Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

pred 1 minuto, NKoca pravi:

Hvala to me je zanimalo! Drugače pa sem gledal tega: http://www.bolha.com/avto-moto/motociklizem/motorna-kolesa/naked-bike/prodam-motor-cb-600-f-1317689860.html?aclct=1497636331

pa je rekel da ima 71kw. Če sem dobro videl pa naj bi imeli letniki 2002 70kw.

Za 100% velja samo tisto kar piše na homologaciji ali v prometnem, tako da najbolje da se po tistem orientiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Malo sem se igral s kamerco pri menjavi olja ce komu kaj pomaga, gre se pa za 2005 letnik fl 

Lahko komot 30 eur za delo prihranite

Postopek j lahko podoben tudi za ostale letnike

 

Lp

Popravljeno . Popravil 215709
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 6. 2017 ob 13:17, matej1 pravi:

Hvala, preverim stikalo stojala, ... Ker dejansko je pa tak da se včasih ugasne, včasih, ne, ....

Kvas ugotovil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni, imam hondo hornet 2002 letnik pa me zanima ce je komu ropotalo ko das gas. Torej ko dam gas nekaj zaropota v motorju kot da bi nekaj udarilo ob blok motorja. Zvok se pa slisi samo ko das gas na zacetku, ko pa drzis pa vec ne. 

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem bom imela odveč sprednjo šipo z nosilci in topcase z nosilno ploščo in nosilci za Hornet 600 PC41. Gre se za Givi e52 Monokey kovček in (mislim da) Givi A310 šipco. Več slik za ZS, ogled in prevzem Nm, ponudbe na ZS :) 

_20170505_082355.thumb.JPG.50a6cb01e18e94d617157fc5d1ac377e.JPG

DSC_2809.thumb.JPG.feb7af33301f02bc23e7936036896763.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cbf 600 (2005) se išče stranske kovčke ter nosilce zanje. Na avto.net se nč ne najde, tk da če ve kdo za kj pametnga nej javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Danilo D pravi:

Za cbf 600 (2005) se išče stranske kovčke ter nosilce zanje. Na avto.net se nč ne najde, tk da če ve kdo za kj pametnga nej javi.

Jaz imam za letnik 2004 ,,(PC36)nosilce stranskih kovčkov od givija

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Za svojo PC41 še kar nisem našel izpušnega sistema, pa zgleda ga tud ne bom. Sem kar mal razočaran, ker lahko povsod zapraviš na stotine evrov, pa je na koncu rezultat enak če ne slabši.

Rad bi več nizkih tonov, da motor dobi mal na karakterju, a obstaja kakšna rešitev brez decata, ker vse ostalo je več al manj isto kot original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, B192 said:

Za svojo PC41 še kar nisem našel izpušnega sistema, pa zgleda ga tud ne bom. Sem kar mal razočaran, ker lahko povsod zapraviš na stotine evrov, pa je na koncu rezultat enak če ne slabši.

Rad bi več nizkih tonov, da motor dobi mal na karakterju, a obstaja kakšna rešitev brez decata, ker vse ostalo je več al manj isto kot original?

Kaj pa tegale si pogledal?

http://www.bolha.com/nadomestni-deli/deli-za-motorna-kolesa/ostali-deli-za-motorna-kolesa/izpuh-ixil-za-hondo-hornet-07-13-homologiran-1324123186.html

cena novega je okol 283eur, če pa tega še zglihaš za kakšen euro pa si zmagal ;)

pa še lepo pride na motor. Pa verjame decat se ti splača nardit, ker že nekaj malega se ti bo poznalo na pospešku, ker ti bo motor lažje izdihal. Vsaj men je ko sem še jo imel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Hrgota pravi:

Kaj pa tegale si pogledal?

http://www.bolha.com/nadomestni-deli/deli-za-motorna-kolesa/ostali-deli-za-motorna-kolesa/izpuh-ixil-za-hondo-hornet-07-13-homologiran-1324123186.html

cena novega je okol 283eur, če pa tega še zglihaš za kakšen euro pa si zmagal ;)

pa še lepo pride na motor. Pa verjame decat se ti splača nardit, ker že nekaj malega se ti bo poznalo na pospešku, ker ti bo motor lažje izdihal. Vsaj men je ko sem še jo imel :)

Sem ga že videl ja, več al manj vse auspuhe pregledal po dolgem in počez. Zaključek je, da če ni decat je precej isto kot original, in je škoda vsakega evra. 

Še vedno upam na rešitev po reglcih, ker niti ne vem kako pridt čez s tehničnim in homologacijo pri decat. Vem le, da tak poseg naredi homologacijo lonca neveljavno. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, B192 said:

Sem ga že videl ja, več al manj vse auspuhe pregledal po dolgem in počez. Zaključek je, da če ni decat je precej isto kot original, in je škoda vsakega evra. 

Še vedno upam na rešitev po reglcih, ker niti ne vem kako pridt čez s tehničnim in homologacijo pri decat. Vem le, da tak poseg naredi homologacijo lonca neveljavno. 

 

Oprosti malo se motiš, zvok nikakor ni isti kot pa pri originalnem izpuhu tudi če katalizator ohraniš je razlika dokaj očitna, še vedno lahko odstraniš DB killer in še imaš dodatno nekaj zvoka. Drugač pa nobeden nebo vedel kasneje če si ti odstranil cat ali ne...

pa če bi že samo orginal predelo bi dobo lepši pa bol globok zvok. Opcija je da kupiš še en ror orginal in ga daš predelat tore ti odznotraj tiste taoske cevi in prekate odstrani in vstavi debelejšo cev pa boiš imel bol globok zvok. Strošek max 200€.

Razlika bo definitivno...

Drugače pa najceneje te pride da se polek dereš ko gas tišiš pa maš lahko od globokega do tankega zvoka :D po želji :lol1::kva2:

Popravljeno . Popravil Hrgota
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 8. 2017 ob 11:56, Hrgota pravi:

Oprosti malo se motiš, zvok nikakor ni isti kot pa pri originalnem izpuhu tudi če katalizator ohraniš je razlika dokaj očitna, še vedno lahko odstraniš DB killer in še imaš dodatno nekaj zvoka. Drugač pa nobeden nebo vedel kasneje če si ti odstranil cat ali ne...

pa če bi že samo orginal predelo bi dobo lepši pa bol globok zvok. Opcija je da kupiš še en ror orginal in ga daš predelat tore ti odznotraj tiste taoske cevi in prekate odstrani in vstavi debelejšo cev pa boiš imel bol globok zvok. Strošek max 200€.

Razlika bo definitivno...

Drugače pa najceneje te pride da se polek dereš ko gas tišiš pa maš lahko od globokega do tankega zvoka :D po želji :lol1::kva2:

 

No sej, ne rečem da mal pretiravam :D ampak definitivno ni vredno tega denarja, vsaj zame. 

Sej se mi ne gre tok za denar, ker je decat še daleč najdražja rešitev. Strošec lonca, inštalacije, pa po možnosti še power commanderja z nastavitvijo vbrizga, pa pridm že do tretine vrednosti motorja.. :) 

Ob 21. 8. 2017 ob 11:56, Hrgota pravi:

Drugač pa nobeden nebo vedel kasneje če si ti odstranil cat ali ne...

 

Kako pa naslednje leto čez tehničnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, B192 said:

No sej, ne rečem da mal pretiravam :D ampak definitivno ni vredno tega denarja, vsaj zame. 

Sej se mi ne gre tok za denar, ker je decat še daleč najdražja rešitev. Strošec lonca, inštalacije, pa po možnosti še power commanderja z nastavitvijo vbrizga, pa pridm že do tretine vrednosti motorja.. :) 

Kako pa naslednje leto čez tehničnega?

Iskreno nisem mel samo en motor ki ni imel katalizatorja pa noben živ bog ni opazil tega. Ampak glej iskreno na hornetko ti je brezveze devat nek powercomander gor pa nevem kakšne denarje zapravlat, pol raj prodaj pa kupi CB1000R pa si zmagal. Ker kolk vem ti želiš samo zvok pridobit in to rešiš z enim loncem ki te max pride 250€ in je to to.

Vse ostalo je pa brezveze tudi komentirat, ker pr motorju je ena stvar, nič se ne dobi za 50€ če hočeš da bo kvalitetno in da bo lepo izgledalo+funkcionalno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Hrgota pravi:

Iskreno nisem mel samo en motor ki ni imel katalizatorja pa noben živ bog ni opazil tega. Ampak glej iskreno na hornetko ti je brezveze devat nek powercomander gor pa nevem kakšne denarje zapravlat, pol raj prodaj pa kupi CB1000R pa si zmagal. Ker kolk vem ti želiš samo zvok pridobit in to rešiš z enim loncem ki te max pride 250€ in je to to.

Vse ostalo je pa brezveze tudi komentirat, ker pr motorju je ena stvar, nič se ne dobi za 50€ če hočeš da bo kvalitetno in da bo lepo izgledalo+funkcionalno :D

 

 

Sej mogoče res nabavim kakšen lonec na zimo pa probam al mi je všeč al ne, za decat sem pa skor ziher da bi rabil nastavitev z PCjem, da bi motor laufal kot je treba.Motorček je super drgač, moram dobro premislit če bi ga hotu menjat v bližnji prihodnosti, ker pol so vse možnost odprte :) 

Pozivam pa kogarkoli z aftermarket loncem, da mi predstavi svojo hornetko :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni, imam hondo hornet 2002letnik in mi motor ko je segret ugasne ponavadi pred kriziscem ko se ustavljam. Ugasne tudi ko stoji segret na mestu pod stangasom. Ce mogoce kdo ve kako bi se dalo resit. 

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, qurvaa pravi:

Pozdravljeni, imam hondo hornet 2002letnik in mi motor ko je segret ugasne ponavadi pred kriziscem ko se ustavljam. Ugasne tudi ko stoji segret na mestu pod stangasom. Ce mogoce kdo ve kako bi se dalo resit. 

 

 

Lp

A ti temperatura hodi v rdeče polje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 8. 2017 ob 21:32, h2o pravi:

A ti temperatura hodi v rdeče polje.

 

Ne, temperaturo kaze normalno

Ob 1. 9. 2017 ob 1:14, marincspeedshop pravi:

Na kok obratov ti laufa motor?

Pod stangasom? Ko bom doma pogledam pa javim. 

 

Ob 1. 9. 2017 ob 1:14, marincspeedshop pravi:

Na kok obratov ti laufa motor?

na 1000obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdaj nastavo standgas pa na mestu vec crknil edino ko hoces speljat z malo gasa ugasne kot da bi ga zadusilo. Ko je mrzel pa pod istim gasom spelje normalno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!