Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

V soboto sem bil v dvoje na izletu in je bila poraba 4.8 l/100km (dosti ovinkov; 80% turistična, 20% bolj dinamična vožnja). Sploh nima velike porabe.

Ja ja, pri zelo lagani turistični vožnji nima velike porabe. Ko boš ga pa enkrat pošteno zašpanal, pa bo po 170 km v tanku le še spomin na 17 litrov bencina.

Ilko, čestitke.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo ej ... a se ne zvrneš na bok pri tko majhni porabi ?? :devil: :devil:

moja pod 5.5 ne gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude, hvala za link!

Hornetka mi pa zaenkat cist odgovarja - lokalne, gorske ceste, ovinki jo kar klicejo! .....se ze planirajo dolomiti...

Srecno voznjo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo ej ... a se ne zvrneš na bok pri tko majhni porabi ??  :devil:  :devil:

moja pod 5.5 ne gre ...

A imaš naked? Jaz imam s poloklepom. Tega spraviš na manj (bolj aerodinamičen->lažje reže luft->manjši upor) :D

V soboto mi je žrla 5.8l/100km. Sem bil sam in sem malo bolj po gasu navijal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo izkušnje s stranskimi textilnimi torbami pri hornetki?

Sicer nimam horneta imam pa torbe Givi-voyager bags, koneckoncev nima veze na kateri motor jih obesiš.Stvar je odlična,notri stlačiš od 40 do 70 litrov (raztegljivo),pazit moraš da jih lepo pripašeš in ne rušijo voznih lastnosti motorja.Priporočljivo je na boke motorja nalimat folijo,da ti ne brusijo po laku,edina slaba lastnost je da jih ne moreš zaklenit!

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene pa zanima ce ma mogoce kaksna zenska al pa ec poznate kako zensko k je visoka 160cm pa ma hornetko in ce ji visina kake probleme dela...k jaz sm najprej hotla met cbr 600f pa jo slect pa v streetfighterja narest pa ne dosezem do tal :( zdej pa ne vem kako bi blo s hornetko, k pr cbf 600 k se lahko premika 1,5 cm gor dol zic dosezem, sam bi vseen mela vec navora npr tok k ga ma hornetka... mogoce kdo kej ve o tem z visino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nosilca kufra za Hornetko: cena in kako pridem do njega?

Moj mail: t_ilovar@hotmail.com

Hvala za odg!

LP,

Ilko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene pa zanima ce ma mogoce kaksna zenska al pa ec poznate kako zensko k je visoka 160cm pa ma hornetko in ce ji visina kake probleme dela...k jaz sm najprej hotla met cbr 600f pa jo slect pa v streetfighterja narest pa ne dosezem do tal  :( zdej pa ne vem kako bi blo s hornetko, k pr cbf 600 k se lahko premika 1,5 cm gor dol zic dosezem, sam bi vseen mela vec navora npr tok k ga ma hornetka... mogoce kdo kej ve o tem z visino?

Hmmm... za 160 cm višine nisem 100%, ampak se zna zgoditi da bo težava z višino... 170 cm je s prsti na tleh... najbolje poskusit. Če nimaš drugih opcij se lahko oglasiš na PM.

lp,

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... mogoce kdo kej ve o tem z visino?

Ah, se pa mal presedes ko se ustavis. Da ne bo izpadl da sem neki nabijam, tudi jest sem ze vozil motorje, kjer ne dosezem do tal (npr. BMW GS1150A) in ni panike, sam navadit se moras (kar se v prvih 10 metrih). Tut na svojem S3 ne dosezem do tal s polno nogo, razen ce se presedem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene pa zanima ce ma mogoce kaksna zenska al pa ec poznate kako zensko k je visoka 160cm pa ma hornetko ....

Mislim, da boš mela probleme. Lohk pa prideš v torek naslenji teden k Firestarterjem pa obljubim, da se prpelem s honetko pa probaš višino v živo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da boš mela probleme. Lohk pa prideš v torek naslenji teden k Firestarterjem pa    obljubim, da se prpelem s honetko pa probaš višino v živo.

sm sprobala pa mislm da je kr kull ane b-hoch..Aja pa hvala :P za probo :P hvala hvala full sm vesela zdej :P cist ql je visina k je dost tank zic in je tko k pr nsrjki...SAm da se bo treba na mal tezji motor navadt...

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje ima tale motor pipco za preklopit "na rezervo" (al ma to elektronsko :? ), namreč na trzinski obvoznici sem ustavil ob motoristu, ki je imel sposojeno horneto in je reku da mu je zmanjkal bencina (čeprav v tanku notri ga je nekaj še bilo, sva ga klompala in se je vidlo kako se preliva) in da ne najde kje se preklopi na rezervo (tut jez nism najdu, sem pa najdu ročni zaug levo spodaj pri mašini :D )... v glavnem na kuncu mu nisem znal pomagat in je rekel da bo peš skočil na drugo stran na bencinsko pogledat če bi se kaka kantica dobila (ja imel je to srečo da se je ustavl ravno nasproti bencinske,...., vmes pa ograja :slap: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje ima tale motor pipco za preklopit "na rezervo" (al ma to elektronsko :? ), namreč na trzinski obvoznici sem ustavil ob motoristu, ki je imel sposojeno horneto in je reku da mu je zmanjkal bencina (čeprav v tanku notri ga je nekaj še bilo, sva ga klompala in se je vidlo kako se preliva) in da ne najde kje se preklopi na rezervo (tut jez nism najdu, sem pa najdu ročni zaug levo spodaj pri mašini  :D )... v glavnem na kuncu mu nisem znal pomagat in je rekel da bo peš skočil na drugo stran na bencinsko pogledat če bi se kaka kantica dobila (ja imel je to srečo da se je ustavl ravno nasproti bencinske,...., vmes pa ograja  :slap: )

Na levi strani pod tankom (točno pod napisom Honda) je ventil goriva kjer so gor opcije RES, ON, OFF. Drugače pa most likely to ni bilo to... če se je vidno prelival bencin ga ni bilo ravno malo.

Lp,

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje ima tale motor pipco za preklopit "na rezervo" (al ma to elektronsko :? ), namreč na trzinski obvoznici sem ustavil ob motoristu, ki je imel sposojeno horneto in je reku da mu je zmanjkal bencina (čeprav v tanku notri ga je nekaj še bilo, sva ga klompala in se je vidlo kako se preliva) in da ne najde kje se preklopi na rezervo (tut jez nism najdu, sem pa najdu ročni zaug levo spodaj pri mašini  :D )... v glavnem na kuncu mu nisem znal pomagat in je rekel da bo peš skočil na drugo stran na bencinsko pogledat če bi se kaka kantica dobila (ja imel je to srečo da se je ustavl ravno nasproti bencinske,...., vmes pa ograja  :slap: )

WTF :blink: hehe, ta zaug je pa ziher predelan :D . Na moji je treba kar hitro preklopit na rezervo. Tam po cca. 10 litrov, tako da ostane za rezervo cca. 7 litrov. Pipica za gorivo je tak običajna, kot na drugih motorjih (spodaj pod tankom na levi strani). Ziher bi jo moral najti. Najverjetneje je bilo kaj predelano :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje ima tale motor pipco za preklopit "na rezervo" (al ma to elektronsko :? )

Na levi strani pod tankom (točno pod napisom Honda) je ventil goriva kjer so gor opcije RES, ON, OFF.

letnik 2005 nima več pipice....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa ne najdem podatka o končni hitrosti hornetke in pa koliko se da z njo sploh peljati

ker naked varianta ne nudi nobene zaščite proti vetru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 140 km/h na avtocesti rata pri naked varianti prav neudobno. Sploh,

ce piha se kaksen dodaten veter od strani ali pa nasproti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mogoče kdo ve kje se nastavi prosti tek na hornetki se mi zdi da je malo premajhen v prostem teku mi kaže obratomer 800 obratov v minuti na koliko obratov pa mora teči pomoje okrok 1500 . nikjer pa ne najdem vijaka za nastavljanje :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je 900-1000.

Na hornet 900 je nastavitev na levi strani pod tankom (tak rumen plasticen vijak).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Po 140 km/h na avtocesti rata pri naked varianti prav neudobno. Sploh,

ce piha se kaksen dodaten veter od strani ali pa nasproti.

Ma kej vem....tud 180km/h po avtocesti gre brez problema,samo mal se k tanku stisneš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mal sem brsku po temah pa nisem nikjer zasledil kaksnih pametnih napotkov...

v glavnem kolega je nabavu soft bags Givi T431 za na hornetko 600, zdej ima pa mal težav pri pritrjevanju omenjenih torb...a ma kdo kaksen pameten napotek oz izkusnje?

post-3877-1126772432_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se še jst mal pohvalm od predvčerajšnim sem ponosni lastnik nove hornetke. Počas se je privajam in ona mene. Res užitek pelat tale motorček. Upam na velik srečnih kilometrov.

5335hornet2-med.jpg

5335hornet1-med.jpg

Popravljeno . Popravil door_man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

KLIK

Živ! A kdo pozna ta motorej? Je cena uredu al bi se dalo še kej zbit? :)

KLIK2

Kaj pa ta?

Kako je še s agregatom? Je to enak kot pri CBR, CBR F, le da ma malo več navora v nižjih obratih in da ni tako navit...

Kako je z veliko km? recimo 60k km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!