Skoči na vsebino

FOTOALBUMI-na hitr


Priporočene objave

....najprej napišem pol pa šele preberem za ker norton gre, no a je internet security tut inštaliran v tem paketu, ker če ni al je al kokrkol, men ne delajo povečani fotoalbumi

Točno to ne dela, se pravi povečanje slikic, če je instaliran Norton Internet Security 2002 (NIS) (vključuje Norton Anti Virus in Norton Firewall).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa Nortona nimam inštaliranega spljoh, pa mi kljub temu ne dela :(

Sicer pa, a ni hecno, da pri odpiranju in povečevanju drugih slikic nimam nobenih problemov sam v tem Fotoalbumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bomo preverili kodo tega add-ina... deluje namreč drugače kot pri ostalih slikah, in to nekaterim brskalnikom (oz. nastavitvam) ne paše... Bomo že nekako zrihtali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Jaz jo vidim.

ti maš veze, mi smo pa small fishes :cry:

Popolnoma neumestna pripomba. Pravilno nastavite nastavitve računalnika, pa bo delovalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridružujem 51-ki

in v primeru delovanja F. albumov zagotavljam večjo obiskanost in opremljenost z slikami

noize veš da je je bla šala z vezami samo in le šala :cry: :lol: :lol: , tolk se pa spet ne sekiram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem tako pameten, da bi lahko popravil nekaj kar deluje v petih različnih brskalnikih, tako v Windows 98/ME, Windows 2000/XP in Linuxu Suse 8.x / Red Hat.

Kako naj nekaj popravimo, kar ni pokvarjeno. Zadeva zagotovo deluje. Tako, kot je že dejal Noise, popravite najprej napake pri sebi, s fotoalbumom zagotovo ni nič narobe.

Poleg tega pa zadeve sploh ne morem popravit, ker mi nikakor ne uspe poustvariti napake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj napisat, ker ne vem kaj bi napisal :lol:

napake pri sebi??, nisem ravno mojster pri odkrivanju napak, bom pa, če jo odkrijem vsekakor poročal o njej, once and for all, da se zaključi to poglavje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napake ni, ker sem disk vmes že formatiral in pustil vse standardne nastavitve medtem ko sem na starih nastavitvah eksperimentiral pa kljub vsemu vido samo rdeče križce...mogoče ma prste vmes KKS :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem si snel IE 6 in ne opazim razlike. Slikce ne delajo :cry: zdej pa res ne vem. Bom probu brez nih zdržat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi sam sem eden od (ne)srečnežev, ki jim Fotoalbum ne deluje in sem to promptno prijavil, ter spremljal debato. Vmes sem skoraj priznal, da sem kriv, ker imam Win XP in Norton NAV, a glej ga zlomka, album na http://www.motozine.com/gallery/index.php :roll: , kjer teče programska oprema "Powered by: PhotoPost PHP 3.0.5 Copyright 2002 All Enthusiast, Inc." dela kot šus...

Zapis je zgolj v morebitno pomoč pri odkrivanju napake (in željo, da bi album bolj zaživel) ter spodbuditvi morebitne zamenjave foto add on-a in ne nerganje (zato od prvih postov nisem več težil po tej temi, sedaj pa vidim, da mi drugje lepo deluje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hanzi, s HHV-jevim avatarjem je pri meni isto. Križec namesto avatarja je tam že nekaj dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost ne laufa nobenega antivirusa al pa kej, slikce še zmer ne delajo, tko da ne mi srat da je pri meni problem. Sploh pa glede na to, da nisem edini. Laufam pa winXP.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE en pomislek - vsi tisti, ki uporabljate Windows XP in vam ne prikazuje slikic - imate mogoče pri povezavi vključeno možnost "Internet Firewall" tam pri nastavitvah za dostop do interneta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!