Skoči na vsebino

PARSUN izvenkrmni motorji


33centrino33

Priporočene objave

Kaj menite motorju znamke PARSUN, s CE dokumentom, 2 ali 4 taktni, cene ze od 599eur za 4-taktni 2.6HP in okoli 800eur za 5KM 4-takt,... Men se zdi noro v primerjavi s 5KM Tohatsu, Yamaha za 1150eur... Sploh za tistih 14 dni ko ga rabim 1x letno na vodi. Sem gavidel v zivo - nobene razlike s konkurenco- materiali, delovanje, segrevanje,...

www.parsun.si

www.parsun.de

www.parsiun.es

www.parsun.co.uk

.

.

. skoda nastevat - po celem svetu so!

post-26948-126770321396_thumb.jpg

post-26948-126770322181_thumb.jpg

post-26948-126770322877_thumb.jpg

post-26948-126770324204_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se malo posurfa in pogleda mnjenje o tem kitajcu, so v glavnem same pripombe o nekvaliteti in nezanesljivem delovanju.

nebi se začudu, če 33centrino33 vse to že ve, in mu je povsem jasno da parsun ni japonski al pa ameriški outboard. in da mu je ime Darko. citat iz strani parsun.si :"ime Parsun-Genovo je popolnoma nov prestiž svetovno priznane blagovne znamke za prihodnost. "

kaj čm rečt. . . Men se zdi noro.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če se malo posurfa in pogleda mnjenje o tem kitajcu, so v glavnem same pripombe o nekvaliteti in nezanesljivem delovanju.

Odvisno kdo pise. Ce pise Parsun uporabnik je vse dobro, ce pise yamahin serviser ali pa hondin, je vse slabo :wallbash::SS:) Ste ze zasledili mogoce tudi, da yamahini serviserji uporabljajo parsun rezervne dele? Ali pa se: da se vse izdeluje na kitajskem - torej vsi japonci, evropejci in americani... Vcasih so se se sestavljali motorji v lastnih fabrikah, zdej se se to vec ne. Zalostno. Kitajc dela vse. Kaj mislite kdo proizvaja opremo za colne in italijanske gumenjake, gumenjake YAMAHA, honda wave gumenjake, ... spet kitajc. Vzel sem si malo casa za navtiko - vse dela kitajc, sam sasije lepjo se v fabrikah in zrihtajo dokumentacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Zodiaca vem, da imaš Kitajsko verzijo in običajno verzijo. Kitajska je cenejša. Da ne bo pomote, obe se da kupiti pri Zodiacu, le cena je različna.

Tohatsu je isto Yamaha s starejšo tehnologijo, Parsun pa tudi uporablja Yamahino staro tehnologijo.

Ni finta v tem kje naredijo izdelek, ampak kakšne materiale pri tem uporabijo itd.

Na netu imaš mnenja uporabnikov Parsuna, nisem zasledil ene pohvale ali priporočila.

Sicer pa je to isto kot pri vsaki stvari. Nisem tako bogat, da bi poceni kupoval.

Zakaj bi si pokvaril dopust :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Se strinjam.

100x raje vidim, da se mi pokvari motorno kolo kjerkoli na cesti, kot pa da mi crkne motor na čolnu nekje sredi morja, po možnosti v precejšnjih valovih in z otroci na krovu. S tem se ni za igrat.

P.S.: Moj Mercury je "made in Belgium".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Moj Parsun lahko vidiš tukaj - video...

Meni je zelo všeč, ker sem ga obnovil v piko in sedaj ga poznam. Vzdrževat ga je treba kot vse ostale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Parsun lahko vidiš tukaj - video...

Meni je zelo všeč, ker sem ga obnovil v piko in sedaj ga poznam. Vzdrževat ga je treba kot vse ostale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kdo pise. Ce pise Parsun uporabnik je vse dobro, ce pise yamahin serviser ali pa hondin, je vse slabo :wallbash::SSsmile.gif Ste ze zasledili mogoce tudi, da yamahini serviserji uporabljajo parsun rezervne dele? Ali pa se: da se vse izdeluje na kitajskem - torej vsi japonci, evropejci in americani... Vcasih so se se sestavljali motorji v lastnih fabrikah, zdej se se to vec ne. Zalostno. Kitajc dela vse. Kaj mislite kdo proizvaja opremo za colne in italijanske gumenjake, gumenjake YAMAHA, honda wave gumenjake, ... spet kitajc. Vzel sem si malo casa za navtiko - vse dela kitajc, sam sasije lepjo se v fabrikah in zrihtajo dokumentacijo.

Vse delajo kitajci, samo sestavljajo iz kvalitetnih evropskih Japonskih ameriških sestavin pri tem pa jih nadzirajo strokovni delavci iz priznanih firm, Kitajci pa v svoje kopirane izdelke na žalost ugrajujejo nekvalitetne Kitajske sestavine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Odvisno kdo pise. Ce pise Parsun uporabnik je vse dobro, ce pise yamahin serviser ali pa hondin, je vse slabo :wallbash::SSsmile.gif Ste ze zasledili mogoce tudi, da yamahini serviserji uporabljajo parsun rezervne dele? Ali pa se: da se vse izdeluje na kitajskem - torej vsi japonci, evropejci in americani... Vcasih so se se sestavljali motorji v lastnih fabrikah, zdej se se to vec ne. Zalostno. Kitajc dela vse. Kaj mislite kdo proizvaja opremo za colne in italijanske gumenjake, gumenjake YAMAHA, honda wave gumenjake, ... spet kitajc. Vzel sem si malo casa za navtiko - vse dela kitajc, sam sasije lepjo se v fabrikah in zrihtajo dokumentacijo.

Že že samo ko kupiš Yamaho je razvoj tekel na Japonskem, pri izbiri materialov so vedeli kaj in zakaj jih bodo uporabili, več deset letne izkušnje tudi naredijo svoje, proizvodnjo so postavili Japonci in jo tudi nadzirajo.

Ko kupiš Parsuna pa je šlo takole.....Kitajci kupijo Yamahin motor, dele prekopirajo in uporabijo tiste materiale ki so na razpolago brez nekih težkih poglabljanj in kalkulacij, proizvodnja se odvija v pogojih, ki so za naše pojme neverjetni.

Ne rečem da ni možno dobiti kvalitetnega Kitajskega proizvodna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!