Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Včeraj na Črnem kalu že prav prijetno "toplo" :naughty:

Aja, koko je že treba napisat...POČK :yea1:

Sem te videla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počk 2x ... dol in nazaj grede ... pa vragec in ikar v četrtek :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tudi midva z igorjem sva nrdila nujen postanek pr vikiju. vidla sva prebacevko in veiko drugih.

kafe je blo super, kot vedno. najbolj pa me je navdušu moto maček valter :P, simpaticni kosmatinček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečou Treborja s familijo pri Vikiju, še enkrat hvala za kufe :yea1:

Ni za kaj, hehe. Me veseli, da sem te spoznal :worship: . Je bilo prav lepo videti nekoga, ki se je kulturno pripeljal mimo Vikija in obrnil tam, kjer je dovoljeno :yes: .

Da ne bom :topic: .

Sicer ne vem, če velja, da prideš z avtom, bom pa vseeno napisal POČK :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečou Treborja s familijo pri Vikiju, še enkrat hvala za kufe :yea1:

js sm biu tud u ponedeljek pri Vikiju :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Včeraj, po dolgem času, kava na Črnem kalu :yea1:

Jst sem bil prvič letos ravno včeraj :naughty:

Hvala ker si me vzel sabo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... POČK kratico sem razumel.... FOČK.... pa še dan danes ne razumem. Sem tuhtal ma mi ne pride.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!