

Tukaj so sodniki del politčne smetane, tako da ni kaj preveč za pričakovati, da bodo gledali na varnost; kvečjemu bi javno rekli "a se vam ne zdi bolje, da prispevajo "divjaki" (96km/h namesto 90km/h), kot pošteni državljani preko obdavčitve hiš in stanovanj?"

Popravljeno . Popravil girox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počk prvo z Ludiluka in pol s kolegi. Pa Pika sm vidu.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auch.... :ninja:  upam, da se je skurila  :evilgrin:

Ma ne sanja se mi kje so sploh bli postavljeni, sam enkrat sem vidu opla za mano in sem reku tole ne bo dobr ,pogledam na stevec 110km/h ,pol sta me pa po priblizno 700m ustavla, in povedala da je bla povprecna hitrost 129km/h.... 160€ na pol pa brez tock :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff, Miny, to si pa šel dobro skozi  :yes:  še malo in bi ti porinili roko v denarnico do komolca  :alko:

 

če nič drugega jih je bolelo, da se cijazita z Oplom, ti pa na motorju  :yea1:

kaj imaš takega kot na sliki profila? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auch.... :ninja: upam, da se je skurila :evilgrin:

uff, Miny, to si pa šel dobro skozi :yes: še malo in bi ti porinili roko v denarnico do komolca :alko:

če nič drugega jih je bolelo, da se cijazita z Oplom, ti pa na motorju :yea1:

kaj imaš takega kot na sliki profila?

uff, Miny, to si pa šel dobro skozi :yes: še malo in bi ti porinili roko v denarnico do komolca :alko:

če nič drugega jih je bolelo, da se cijazita z Oplom, ti pa na motorju :yea1:

kaj imaš takega kot na sliki profila?

Ja Maus me je resu k sva se zmenla da greva pocasi, in sem ene 50m za njim vozu :) ce bi bil sam bi blo se slabs :)

Ja Repsolka na profilni je moja :)

Popravljeno . Popravil MINY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  samo da nisi dobil tistih pik, kot v Mercatorju na blagajni  :kva1:   :grim

vroč motor  :notworthy:  zelo se mi dopade :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  samo da nisi dobil tistih pik, kot v Mercatorju na blagajni  :kva1:   :grim

vroč motor  :notworthy:  zelo se mi dopade :)

Hahaha :) sta mi mal cez prste pogledala k nisem nic ugovarjal :) sta me vprasala ce grem posnetek pogledat pa sem reku, ne ni treba vama zaupam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!