Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Pa še mal robe za predelat... :naughty: ...

Accessories available in the network for Hornet 2005:

- wind change raised of 80 mm

- splash plate of saddle to the colour of Hornet

- passage of aft wheel

- driving shoe

- protections of motor casings

- chrome protection of radiator

- lowered saddle of 20 mm

- heating handles which improve comfort of control in cold weather.

- protection of tank

- magnetic satchel of tank

- electronic alarm (Hornet is pre cable length to receive it)

- net equipped with hooks plastic

- selection of theft protection devices out of U

- crutch of stand

- cover of protection

post-2086-1103735202_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lepo so jo obdelali!

P.S. Prodaja kdo ali pozna koga ki prodaja kako dobro ohranjeno Hornetko '00 - '02?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo so jo obdelali!

P.S. Prodaja kdo ali pozna koga ki prodaja kako dobro ohranjeno Hornetko '00 - '02?

Jest prodam 900-ko ('03). Glej oglase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so stroski vmes pol honda,drgac pa mal vec navora pri Z-ju ne skodi B)

Res nimam izkušenj s težjimi motorji samo kaj je velika razlika v stroških!? Zakaj? Zaradi cene delov ali zaradi pogostosti servisov, mogoče se Z750 bolj pogosto kvari al kaj? :?

Kaj pravite na ceno 1.300.000 za Hornetko 04 (3.700 km)!

Hvala! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je malo sumljiva...  <_<  <_<  <_<

Motor je iz uvoza naj bi pa bili vsi papirji in vse naj bi bilo OK! Ima še Honda garancijo! :unsure: itd.

Zgleda pa, da tip uvaža motorje tudi po naročilu! :?

Ker tista, ki naj bi je šel pogledat včeraj je bila včeraj zjutraj že prodana!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je iz uvoza naj bi pa bili vsi papirji in vse naj bi bilo OK! Ima še Honda garancijo!  :unsure:  itd.

Zgleda pa, da tip uvaža motorje tudi po naročilu!  :?

Ker tista, ki naj bi je šel pogledat včeraj je bila včeraj zjutraj že prodana!

Samo ce npr. gestel pod tabo razpade kot posledica na videz saniranega padca to ne spada v garancijo. No such thing as free lunch. Po mojem. Get what you pay for.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ce npr. gestel pod tabo razpade kot posledica na videz saniranega padca to ne spada v garancijo. No such thing as free lunch. Po mojem. Get what you pay for.

Se popolnoma strinjam, da, če je bil poškodovan, da to ne spada pod garancijo zato pa bom sabo vzel enega, ki se res dobro spozna na motorje! .)

Samo, če je iz tujine .... mogoče so cene bolj ugodne zaradi novega modela! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je mal off topic  :oops:

Odločil za nakup 600ccm naket motocikla in izbiram med Hondo CB600F Hornet in med Kawasakijem Z750 ... nekako mi je Z750 malo lepši samo Honda je pa Honda .... če ima mogoče kdo kakšen predlog kaj bi bilo bolje kupit bi bil vesel predloga!  :)

Upam, da ne bo prišlo do boja med privrženci ene ali druge znamke!

Danes grem pogledat eno Hornetko, ki mislim, da je zelo ugodna, če je res vse tako kot piše!  :hmm:

za zacetek.

temo o horneti si nasel.

povprasevati kaj se komu zdi zakaj bolje po moje nekako nima veliko smisla, saj konec koncev ne bo nihce priznal, da (ce) se je ustel z izbiro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zacetek.

temo o horneti si nasel.

povprasevati kaj se komu zdi zakaj bolje po moje nekako nima veliko smisla, saj konec koncev ne bo nihce priznal, da (ce) se je ustel z izbiro.

Najbrž res ni veliko takih, ki bi rekli, da se je zaje* in kupil X motor namesto Y ... temo katere link si mi pokazal sem prebral samo pogrešam več info o iskušnjah Z750! Sej vem, da ni motor dolgo na tržišču in, da najbrž še ni veliko iskušenj kot npr. pri hornetki, ki je že kr nekaj časa na tržišču (na cesti).

Imam občutek, če bom izbral hornetko bom razmišljal mogoče bi bilo pa bolje, da sem Z750 izbral in obratno! :slap:

Če bi mi pa nekdo rekel, da nimam kaj razmišljat in kupi X motor bi se pa bolje počutil! :yes: :D Res pa je, da potem to nebi bila čisto moja izbira! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2Bad:

Noben ti ne more rečt kaj kupi, lahko ti samo svetuje.

Kar se pa tiče nakupa Z750, najboljše bo, če se pogovoriš s kom, ki ga ima ali pa kontaktiraj koga s foruma na PM.

Drugače je pa Z750 pravi bike kar se tiče izgleda in performans, Honda je pa že uveljavljena v tem razredu zaradi agregata, lege, vzdržljivosti. Če misliš motor imeti leto ali dve, potem po moje nimaš kaj zgrešit z Z750.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja se neki me zanima

Honda hornet ma se vedno uplinjac ne,a bo slucajno za leto 2005 dobila I.E. nism se nic brau o novostih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja se neki me zanima

Honda hornet ma se vedno uplinjac ne,a bo slucajno za leto 2005 dobila I.E.  nism se nic brau o novostih

in zakaj ti ne pašejo klasični uplinjači, če zadeva tak fino špila?

No pa, če bodo kmalu "montiral" elektronski vbrizg bo ziher pri hondi špilalo tak kot treba. Samo, da ne bo tak kot pri novem fazerju, ki je podn od podna :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo sem pretiraval, da je fazer podn od podna, je pa slabši. Ne nove nisem vozil. Sem prebiral forume, kjer lastniki podajajo objektivna mnenja(!) in večina ni zadovoljnih z novim fazerjem, še posebej z FI. Večina bi raje staro mašino. Problemi so: kao ni takšne odzivnosti, ne dohaja elektronika (cuka), nekaterim so crknele sonde, itd. Da ne omenjam slabega vzemetenja, slabših zavor, menjalnika, ...

Če primerjam Hornet Vs Fazer, je Hornet veliko bolj natancno narejen, uporabljeni so kvalitetnejši materiali. Honda vžiga kot mina. Od kolegov vžigajo v prvem, pa tudi če stojijo nekaj časa. Menjalnik je tako natančnen, da sem bil kar presenecen, ne pa tak kot pri yamahi (nekaj modelov sem sam imel dlje časa).

Pri yamahi vcasih ne najdeš ler, večinoma pa je tak glasen, da ti je kar nerodno.

Hornetka je bolj stabilna, boljše zavore, boljše vzmetenje,...

Honda je pojem kvalitete!

Popravljeno . Popravil Denny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo sem pretiraval, da je fazer podn od podna, je pa slabši.

fazer pa le ima eno prednost in to je aluminijast okvir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
A ima kdo izkušnje s stranskimi textilnimi torbami pri hornetki?

S stranskimi torbami nimam izkušenj, ko sem imel hornet, mi je pri uporabi zadnjega GIVI kovčka Maxia 52l, full treslo krmilo. Še posebej če je bilo malo več težjih stvari notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zadeva ni na mestu, da tu objavim samo sem tako vesel, ker je Hornetka končno doma, da sem eno slikco pripel! :yea2: :wub:

(Lahko tudi admin briše, če je preveč moteče)

12569CB600F.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Sem novi lastnik Hornetke (600) - prvi vtisi so The Best! :OK:

Mam l. 2000, kaj tocno sm kupu bomo pa vidl cez nekaj vec km.

Zanima pa me, ce kdo ima oz. ce ve kje bi dobil komplet Service Manual za ta motorcek, najbolje v .PDF prek linka, ni pa nujno.

Thanks!

Ilko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem novi lastnik Hornetke (600) - prvi vtisi so The Best! :OK:

Mam l. 2000, kaj tocno sm kupu bomo pa vidl cez nekaj vec km.

Zanima pa me, ce kdo ima oz. ce ve kje bi dobil komplet Service Manual za ta motorcek, najbolje v .PDF prek linka, ni pa nujno.

Thanks!

Ilko

service manuals

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem novi lastnik Hornetke (600) - prvi vtisi so The Best! :OK:

Mam l. 2000, kaj tocno sm kupu bomo pa vidl cez nekaj vec km.

Zanima pa me, ce kdo ima oz. ce ve kje bi dobil komplet Service Manual za ta motorcek, najbolje v .PDF prek linka, ni pa nujno.

Thanks!

Ilko

Čestitam!!!

Je zelo fajn za vozit. Veliko se ravno ne vozim, ker nimam časa. Ovinki mu ful ležijo. V soboto sem naredil dobrih 300km. Utrujen nisem bil nič od vožnje. Udoben motor, nimaš kaj. Punca pravi, da je super od zadaj sedet (pravi, da DOSTI boljše kot na teneretki). Poraba: solo turistična vožnja 4.5l/100km. V soboto sem bil v dvoje na izletu in je bila poraba 4.8 l/100km (dosti ovinkov; 80% turistična, 20% bolj dinamična vožnja). Sploh nima velike porabe.

Pa srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!