Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

pred 37 minutami, ukica pravi:

Vceraj je bil mimoidoci pock, danes sem se pa malo zasedel..

od 11:30 do 14h sem mal gledu promet.. nesrec je se malo. Polna crta je kot da je ni, avto na polno prehitevu cez polno pred spodnjim ovinkom, do ustavljanja na CESTI pred vikijem.. katastrofa uglavnem. 

A misliš uno paljušino z bmw?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Ciko86 said:

A misliš uno paljušino z bmw?:?

Tocno tega  z m4 ja.. pa majstrr z E klaso ki je ustavil sredi ceste..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so meli v kopru nek avto dogodek. Hude kocije so se zbrale. 2 Mclarna ferdzoti vseh sort, precej lamborginijev, porschejev, mustangov....in credni nagon je connoisseuje s polimanimi clioti in bmwji na lizing za 5000€ cist poblesavil...dol so skripali z gumami in navijali gas ko intelektualci na motozboru ob 3 zjutrej. morda je blo zato na cesti se mal bol bolno vse skup.....je blo pa grozno. Sm bil cist vesel, de sm bil z avtkom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fyou:Kugelschreiber pa ne hodi v Koper pa ne boš doživljal bolne scene pa manj podcenjuj ljudi in njihove kripe ok !

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kausni se u celo exclan. Ne hodim u koper. Dol grem kvecjem sluzbeno, al pa po sili razmer. Ne podcenjujem. Kvecjemu precenjujem. Pa mi je vedno znova dokazan obupno nizek skupni imenovalec mnozice. Kretnov je res precej. Ce si se najdu umes, sori. Morda nisi kriv de si tak. Ampak debilu k skripa z gumami in “dvotaktnega” 325 goni u blokado mim bonifike, kej druzga ko debil ne morm rect. 

 

Ce citiram pokojnega Zappo, vsak ima pravico bit tepec. Jaz pa oa mu imam pravico to povedat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

tist fotoreporter  ki je včeraj skakal čez cesto pred menoj  dol grede pod vikijem naj se malo zamisli.. no dons g ni blo..še ..al pa več..čemur se ne bi čudil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

ob 20.00 je nehalo padat, tko da ... ni blo panike :P

 

Takrat sem bla že doma :P skoraj.. 

Popravljeno . Popravil Scarlett
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se dobro de je siht. Osebna dostava  mim vikija Dol z dostavnikom gor pa ko civil  

 

@Kmet2 en v Senozecah se mi je zdel blazno podobn tebi. Sam bol resno se je drzal.  

 

2DA8F188-EC7A-47F5-8EDD-400B8671CD81.thumb.jpeg.857bb87af4f5cf548bbff436eca0d184.jpeg

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

Ma se dobro de je siht. Osebna dostava  mim vikija Dol z dostavnikom gor pa ko civil  

 

@Kmet2 en v Senozecah se mi je zdel blazno podobn tebi. Sam bol resno se je drzal.  

 

2DA8F188-EC7A-47F5-8EDD-400B8671CD81.thumb.jpeg.857bb87af4f5cf548bbff436eca0d184.jpeg

 

Jz veš ,da sem mucek , kaki resno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Jz veš ,da sem mucek , kaki resno :P

 

Se pravm. Ziher nis bil ti. Unmu plavmu LTju je voda z rock kaplala, tako je dec stisnu balanco.....

 

so pa senozece se zmer razrite u 3pm. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!