Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      Pravkar sem preveril še, če je na letošnji zavarovalni  polici obračunano vse kar je bilo lansko leto in ...  
    • Frenk 67
    • RobiRoberto
      Takoj moram naisati, ker bom če pol ure sigurno že pozabil ...   1. Telefonski klic neznane telefonske številke  =  uslužbenka Avto Krka. 2. Ali bova sklenila zavarovanje za vaš skuter "kar na daljavo" ? 3. "ITAK" 4. V SMS sporočilu boste sprejel "kod" katero boste vnesel v "okvirček", kateri se vam bo odprl ob kliku na povezavo v sprejetem mail in kjer boste podpisal (z miško ") 3 dokumente. 5. Ukrepal po navodih. 6. Na moj mail sem sprejel obvestilo, da so dokumenti že podpisani, in tudi "nekaj papirjev" je bilo v tem mailu, od katerih je bil eden tudi račun za plačilo letošnjega zavarovanja in katerega sem po mailu že poslal moji hčerki. Mislim da bo morala nakazati malo več kakor 25 €, z istimi "dodatki / priteklinami" kakor lansko leto. 7. Cowid-19 GO AWAY !!!
    • BOBO RACING
      N O V A  N A G R A D N A  I G R A!! N E W  G I V E A W A Y!! "PIT GIRL OF BOBO & SSC" (only for girls :D ) -pod komentar naloži svojo "TOP" fotko na temo motociklizma (na/ob motorju ali le s čelado, ali le v kombinizonu itd....) https://www.facebook.com/sloveniaspeedcup/photos/a.909065219141049/2785785408135678/?type=3&theater -prosi, novači, podkupuj.....vse kar gre, da prejmeš največ lajkov!! :D -prve 3 objave/slike z največ "lajki" bodo nagrajene!! -vse 3 nagrade podeljujeta podjetji: *Farmasi kozmetika ter *Prosticas.si!! NAGRADE SO VSEKAKOR LEPE!! ....igra se konča 4.4.2020 ob 20h!! Zmagovalke bodo objavljene na naši strani!! Ajde punce gremo v akcijo!!!
    • DinDiin
      Bojda majo prov kontrole milicniki? 😂 A na juzni meji pa all-in brez pasusev? Bravo.😂
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!