Skoči na vsebino

Ali je kriva povratna vzmet?


rojcek5

Priporočene objave

Zdravo.

Imam aprilio sr 50 ,menjan je izpuh (leovince zx) pa še valjčki pa fedrce, u glavnem da lahka sploh spelem morn dat ful velik gasa, res skor dokonca morn ročko navit. In me zanima al je to povratna vzmet kriva? Res pa da je še originalna.

Pa če mi lahka še povete kok so te povratne vzmeti razvrščene se prav kera barva je za kero trdoto (po vrsti če se da)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Imam aprilio sr 50 ,menjan je izpuh (leovince zx) pa še valjčki pa fedrce, u glavnem da lahka sploh spelem morn dat ful velik gasa, res skor dokonca morn ročko navit. In me zanima al je to povratna vzmet kriva? Res pa da je še originalna.

Pa če mi lahka še povete kok so te povratne vzmeti razvrščene se prav kera barva je za kero trdoto (po vrsti če se da)

Hvala

hočš rečt da ti speljuje šele pri visokih obratih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja

Ne me prijet za besedo ampak se mi zdi da bi potem rabil kvečem mehkejšo povratno, tko da če maš orginalno te opcije ni. Rešitev je kit, pač da hitrej prleze do teh vrtljajev.

Meni tudi najeda, da tok pozno speljuje samo čene pa nebi meu take moči za potegnt na začetku =) pr kok ti pa speljuje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Imam aprilio sr 50 ,menjan je izpuh (leovince zx) pa še valjčki pa fedrce, u glavnem da lahka sploh spelem morn dat ful velik gasa, res skor dokonca morn ročko navit. In me zanima al je to povratna vzmet kriva? Res pa da je še originalna.

Pa če mi lahka še povete kok so te povratne vzmeti razvrščene se prav kera barva je za kero trdoto (po vrsti če se da)

Hvala

pretrde vzmeti na sklopki. zato ti tudi sklopka šele pri višjih vrtljajih zagrabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pretrde vzmeti na sklopki. zato ti tudi sklopka šele pri višjih vrtljajih zagrabi.

hmm =) sej res =D

Rojcek pri kolko ti pa speljuje? Pa če boš kej menjal mi prosim sporoči kako se obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm =) sej res =D

Rojcek pri kolko ti pa speljuje? Pa če boš kej menjal mi prosim sporoči kako se obnese.

Nekak se mi logično zdi da bi se moral z priloženimi vzmetmi najbolje odzivat ampak če ma kdo originalne ali pa kakšne mehkejše od priloženih (sploh so kakšni?)

me zanima kako mu speljuje =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere pa so kej mehkejše? zle mam notr zelene al rumene:unsure: nevem točn, v glevnem tiste ko sn jih zraven izpuha dobo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr kulk pa speljuje pa nevem ko mi ne kaže obratov zraven. Sam morn pa orng gas navit, pol se pa tak dere da.... uf bolš da ne govorim, preveč u glavnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je serviser tut reko da so verjetno fedrce na sklopki krive, tak da bom te v kratkem oz. čimprej zamenjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Šit sploh niso fedrce krive, niti valjčki :wallbash:, ampak zvon pa sklopka. Ker obloge na sklopki so tak znucane da je že v kovino znucan. Mi je reko en da česa takg še ni vido pa da dober da se sploh še lahka pelem:D. Tak da zej na novo sklopko čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene pa zanima, če ma kdo na stock pia agregatu z ZXom kaksne mehkejse fedrce od tistih ki jih dobis zraven zxja.

Se mi zdi da dobis rdece?..

Na originalnih fedrih sklopke in s priloženimi 4,8g valjčki mi je speljal na WOT pri cca 5000rpm, kar je ok - malo tišji štart, ampak precej nižje od power banda.

Ko sem zamenjal za priložene rdeče, mi speljuje na WOT pri 8000rpm in zato tudi bolje vleče. Minus je edino glaaasen zvok zdaj eno leto starega zx-a, ki ga bo treba (že) utišat s friškim polnilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na originalnih fedrih sklopke in s priloženimi 4,8g valjčki mi je speljal na WOT pri cca 5000rpm, kar je ok - malo tišji štart, ampak precej nižje od power banda.

Ko sem zamenjal za priložene rdeče, mi speljuje na WOT pri 8000rpm in zato tudi bolje vleče. Minus je edino glaaasen zvok zdaj eno leto starega zx-a, ki ga bo treba (že) utišat s friškim polnilom.

a so rdeči fedcri zravn?

ker jz bi pol raj rumene probal, ker mam filing da bi mi bolje spelau z malo nižjimi obrati.

Mislim, spelje čisto uredu, sam od trenutko ko jaz gas navijem iz nule in ko sploh motor prileze do teh obratov pri katerih spelje mi ni ravno po godu :D

Torej, zanima me kere fedrce se dobi zravn, ker sm pozabu od takrt k sm menju. Pa tud nimam pnevmatske pištole pri sebi :/ Tko da mi ne uspe odšraufat matice, da bi pogledau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so rdeči fedcri zravn?

ker jz bi pol raj rumene probal, ker mam filing da bi mi bolje spelau z malo nižjimi obrati.

Mislim, spelje čisto uredu, sam od trenutko ko jaz gas navijem iz nule in ko sploh motor prileze do teh obratov pri katerih spelje mi ni ravno po godu :D

Torej, zanima me kere fedrce se dobi zravn, ker sm pozabu od takrt k sm menju. Pa tud nimam pnevmatske pištole pri sebi :/ Tko da mi ne uspe odšraufat matice, da bi pogledau.

Ja, pri meni so bili zraven rdeči, torej najtrša verzija.

Drugače ne rabiš pištole da odviješ matico na zvonu, lahko ti pomagač močno stisne zadnjo bremzo (če imaš disk) ali pa zvon fiksiraš s ključem za oljni filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pri meni so bili zraven rdeči, torej najtrša verzija.

Drugače ne rabiš pištole da odviješ matico na zvonu, lahko ti pomagač močno stisne zadnjo bremzo (če imaš disk) ali pa zvon fiksiraš s ključem za oljni filter.

Probano tud oboje hkrati pa noče klont :)

pa hvala za fedrce, drgač niso najtrjše, pridejo še črne ampak bom js kr z rumenimi probau, če mi rata odšraufat use skup.

Že vario sm mogu ražagat dol ta star, ko ni šov dol tko da mam ga zdej že kr neki časa u garaži za brez veze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 13 let pozneje...
On 4/11/2010 at 12:13 PM, Milaneze said:

 

Na originalnih fedrih sklopke in s priloženimi 4,8g valjčki mi je speljal na WOT pri cca 5000rpm, kar je ok - malo tišji štart, ampak precej nižje od power banda.

 

Ko sem zamenjal za priložene rdeče, mi speljuje na WOT pri 8000rpm in zato tudi bolje vleče. Minus je edino glaaasen zvok zdaj eno leto starega zx-a, ki ga bo treba (že) utišat s friškim polnilom.

živjo jest mam gilero stalker 50 cc 2 takt. leti mi ene 85 speljuje pa mav prepocas jes bi raj mav vec navora pr spelvanju. zj mam notr rumene fedrcke od sklopke pa ce prov zastopm je fajn da dam notr 4.8g valcke pa rdece fedrcke.

pa fajn je da mi to ne zmanjsa top speeda 

hvala za odgovor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!