Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      še en poziv...  Zakaj ste taki egoisti? Med domačini iz občine Medvode, ki so prejšnje dni opazili kršitelje iz mest, ki še vedno niso razumeli, zakaj bi bilo nujno ostati doma, je tudi Žiga Kršinar, mladi gospodar na ekološki kmetiji Kršinar s Katarine nad Ljubljano. Zaskrbljen zaradi nespoštljivega odnosa prišlekov do domačinov je na svojem spletnem profilu napisal: »Ko se ustavi javni promet, gremo peš. Ko se zaprejo banke, plačujemo elektronsko. Ko se zaprejo šole, uporabimo e-učilnico. Ko zmanjka WC-papirja, si rit umijemo. Kaj se zgodi, ko zmanjka hrane? Danes obrezujem sadje in poslušam mimoidoče sprehajalce. Ženska pri tridesetih razlaga svojemu partnerju, kako vsak dan pije kavico s sosedi in kako bodo imeli naslednji dan piknik, ter o tem, kako so sedeli s sosedi na trerasi in jih je poštar zelo čudno gledal. Ali je naša družba res že tako globoko prežeta z egoizmom? Ljudje, sedaj ste doma ne samo zaradi sebe, ampak zaradi drugih rizičnih skupin ljudi, za katere bi bil ta virus smrtno nevaren. To, da smo doma, ni dopust in priložnost za izlet! Za veliko poklicev trenutne razmere zahtevajo dodatno delo in stalno pripravljenost, poleg vseh zdravstvenih delavcev, trgovcev, poštarjev in prostovoljcev, ki jim ob tej priliki izražam globoko zahvalo, smo tu še kmetje, ki smo celo leto 24 ur na dan v stalni pripravljenosti, da pridelamo tisto, kar je za življenje nujno potrebno – hrano. ‍‍Kajti šele ko zmanjka hrane, se zavedamo, da avta, telefona, denarja, zlata in WC-papirja ne moremo jesti. Spoštujmo kmeta,« je zapisal in priložil fotografijo, na kateri so dobro vidni številni avtomobili na enem od parkirišč na Katarini.
    • Snečer
      Palica?
    • MARE 65
      http://tc-motoshop.si/rev-it-sand-3-motoristicne-rokavice-crne-rdece.html Jaz imam take in so mi super
    • gasperX
    • Ktr1sk
      Ponavadi sem menjal enkrat letno olje in oljni filter, samo ker ni neki kilometrine sem mislil da še lahko počakam, vsekakor pa tako ne more bit. Zdaj sem vedno imel ta poceni Hiflo 204 pa ni bilo problemov, olje Motul imam še nekaj od lani, ki sem imel odrto embalažo..verjetno ni zanič? Je takšna razlika v oljnem filtru glede kvalitete..morem pogledat kakšno oznako ima original filter ali vsaj katerokli drugi ki je boljše kvalitete..hvala za pomoč
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!