Skoči na vsebino

Kako v moto klub?


Priporočene objave

quote:Zanima me kako se vclaniš v motoklub.

1.Zakaj bi se rad vclanil?

2.A ne poznaš nobenega motorista, ki je v klubu?

3.Pobrskaj po forumu in se lahko on-line vclaniš v MD SOLO RIDERS...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klubov je skoraj toliko kot motoristov. vozi se in spoznaj ljudi, spoznaj razlicne klube in se vclani v tistega ki ti najbolj pase po strukturi ljudi (mladi, stari,...), njihovih navadah (ce pasejo k tvojemu karakterju in pojmovanju "motorizma"), strukturi motorjev (z cestakom bos med coperisti umiral na voznjah).

predvsem je vazno da so ti prijatli ker z cisto tujimi ljudmi ki ti ne ustrezajo je brezveze delit barve.

no pa ko se enkrat odlocis ostani v tistem klubu in ne vsakih 14 dni menjat klub. pol je boljsi da si solo rider in se druzis s kom ti pase.

klub je fajn ampak ti more odgovarjat!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa cist po slovensko odpreš novga in postaneš president, al pa šef kar ti je ljubše.

MDSR se tukaj izkljucuje, ker je stvar drugace zastavljena.

Ah mal se zajebavam, ker sem glih take

volje, najboljši nasvet ti je vsekakor dal Pervy, sploh pa ce si šele zacel slediti moto sceni na Slovenskem.

lp

Edited by - uzzy on 07/08/2001 00:56:49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja. Pojdi na Topic "Splošno / MD Solo Riders 2.0", preberi ststut pošlji pristopno izjavo pa boš clan. Za zacetek bo to kar dovolj. :-)))

Ni pa res, da je nujno biti v klubu. Cisto spodobno je tudi ce si solo. Pac odvisno od tega, kaj želiš od motorja in vožnje. Koledar zborov in prireditev pa najdeš tudi na straneh Motosveta in se odpraviš tja potem pa že spoznaš koga, ki ti je všec. To je moj sistem.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!