Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem skupaj,

Sem ponosen lastnik nove Hornetke 600, pa mislim da ima org. avspuh

kar dober glas ni tak tih ko omenjate. Vsak pač ima svoj okus meni je org. čisto dovolj

glasen, ne mislim pa dati >150k za malo boljši zvok in par konjičkov raje kupim kaj bolj

uporabnega za ta denar,

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še vedno čakam wingsa.

Po moje se ga dobi. Če hočeš si oglej link (da boš slišala kak glas je z remusom).

lp Aleks

Em ja no glas na telem posnetku res ni ne vem kaj, sam spet je to posnetek jz k sm posnela moj prejsni motor sem se tud križala kot da ne bi bil sploh to moj motor. :D V resnici je bil zlo lepsi, no ja emm se prav no k kdo dobi wingsa ali leovinchija se lahka zmenmo da vidm kak je kej zvok :D hehe...Kaj pa termignoni al kukr kol se ze napise oni pa najbrz za honde ne delajo...Za akrapota se bom pa pozanimala kok se ga da ugodno dobit ker se poznamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em ja no glas na telem posnetku res ni ne vem kaj, sam spet je to posnetek jz k sm posnela moj prejsni motor sem se tud križala kot da ne bi bil sploh to moj motor. :D V resnici je bil zlo lepsi, no ja emm se prav no k kdo dobi wingsa ali leovinchija se lahka zmenmo da vidm kak je kej zvok :D hehe...Kaj pa termignoni al kukr kol se ze napise oni pa najbrz za honde ne delajo...Za akrapota se bom pa pozanimala kok se ga da ugodno dobit ker se poznamo.

IPB Slika

Če majo za 900 Horneto, bi moglo bit tudi za tvojo ;)

Kar se Karapota tiče, koga ti ne poznaš? :D

A poznaš koga na Odarju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok na hornetki je uredu dokler se voziš sam,ko pa te nekdo prihiti z drugim loncem pa čuješ kaj je taprava štima. :grim

Popravljeno . Popravil lesi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš veze pri Akrapotu, potem si zrihtej Akrapoviča, tam je zvok zagotovo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

Če majo za 900 Horneto, bi moglo bit tudi za tvojo ;)

Kar se Karapota tiče, koga ti ne poznaš? :D

A poznaš koga na Odarju?

Em ja mislm da se bi najdu en ce se tm dela...

Če imaš veze pri Akrapotu, potem si zrihtej Akrapoviča, tam je zvok zagotovo :OK:

mah akrapo sej je full hud in use, sam pisuka k se vozm okrog pa tko k gledam pa se prpelejo razni cefurcki na r1 pa na ninji pa tko naprej pa akropte gor pa me kr mal mine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Bomo vidli, mogoče pa bo res takšna za prihodnje leto, prej bi si mislil, da bojo spedenali 900tko, al pa se je spet kak mulc igral v photoshopu :D :eek:

[attachmentid=74847]

post-5478-1152253504_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vidli, mogoče pa bo res takšna za prihodnje leto, prej bi si mislil, da bojo spedenali 900tko, al pa se je spet kak mulc igral v photoshopu :D :eek:

[attachmentid=74847]

Se strinjam!No,če sem odkrit mi je zelo lepa.Sem pa govoru v As-u in bojo kar nekaj sprememb v letu 2007!No pustimo se presenetiti :D Me že trga! .) :OK:

Lp od Mareta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dons popoldne grem gledat horneto 600, 99l. 26.000km, kupljena v njemački eno predelavo ma za 860k sit, kva pravte kej na to. kolk je to še vredno pa kolk je kej to že zgonen??? evo kle je pa oglas http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=936553 PS.: pa če ga kdo pozna, naj mal pove kako je bil vozen ta motor, je pa nek iz KK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo js sm jo zj vidu :) lep motorček, lepo prede, sam ma pa eno napako kr zlo občutno, ko prideš v ovinek zelo močno potegne balanco v tisto smer ki zavijaš, prav tako ko v ovinku spustiš gas ti motor sili pokonci (ne ko zaviraš ampak ko zapreš gas) kaj za hudiča je to narobe??? je pa prednja guma že zelo obrabljena, če jo pogledaš od zgoraj je kot "piramida" take čudne piramidaste oblike. al pa če je bil kdaj razbit. prosim če mal poročate kaj bi to blo oz. če se horneti nasplošno vsi tako obnašajo??? hvala za odgovore.

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta oglas nič ne pove, boš moral kar sam pogledat. Če je iz Nem. je zelo verjetno bila na tleh, sam če je vredu zrihtano potem nič slabega. Če je bil zbit števec, potem je možno da ta ni original - torej glej sprednji konec. Mašine so zakon, tud če goniš in menjaš olje ter ostale stvari takrat ko treba, ne o kar riknila za drugim ovinkom.

Vzami koga ki se spozna ali pa se zapelji do bližnjega servisa v Krškem je moj predlog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

števec oz predni konec ni videt zbit, ej a kdo ve za kšn link ker so horneti gor vseh letnikov al pa vsaj 99l. aja a obstaja tovarniška verzija predelave "five stars" tko mi je on reku da je. ma pa sam masko drugo že tovarniško nameščeno. ma pa še mini blinkerje... uglavnm a ta verzija obstaja res, pa če je kje kakšen link za ta model???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor jez poznam zadevo te predelave ni

poglej v moj profil pa boš videl five stars predelavo ki pa sem jo predelal samo zato ker je bila originalna luč pri padcu razbita

pa tudi vsi štirje mini blinkerji te pridejo veliko ceneje kot pa eden originalni žmigavec

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ PESHY BOY

Tole s predelavo smrdi po nategi.

Če vidiš da je guma že zelo obrabljena, potem ti to pove tudi nekaj stvari o lastniku.

Kar se pa čudnega obnašanja tiče - s tabo naj gre nekdo, ki je ta motor že imel, ali se kako drugače spozna na dotični model.

Popravljeno . Popravil Berty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstri kako je pa kej z blokado ma 25kW pr temu strojčku, za letnik 99-01

na ebayu sem zasledil blokado za hornet ta 120 eur blokada je pa za v uplinjače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ebayu sem zasledil blokado za hornet ta 120 eur blokada je pa za v uplinjače

ja zdej sm zvedu točn :BUA: za ta stare modele je blokada 130k sit brez dela in homologacije k je treba ene izolacije menjat pa elektronko :BUA: za modele od l.02 naprej pa je 36k sit k sam ene dihtnge menajo... sam je pa problem da jest nimam tolk dnarja da bi si prvošu model 2002 ali novejši :angry2: :cry: pomoje se bom pač 2 leti in pol na "šverc" vozu :blush: :ninja: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAAAAAAAAAAAJDU!!!! mal poglejte razlike med tem oglasom http://www.avtooglasnik.com/cat_motorna/detail.php?id=3802 in tem oglasom http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=936553 kr u dveh letnicah so isti motor delal :grrr ko me je hotu nategnt!!! :angry2: (drgač je to ta hor4net k sm ga js hotu kupt pa k sm reku da ga v ovinkih vleče pa...) five stars... :lol1: no res da je mal razlike v objav oglasa en je bil 2 mesca prej oddan, sam vse en... :slap:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo js sm jo zj vidu :) lep motorček, lepo prede, sam ma pa eno napako kr zlo občutno, ko prideš v ovinek zelo močno potegne balanco v tisto smer ki zavijaš, prav tako ko v ovinku spustiš gas ti motor sili pokonci (ne ko zaviraš ampak ko zapreš gas) kaj za hudiča je to narobe??? je pa prednja guma že zelo obrabljena, če jo pogledaš od zgoraj je kot "piramida" take čudne piramidaste oblike. al pa če je bil kdaj razbit. prosim če mal poročate kaj bi to blo oz. če se horneti nasplošno vsi tako obnašajo??? hvala za odgovore.

odgovor si si v bistvu že sam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil sem šipco, kakšna se vam zdi? Se pa full obnese, pri normalni drži je full manj butanja v prsa, če se pa uležeš je pa tud čelada čist mirna. Pa kokr sm bil najprej skeptičen a bi dal to gor ker bi pokvaril izgled, mi je zdej skor še bol všeč.

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šipca je zakon. Definitivno izgleda bulš k prej. :OK: :OK: :OK: , pa še bl praktično je zarad vetra.

Se vidmo, lp Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šipca je zakon. Definitivno izgleda bulš k prej. :OK: :OK: :OK: , pa še bl praktično je zarad vetra.

Se vidmo, lp Matjaž

a to je orginal al je kje iz nemcije uvozena sipca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!