Skoči na vsebino

FOTOALBUMI-na hitr


Priporočene objave

Zadeva deluje brez problemov v:

IE 6.0

Netscape 7.0

Netscape 6.0

Mozilla

Konqueror

Opera

V sistemih W2k, Windows ME, Windows 98, Linux. Torej, dvomim, da je problem pri nas.

dokaz_01.jpg

dokaz_02.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam XP s SP1 ter IE 6.0 SP1 in ne dela... Nimam pa Nortonovega Internet security-y, le NAV :oops: .

Bomo pa ta male slikce gledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam XP s SP1 ter IE 6.0 SP1 in ne dela... Nimam pa Nortonovega Internet security-y, le NAV  :oops: .

Bomo pa ta male slikce gledal...

Nortonovega Internet security je itak sestavljen iz Norton Firewall in Norton Anti Virusa.

Pritisni desni gumb nad ikono kjer bi morala biti povečana slika in skopiraj povezavo do slike. Nakar povezavo skopiraj v novo okno in preveri če ti prikaže sliko.

Recimo: http://www.motosvet.com/phpbb/album_see.php?id=10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock: meni se pa reč mal čudno obnaša. Se mi zdi. Če kliknem na tisto povezavo, mi namreč slikico kar v ACDSee odpre namesto v novem oknu explorerja. Sam to pa je ziher pr meni kaka nastavitev. Ali? Drgač pa povečanje slikice iz galerije tut ne dela pa mam Windows 98 in IE 6.0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

win XP (in ostalo)... noben firewall, norton disablan

tako ko mačici- open or save file... gre v temporary I files in v ACD odpera (100 let)

bi pa vprašu, ali je možna opcija, če postaviš miš na thumb, da se izpiše picture viewed XX times :wink:

pa še ena za stroma- (sicer slike ne morem odpret :cry: ) ampak se mi zdi da se zarad fleša vidi dobro samo spredni del XS-a

opažam da je ura na MS narobe, sej najbrž je že kdo to omenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena za stroma- (sicer slike ne morem odpret :cry: ) ampak se mi zdi da se zarad fleša vidi dobro samo spredni del XS-a  

opažam da je ura na MS narobe, sej najbrž je že kdo to omenu

Yep... eno uro naprej je cagr...

Pejt si pogledat pol kompletno fotko. Sej baje mam v profilu nekje nek WWW, pa se tam okoli malce sprehodi...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa zdaj deluje. Odstranil sem Nortona, pa je. :)

pa menda ne mislis,da bom nortona zaradi tega izklopil..... :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa zdaj deluje. Odstranil sem Nortona, pa je. :)

pa menda ne mislis,da bom nortona zaradi tega izklopil..... :?:

Saj tega ni nihče rekel. Od vsega začetka trobim, da ima norton 2002 probleme, ki so jih v verziji 2003 odpravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.......potem moram samo se 2003-verzijo zagnati. :lol: 8)

To poglavitno informacijo je tudi Noise izpustil, se pravi, da je deinstaliral 2002 in instaliral 2003 !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta norton o kerem govorite je celoten program N. system works, z antivirusom, disk, email checkingom, raznimi optimizatorji :? , cleanupom in to,.... al samo antivirus Norton

to pišem zato, ker če bi fuknu dor nortona in mi slike še zmeri neb delale, bi ga mogu spet inštalerat, pa par ur vlečt dol vse nove update... na zaenkrat še 56K modemu, pa zravn sedet..... MORA

DODANO

....najprej napišem pol pa šele preberem za ker norton gre, no a je internet security tut inštaliran v tem paketu, ker če ni al je al kokrkol, men ne delajo povečani fotoalbumi

nikjer nimam problemov z odpiranjem slik, serjejo mi XP pri kakih manjših exe neinštalacijskih programčkih ala geardata.exe (zelo fina zadeva če se špilaš z pogonskim in gnanim zobnikom=> menjaš za večjega manjšega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!