Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

a to je orginal al je kje iz nemcije uvozena sipca?

Original Honda accessories naročena pri AS Domžale, mal jo je treba čakat, stane 24k SIT, montaža je brezplačna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, kar tako: zakaj kupiti nakeda in potem kupovati šipo zanj?

Samo radoveden sem :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, kar tako: zakaj kupiti nakeda in potem kupovati šipo zanj?

Samo radoveden sem :) .

Zaradi izgleda, drže na motorju, okretnosti... Nč bat, še vedno piha gor, sam pr večjih hitrostih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, kar tako: zakaj kupiti nakeda in potem kupovati šipo zanj?

Samo radoveden sem :) .

Zaradi izgleda, drže na motorju, okretnosti... Nč bat, še vedno piha gor, sam pr večjih hitrostih :P

zaradi izgleda :eek: :? :nono:

drža?!z cajtom dobiš več mišic (spljoh če goniš...) :P :devil: :devil: :lol1: :ninja:

okretnost?!o ja ful se pozna :OK:

na leto naredim skoraj 20.000 in rabim da je zadeva funkcjonalna..... :) in ne da dobr zgleda itd,itd......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Miha

Če ti ni za izgled, temveč za funkcionalnost, potem kupiš motor z oklepom :hmm: ; definitivno bolj funkcionira, kar se tiče vetrne zaščite, kot vsak naked z šipo. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Miha

Če ti ni za izgled, temveč za funkcionalnost, potem kupiš motor z oklepom :hmm: ; definitivno bolj funkcionira, kar se tiče vetrne zaščite, kot vsak naked z šipo. :?

ja maš prow :OK: sam sem si zaželu glih hornet :blush: pa S varjanta mi ne glih najbl odgovarja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem :yes: ; tudi jaz sem imel iz istega razloga (všeč :kva2: ) CBF; po enem letu pa sem jo zamenjal, ker mi je šel veter preveč na živce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jest pa nimam nič proti vetru(se vsaj neki "dogaja"),sam sem hotu malo ublažit tiste sunke v prsi ni čelado.slaba lasnost je pa ta da je v čeladi več hrupa kot prej,zračni tok speljan mimo v višini ramen :blink: <_< trenutno je pa ne mislim zamenjat ker se mi zdi ta motor(cb900f) en dober "kompromis"med cestakom in touring motorjem :OK:

sicer pa nikoli ne reci nikoli mogoče pa bo enkrat CBR pri hiši...... :hmm: :ninja:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi izgleda :eek: :? :nono:

drža?!z cajtom dobiš več mišic (spljoh če goniš...) :P :devil: :devil: :lol1: :ninja:

okretnost?!o ja ful se pozna :OK:

na leto naredim skoraj 20.000 in rabim da je zadeva funkcjonalna..... :) in ne da dobr zgleda itd,itd......

Jah men je naked pač bolj všeč kot vsak plastičar ampak to je stvar okusa, se je brezveze o tem pregovarjat. Kar se tiče drže je vseekakor bolj pokončna kot na sportaku, ne vem no men pač odgovarja. Kar se tiče pa okretnosti je pa v mestu, kjer ga največ vozim, zakon za lovljenje lukenj med avtomobili. Mogoče bi se podobno obnesu še kakšen enduro, sportak pa definitivno ne. Na leto naredim cca 8.000km in lahko potrpim tud kakšno nefunkcionalnost. .) Je pa res, da je sedaj pri normalni drži čelada bistveno glasnejša zaradi šipce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original Honda accessories naročena pri AS Domžale, mal jo je treba čakat, stane 24k SIT, montaža je brezplačna :OK:

se mi zdi kr ugodno glede na cene ki jih imajo pri hondi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi kr ugodno glede na cene ki jih imajo pri hondi

hja :grim in :grrr

meni niti ni tako drago.

za svojga(cb900f) mislm da sem dal 27 taužnt pa mi je večina kolegov rekla da sem mona k dajam tolk, k ga dobim za več kot pol ceneje od konkurence.....

sam original je pa le original :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja :grim in :grrr

meni niti ni tako drago.

za svojga(cb900f) mislm da sem dal 27 taužnt pa mi je večina kolegov rekla da sem mona k dajam tolk, k ga dobim za več kot pol ceneje od konkurence.....

sam original je pa le original :OK: :P

od kake konkurence?Katero firmo imas v mislih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kake konkurence?Katero firmo imas v mislih

givi

kappa

.....

ne vem jih več ,ker me niti ne tolk zanima :blush: :ninja:

mal po internetu poglej :)

znamk ki izdelujejo dodatno opremo za motorje je "malo morje"....... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

givi

kappa

.....

ne vem jih več ,ker me niti ne tolk zanima :blush: :ninja:

mal po internetu poglej :)

znamk ki izdelujejo dodatno opremo za motorje je "malo morje"....... ;)

ja vem katere so, sam zanimal me je tko ce slucajno kej druzga imas v mislih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem katere so, sam zanimal me je tko ce slucajno kej druzga imas v mislih

:hmm: :grrr

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem kupil rableno hornetko in ri prestavljanju včasih pride do glasnega škrtanja. Ponavadi ko prestavljam v višjo prestavo se ne vsede lepo in včasih ostane kot nekje vmes med 5 in 6 največkrat. Pa tudi v prosti tek včasih ne pade natančno in še kr malo škrta zraven. Ni pa to vedno ampak samo včasih. Vaš nasvet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti to pojavlja vse pogosteje, ga pelji raje kmalu k mehaniku da ne bo še kake dodatne škode, ker lahko da imaš poškodovane vilice(katere ti prestavljajo zobnike v prestave) ali pa načet kak zobnik. V najslabšem primeru te bo udarilo za 150 jurjev.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupil rableno hornetko in ri prestavljanju včasih pride do glasnega škrtanja. Ponavadi ko prestavljam v višjo prestavo se ne vsede lepo in včasih ostane kot nekje vmes med 5 in 6 največkrat. Pa tudi v prosti tek včasih ne pade natančno in še kr malo škrta zraven. Ni pa to vedno ampak samo včasih. Vaš nasvet!

med 5 pa 6 tu meni kdaj ostane ampak redko kdaj

glede škrtanja -pelji k mehaniku!!!!!!neki ni v redu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če škrta je to normalno (v neki meji) za honde nasploh če so kakšni starejši letniki,kolega je imel CBR1000 02 pa mu je ful škrtalo in je klical v AS in so mu rekli da ni nič narobe,zdaj ma pa ninjo pa pravi da je veliko bolši menjalnik kar se tiče natančnosti in škrcanja .

Ko pa prestavljaš v višjo pa kr rukn brez strahu pa ti bo sigurn normalno prestavlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zaradi izgleda, drže na motorju, okretnosti... Nč bat, še vedno piha gor, sam pr večjih hitrostih :P

Z malo improvizacije paše tudi kaj drugega gor :grim

Če pa šipca ni dovol, se pa da gor kr cel oklep :kva2:

[attachmentid=83241]

[attachmentid=83242]

post-11424-1159987038_thumb.jpg

post-11424-1159987520_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prelistal celo temo pa nisem našel pametnega odgovora. Zanima me, če je že kdo montiral nosilce za steanske kovčke na prvi model horneta? Iščem za l. 89.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo improvizacije paše tudi kaj drugega gor :grim

Če pa šipca ni dovol, se pa da gor kr cel oklep :kva2:

[attachmentid=83241]

[attachmentid=83242]

Verjamem, samo potem bi si osebno raje kupil CBR-ko, ne pa nakeda. Naked je naked in naj bo brez (ne) potrebne plastične krame.... No vsaj jaz tako razmišljam..... :whistle: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!