Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu motorja


softi

Priporočene objave

Rabim en nasvet.

Na motoscoutu sem našel en motor, ki se nahaja v Londonu. Lastnik mi je že posredoval celo serijo na novo narejenih slik in opisal motor. Sedaj sem se še dogovoril z enim prijateljem, ki je v Londonu, da pogleda motor. Stvar je pa sledeča, da Motoscout nudi tudi dostavo, ki poteka tako, da prodajalec pošlje paket, Motoscout potrdi, da imajo zadevo in ti nakažeš znesek, ki je dogovorjen. Motoscout ti dostavi motor in ga lahko potem nekaj dni testiraš in če si zadovoljen oni plačajo prodajalcu, drugače ti samo plačaš dostavo za nazaj, ki je cca 2% od vrednosti pogodbe. Pogoji so kr mikavni. :hmm: :hmm: :hmm:

A mislite, da se splača probat ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda. :grim tako vsaj nam ostalim ne bo potrebno se osebno podajati v eksperimente. :devil:

salo na stran, ne vem; nisem gledal in ne poznam pogojev. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni cnej s kšnim easyjetom al pa ryanairom frčat ke, pogledat, se skeširat pa prpelat nazaj. Če je zadeva v voznem stanju?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj.

Te firme še nisem zasledil. :hmm: Ma pa zanimivo nizke cene :OK: . Ali kdo kaj več ve o referencah te firme, ali so motorji uvoženi, popravljeni. :ninja: ..

Hvala za info.

Mislim na;

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/zad...sp?dealer=10263

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo kej komentiru tist oglas tm gor pod "Klik!"... zgleda kul, ne kul?

Pa... a bi sel kdo z mano pogledat tale motor (okolica krana je tole pomoje - glede na registrsko), ker js se (za1x) cist nc ne spoznam. Valda povrnem stroske in dam za pir in se kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo kej komentiru tist oglas tm gor pod "Klik!"... zgleda kul, ne kul?

Pa... a bi sel kdo z mano pogledat tale motor (okolica krana je tole pomoje - glede na registrsko), ker js se (za1x) cist nc ne spoznam. Valda povrnem stroske in dam za pir in se kej :D

zgleda qul ja.... ampak ni!!!! je zelo čefursko narejen, poglej zadnjo plastiko kako se sklada z rezervoarjem.... js ti odsvetujem še 100.000 prišparaj in si kupi original verzijo... .)

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=54820

To je tale link... men dela BP [:

@rebel:

sej budget mam 800-900k (900k je cist cist zgornja meja)... sam za tak dnar se nism vidu nobene cbr600 oz. zx6 zdele v zadnjem casu (ogledujem se pa od sredine julija). Vsi bi radi imel 1mio, 1.2mio za 8+ let stare konjicke ... js morm pa se izpit skp spravt, pa opremo kupt, pa... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tale link...

:hmm: takole na prvi pogled zgleda 'prelepo' za svojo starost, cel preštrihan, brez original nalepk, luči, se pravi, da je bil skor zagotovo poškodovan, pa da je od drugega lastnika, ne vem no :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim en nasvet.

Na motoscoutu sem našel en motor, ki se nahaja v Londonu. Lastnik mi je že posredoval celo serijo na novo narejenih slik in opisal motor. Sedaj sem se še dogovoril z enim prijateljem, ki je v Londonu, da pogleda motor. Stvar je pa sledeča, da Motoscout nudi tudi dostavo, ki poteka tako, da prodajalec pošlje paket, Motoscout potrdi, da imajo zadevo in ti nakažeš znesek, ki je dogovorjen. Motoscout ti dostavi motor in ga lahko potem nekaj dni testiraš in če si zadovoljen oni plačajo prodajalcu, drugače ti samo plačaš dostavo za nazaj, ki je cca 2% od vrednosti pogodbe. Pogoji so kr mikavni. :hmm: :hmm: :hmm:

A mislite, da se splača probat ali ne?

Sem se malo bolj raziskal zadevo. Definitivno gre za nateg, ker so mi na sedezu Motoscout-a zagotovili, da oni nudijo samo oglasevanje in nobenega transporta in podobnih stvari.

Zato fantje mislim, da se ne splaca nasedat modelom, ki nudijo taksno vrsto prodaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pokliku tele slike jose... sam men teli motorji na bikepics bols zgledajo k tale (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ((:

Mal tut zato k so lepse slike najbrz :) A bi moral sicer ksne bistvene razlike porajtat?

Se prav tole je... no-go :\ Jeba. Ocitno se bo treba bl skesirat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pokliku tele slike jose... sam men teli motorji na bikepics bols zgledajo k tale (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ((:

Mal tut zato k so lepse slike najbrz :) A bi moral sicer ksne bistvene razlike porajtat?

a nisi prebral mojega zgornjega posta :hmm: ....to da na motorju ni original luči, pa nalepk na plastikah ti mora nekaj povedat al ne .) .....pa zadnja plastika tud ni original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :) :)

Najbols da gres na tromostovje z enim kartonom za prostovoljne prispevke :lol1: Bi se znal kej nakapljat... ce te ne bo konkurenca pregnala :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdajle sem browsu mal po netu in spet opazu ene 3 zanimive oglase... sam me neki zanima:

A je sploh pametn kupt motor predn mas izpit narejen?

En razlog za to, da ga kupm zdele je ta, da so zdele motorji mal cenejsi ker je konc sezone in lohk hitr prsparam 150k (pomoje).

En razlog proti je pa ta, da zdele pojma nimam kaj kupujem (ko naredim izpit bom pomoje vsaj mickeno vec vedu)...

Kaj vi mislte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En razlog proti je pa ta, da zdele pojma nimam kaj kupujem (ko naredim izpit bom pomoje vsaj mickeno vec vedu)...

Kaj vi mislte?

Jaz mislim, da boš še vedno vedel nula. niente. nada. zero. nič. null.

Kupi zdaj, pa nekoga, ki o motorjih ve več kot ti (veliko več kot ti), mej zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da boš še vedno vedel nula. niente. nada. zero. nič. null.

Kupi zdaj, pa nekoga, ki o motorjih ve več kot ti (veliko več kot ti), mej zraven.

Jap, js sm nekako enako razmisljal. Kaj pa tisto o nizjih cenah ob koncu sezone in med zimo? Drzi?

Pred sezono bodo cene najbrz poskocile... (:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem....vprasaj se ce bi imel motor in bi si drugo sezono zelel novega...bi ga prodajal zdaj po nizji ceni kot mislis da bi zanj lahko dobil spomladi?? Jaz vem da ga v tem primeru raje se par mesecev garaziram pa pol drazje prodam...pomoje je ravno obratno...spomladi se menjajo motorji in marsikomu se ga mudi prodat ker zeli novega in rabi €€ pa zato malce mogoce se spusti ceno...ampak 100 ljudi 100 cudi :D

P.S.:

pri nasi bajti pa se je se vsak motor zamenjal jeseni oz. po koncu sezone....ker se ne mudi na cesto in si vzames vec casa da dejansko pregledas vse ponudbe in ne rines z glavo skozi zid, pa se cez zimo ga lahko kaj popedenas ce je treba .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!