Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

sem videl, ko montirajo ozvočenje. Počk. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 5. 2019 ob 15:58, KARMEN1 pravi:

Danes Viki praznuje rojstni dan.

Žurka prične ob 18.uri ??

Sem že mislil vprašat, kaj je bilo tam...šel mimo okrog 19h, tudi ustavil sem se, ker je bilo preveč gužve, sem kmalu šel naprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 5. 2019 ob 15:58, KARMEN1 pravi:

Danes Viki praznuje rojstni dan.

Žurka prične ob 18.uri ??

A viki se stuji al ste use podrl?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

počk

parjatle sreču

ta pravo, ta malo NINĐO vozu :P

no sej jo skus, tut KTM ma nalepko NINĐA :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 7. 2019 ob 19:34, DAMI34 pravi:

počk

parjatle sreču

ta pravo, ta malo NINĐO vozu :P

no sej jo skus, tut KTM ma nalepko NINĐA :P

 

aja .. js sm tut poknu dol mim ejga mona čuj breee :P 

će bi vedu, da vame bulš, bi z drsnikom na kolenu pokolenčku z iskricami ceu ovink :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kačje ride in Črni kal so enako kot vožnja do kafiča. Trije ovinki, ajd, tri pa pol. Res lepa cesta, 10 kilomtrov lepih ovinkov, ki se nadaljujejo en za drugim brez prekinitve, je na relaciji Cerknica Rakitna (pa morda še kje, pa še ne vem).

Ampak ja, tam ni gledalcev, kvečjem kakšen jež, lisica, srna, ki se skrivajo za grmovji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, twom pravi:

Kačje ride in Črni kal so enako kot vožnja do kafiča. Trije ovinki, ajd, tri pa pol. Res lepa cesta, 10 kilomtrov lepih ovinkov, ki se nadaljujejo en za drugim brez prekinitve, je na relaciji Cerknica Rakitna (pa morda še kje, pa še ne vem).

Ampak ja, tam ni gledalcev, kvečjem kakšen jež, lisica, srna, ki se skrivajo za grmovji...

Pejt na Polsko in/ali Litvo .. sama ravnina ... verjem mi na besedo :P

;)

kr paše mal robove ponucat po 4100 km potovanja ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, twom pravi:

Kačje ride in Črni kal so enako kot vožnja do kafiča. Trije ovinki, ajd, tri pa pol. Res lepa cesta, 10 kilomtrov lepih ovinkov, ki se nadaljujejo en za drugim brez prekinitve, je na relaciji Cerknica Rakitna (pa morda še kje, pa še ne vem).

Ampak ja, tam ni gledalcev, kvečjem kakšen jež, lisica, srna, ki se skrivajo za grmovji...

mah, saj tut jadranka je vožnja do Dinkotovega kafiča. Eni in isti patetični ovinki :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, twom pravi:

Kačje ride in Črni kal so enako kot vožnja do kafiča. Trije ovinki, ajd, tri pa pol. Res lepa cesta, 10 kilomtrov lepih ovinkov, ki se nadaljujejo en za drugim brez prekinitve, je na relaciji Cerknica Rakitna (pa morda še kje, pa še ne vem).

Ampak ja, tam ni gledalcev, kvečjem kakšen jež, lisica, srna, ki se skrivajo za grmovji...

prevec zaprti ovinki... vecina nepreglednih, lokalci sekajo , traktorji, zivali... ni tolk popolno kot pravis, zal.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, Rogerg said:

prevec zaprti ovinki... vecina nepreglednih, lokalci sekajo , traktorji, zivali... ni tolk popolno kot pravis, zal.... 

Za dirkat se gre na stezo, z dinamično uživaško vožnjo se pa ni treba bat traktorja za ovinkom...

19 hours ago, DAMI34 said:

mah, saj tut jadranka je vožnja do Dinkotovega kafiča. Eni in isti patetični ovinki :P

No ja, sam da so več kot trije ovinki..., saj tut na Rakitni se ovinki ne menjajo prav pogosto :)

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 2 urami, Xebec pravi:

a kj drsi? :hmm: k asfalt zgleda tak k na ridah, tm je pa ful nevarn zdj

seveda k letiš k sneta skira, mi tanormalni upočasnjujemo hitrost s kolenom po ovinku  :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Šokiran 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, maus pravi:

seveda k letiš k sneta skira, mi tanormalni upočasnjujemo hitrost s kolenom po ovinku  :huh: 

 

Diujak diujaški ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

seveda k letiš k sneta skira, mi tanormalni upočasnjujemo hitrost s kolenom po ovinku 

?

 

 

pred 9 minutami, KARMEN1 pravi:

Diujak diujaški ?

ne lažta k sploh nimam mopeda :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!