Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

Ob 9. 9. 2018 ob 10:56, CAPI pravi:

.....pozna kdo trgovino v Sl. Konjicah? Moto Mirči? Tam jih baje ima na zalogi....

Trgovina in servis. Čisto korektni. Predvsem JAP servis, vendar znajo narediti tudi druge znamke. Zalogo obvezno preveri po telefonu, saj je spletna ponudba podizvajalska od  "motopoint".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

.Capi ti se kr oglasi , al  pa poklič.diske sm jaz nabavil od EBC-ja.pazit moraš ker so različni ali imaš ABS ali pa če ga nimaš

Mene sta pršla prva diska pa ploščice okol 300 evrov . drugač pa tud jaz sam vozim šravfajo naj pa tiszi k majo cajt , men špila u nulo:quad::music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pa sem si tudi jaz umislil traktor :) letnik 02, prevoženih 'majčken več' itd. V planu pa imam še obnovitev komplet vzmetenja (nove vzmeti, olje) spomladi bo verjetno še potrebna menjava verižnega seta

44112817_542746272817827_1400480602049740800_n.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem malo prčkal po motorju in poleg diagnotične žice opazil še en 6 pinski konektor. Čemu služi ta zadeva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, cvile pravi:

danes sem malo prčkal po motorju in poleg diagnotične žice opazil še en 6 pinski konektor. Čemu služi ta zadeva?

Za priklop

Malo za pogledat sicer špansko 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 11. 2018 ob 9:45, cvile pravi:

Bom raje počakal, da ti kaj spacaš skup. Za falcota je bla odlična zadeva

Ker vidim da si iz Črnomlja ti predlagam da greš do Semiča do Davida probat kako se pelje motor po tuningu. Za kontakt poglej MK Interceptor, al pa zasebno sporočilo. Je pa tam okoli kar nekaj Caponordov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 11. 2018 ob 14:26, Zok pravi:

:D

Ze nekaj dni delam na tem. ;)

Sej ne rabiš več kot 20 minut :) Razen če ti prijatelji pomagajo :beer2: => :drunk: ====> :twak: ==>:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Šarc pravi:

Ker vidim da si iz Črnomlja ti predlagam da greš do Semiča do Davida probat kako se pelje motor po tuningu. Za kontakt poglej MK Interceptor, al pa zasebno sporočilo. Je pa tam okoli kar nekaj Caponordov.

Poznam davida :) mislim, da mi je enkrat omenjal nekaj o tem da ima cipiranega. Pred capotom sem imel falcota in cip od Zok-a in mi je bilo super. Malo me je edino strah kako to vpliva na sam motor. Moj je ze precej v kilometrih 125000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je splezal na 45000. Prva sezona,  Začetni zapletki so se izkazali za nepomembne. Dve zamerici. Blinkerji na minimumu spet samo gorijo, nad 2500RPM pa utripajo. Prednji diski ropočejo zarad pojetih distančnikov. Naročeni so novi, čeprav bi blo verjetno bolš kupt drugačne diske. Recimo 

https://www.ebay.it/itm/2-AP19FL-COPPIA-DISCHI-FRENO-ANTERIORE-DX-SX-BRAKING-APRILIA-ETV-CAPO-NORD-ABS/152979090797?hash=item239e43ad6d:g:cacAAOSwtZJY-pnJ:rk:7:pf:0

Ker pa ostajam na original diskih, me zanima, kaj zaene ploščice imate radi?

.

Vprašanje še za bol izobražene.  Pogosti felerji tuljav naj bi bli na teh letnikih (07) odpravljeni. Nikjer pa nism najdu podatka, a je spremenjena morda tud benzinska cev? Rjav konektor je še gor, ampak ker lepo fila, ne vem, a bi se sploh jebal z razkopavanjem, sploh če bom vmes še spojke na cevi sfukal....

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ploščic predlagam original Brembo, so mogoče mal dražje ampak v tem sklopu so ploščice potrošni material in ne diski. Za odpoved tuljav je nedokazan vzrok kombinacija sagem tuljav in slab regulator. Če imaš namen voziti Capota še kar nekaj časa ti predlagam, da odpraviš do sedaj odkrite pomanjkljivosti in si brez skrbi. Glede blinkerjev preveri kakšne so žarnice (moč) in kako ti polni regulator pri nizkih obratih.

Kar se pa tiče rjavega konektorja je spodaj ena slikca za motivacijo. Glede plastičnih konektorjev za gorivo se ni za bati da bi odpovedali če ne dviguješ rezervoarja. Najrajši pa počijo nekje na poti ko je kakšna "malenkost" (npr. pregrevanje rjavega konektorja, počene vakuumske cevke) in je potrebno dvignit rezervoar. Če ne drugega imaš vsaj razlog za pluvanje čez Caponorda po forumih.

Fotografija osebe Tomaž Šarc.

Lp Šarc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

že kar nekaj postov sem zasledil glede blinkerjev. Meni so blinkerj svetili, ko sem stisnil stop lampo. Posledica temu, stop lampa takrat požira 50W, ker sta dve žarnici. Rešitev, zamenjava stop lamp z led žarnicam ki porabita le 5w. Sedaj nimam težav s tem že 4 leto. Slabost leda je le, ker je zelo majhna razlika med svetilno in stop lampo.(Na tehničnem sicer vedno čudno pogleda, reče pa nič, ker svetilna dovolj sveti).

Ps Spomladi drugo leto bom  prodajal capota, ker imam veliko željo voziti turer 4 valjnika.

Če koga zanima ali pozna je letnik 2006, črna, abs, s 4 kufri, 85000km, potrjena servisna od 1 lastnika do 50000km, 2 lastnik od 2014, trenutno zadnja cena 3200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imam trenutno razkopano vzmetenje, bi rad obnovil se vzvod zadnjega amortizerja. Obstaja mpgoce kaksen komplet za obnovo ali je boljse razdret in iskat lezaje po dimenzijah? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, cvile pravi:

Ker imam trenutno razkopano vzmetenje, bi rad obnovil se vzvod zadnjega amortizerja. Obstaja mpgoce kaksen komplet za obnovo ali je boljse razdret in iskat lezaje po dimenzijah? 

So običajni ležaji, ki jih boš dobil v vsaki malo boljši trgovini z ležaji. Cenovno niso niti dragi. Verjetno pa niso vsi za zamenjati, če jih lepo umiješ v nafti boš takoj videl v kakšnem stanju so  podmažeš z mastjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 11. 2018 ob 20:02, Rdeči pravi:

So običajni ležaji, ki jih boš dobil v vsaki malo boljši trgovini z ležaji. Cenovno niso niti dragi. Verjetno pa niso vsi za zamenjati, če jih lepo umiješ v nafti boš takoj videl v kakšnem stanju so  podmažeš z mastjo.

najprej zadevo podri in očisti tako da ostane notranji obroč v ohišju. JE malo več dela. preglej sornike in iglice, če imajo slučajno sledi obrabe. V kolikor je prišla noter voda in so zaribani priporočam komplet menjavo.

Pri teh ležajih je potrebno pazit da vzameš take brez (full complement), potrebuješ 7 kosov, in potrebno je zamenjat tudi semeringe. So standardni. Pred časom se je dalo dobiti iz Italije cel komplet za 110€ vključno s semeringi,  sorniki in orodjem za montažo in demontažo.

Lp T.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Šarc pravi:

najprej zadevo podri in očisti tako da ostane notranji obroč v ohišju. JE malo več dela. preglej sornike in iglice, če imajo slučajno sledi obrabe. V kolikor je prišla noter voda in so zaribani priporočam komplet menjavo.

Pri teh ležajih je potrebno pazit da vzameš take brez (full complement), potrebuješ 7 kosov, in potrebno je zamenjat tudi semeringe. So standardni. Pred časom se je dalo dobiti iz Italije cel komplet za 110€ vključno s semeringi,  sorniki in orodjem za montažo in demontažo.

Lp T.

 

Ko sem dal sornike ven so se iglice veselo razsule :) vse je rjavo in zelo zrelo za menjavo. Upam na srečo pri iskanju novih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!