Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

pred 42 minutami, raza pravi:

Pobrskaj v servisnih navodilih, sicer v italijanščini, slikce so pa v vseh jezikih.

Admin naj pa dokumenta da v glavo teme, mogoče še komu prav pride.

Manuale_Officina_Hornet_07.pdf 100.38 MB · 0 downloads Hornet manual.pdf 4.63 MB · 0 downloads

Problem je manual, ker je verjetno prevelik fajl, vsaj do sedaj so se nekateri pritoževali, da ne morejo dolsnet. Bom poskusil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, Hornet PC41 said:

Pozdravljeni,

Imam Hondo Hornet CB 600 FA (z ABS), letnik 2008. Kje bi našel diagnostičen konektor oz. ECU?

Kupil sem namreč prikazovalnik prestav, sedaj pa ne najdem omenjenega konektorja za priključitev.

Hvala za odgovore. 

 Kakšen prikazovalnik si kupu ??? Nisem prepričan da ima tvoja Honda plug&play konektor.

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Spasku said:

 Kakšen prikazovalnik si kupu ??? Nisem prepričan da ima tvoja Honda plug&play konektor.

Honda ima tak plug&play konektor.Če imaš tak konektor ga ne bo težko najdit in priklopit,če ni tak  imaš žice ki jih bo potrebno priklopit tam nekje pod armaturno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore.

Edino kar najdem zaenkrat je ta konektor (slike), ki pa ima samo tri žice in je ploščat, ne pa kvadraten kot ta ki sem ga dobil zraven. Ne gre pa nikamor naprej kakor vidim. 

20200928_190623.jpg

20200929_195757ddd.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, Hornet PC41 said:

Hvala vsem za odgovore.

Edino kar najdem zaenkrat je ta konektor (slike), ki pa ima samo tri žice in je ploščat, ne pa kvadraten kot ta ki sem ga dobil zraven. Ne gre pa nikamor naprej kakor vidim. 

20200928_190623.jpg

20200929_195757ddd.jpg

daj link tistega tvojega prikazovalnika da vidim kaksen je.

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Hornet PC41 said:

To je to:

https://www.aliexpress.com/item/32976196550.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dPg2zY2

Je pa spodaj v tabeli napisana tudi Hornet, CB 600.

Ta meri prestave glede na hitrost in število vrtljajev odčitek bo približen. V Manuale_Officina_Hornet_07 ti piše kje je konektor DLC stran 1/28 imaš na vrhu potegni dol .Za eno resno zadevo bi moral kupit PZRacing števec brzin ta bi deloval kot je treba za tega pa nisem prepričan.Cena je pa zasoljena.Najbolje da to prepustiš kakšnemu majstru če nisi sam dovolj spreten v teh zadevah.

Tam na Aliexpress v navodilih piše

Namestitev:

Poiščite RDEČI, 4-pinski moški diagnostični konektor (DLC), običajno blizu škatle ECU, lahko ima odstranljiv pokrov in je lahko delno prekrit s črnim trakom.

PZRacing Link :

https://www.wrs.it/it/elettronica-contamarce/121792-contamarce-geartronic-zero-pz-racing-honda-cb-600-f-hornet-2007-2013.html

 

 

2020-09-30_101616.jpg

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Spasku pravi:

Ta meri prestave glede na hitrost in število vrtljajev odčitek bo približen. V Manuale_Officina_Hornet_07 ti piše kje je konektor DLC stran 1/28 imaš na vrhu potegni dol .Za eno resno zadevo bi moral kupit PZRacing števec brzin ta bi deloval kot je treba za tega pa nisem prepričan.Cena je pa zasoljena.Najbolje da to prepustiš kakšnemu majstru če nisi sam dovolj spreten v teh zadevah.

Tam na Aliexpress v navodilih piše

Namestitev:

Poiščite RDEČI, 4-pinski moški diagnostični konektor (DLC), običajno blizu škatle ECU, lahko ima odstranljiv pokrov in je lahko delno prekrit s črnim trakom.

PZRacing Link :

https://www.wrs.it/it/elettronica-contamarce/121792-contamarce-geartronic-zero-pz-racing-honda-cb-600-f-hornet-2007-2013.html

 

Hvala za super odgovor.

Sem sicer tudi sam že našel označen DLC v tej skripti, vendar ga na tem mestu na motorju ni. Morda je kam drugam zvit ali pa zelo dobro zakamufliran... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Za Hornetko letnik 2002 (PC36) iščem športni izpuh, če komu doma prah nabira ga z veseljem odkupim, lahko tudi menjam za original izpuh.

lp.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo, sicer imam Hondo CB650R, ki pa ima bolj kot ne isti agregat kot F.

Zanima me glede sveck in ventilov. Ponavad motor poservisiram sam, zdaj ima pa ze 60 tisoc kilometrov pa ne vem, ce peljem k mojstrom, da zamenjajo svecke in preverijo/nastavijo ventile? V service manualu pise da je treba svecke zamenjat okrog 50k kilometrov. Za ventile pa vedno pise samo Inspect, tako da ne vem a se to splaca delat. Motor vziga brez problemov tako da ma ventile verjetno vredu. Svecke se mi pa tudi zdijo precej drage, da bi jih menjal na 50k, ker so neke iridium.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!