Skoči na vsebino

FOTOALBUMI-na hitr


Priporočene objave

Windovs XP pro dela skoraj BP! Pri določenih slikcah se pa še vedno pojavljajo križci! Mogoče pri 10% več pa ne! Se bo še Hotscko malo z njim poigral pa upam da mi bo še Office inštaliral! Saj boš dobil kakšnega Zmaja! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, vedeti je treba tudi, da se včasih križi namesto slikic nardijo zato, ker je povezava v internet prepočasna in pride do time-outa...

Nekateri ljudje pa imajo očitno tudi ene druge težave s slikicami - nekaj jim blokira prenos...

Sicer pa - naj vsak, ki mu kdaj slikice ne pokaže, klikne nanjo z desno tipko in da refresh/osveži. Mogoče bo celo dewalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker smo že ravno pri fotoalbumih! Odločil sem se da bo slikce z raznih FS zapekel pa sem ugotovil da kar nekaj slikic še obstaja! Recimo z letošnjega NFS morajo biti nekje še Climberjeve pa Luckyjeve pa najbrž še katere! A se da dobit te slikce!

Noise tebi pa sporočam da so v galeriji iste slike pri motosvet srečanja in moto dogodki! Iste slikce so iz predlanskega obiska 6.10 motozbora na bledu! v srečanjih so označene kot FS 10 v motodogodkih pa kot Zbor MK goranc al neki podobnega!

Sem se trudil dobiti slikce iz NFS iz prekmurja pa so samo suzukijeve! Rad bi dobil tud še Furiousotove pa linki ne delajo več do njegove strani! Upam da bom dobil kakšen spodbuden odgovor od Furiosota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak off, meni tudi noče slik pokazat...na friško mam XP gor brez SP1 in SLo paketov, serurity na minimum, pa brez nortonov kakršnikolih pa me ne jebe 5%. HELP!!!!!

BTW Codeine, tvojega morskega prašička al kaj si že imel onega cool tipa ko kadi tudi ne vidim več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi tudi na win98 ne laufajo slikice... v bistvu nikjer ne sploh.

Probal na win98, 2000, XP.... nada.

Predlagam pa še, da se ukine knof za odpiranje novih tem, saj se le-te zaklenejo takoj ko jih admin zagleda.

Skratka, dokler bo motošit takole fubar, mene ni. Sej ne boste kej dost jokal, ampak mam že počas dost tega sranja.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi tudi na win98 ne laufajo slikice... v bistvu nikjer ne sploh.

Probal na win98, 2000, XP.... nada.

Predlagam pa še, da se ukine knof za odpiranje novih tem, saj se le-te zaklenejo takoj ko jih admin zagleda.

Skratka, dokler bo motošit takole fubar, mene ni. Sej ne boste kej dost jokal, ampak mam že počas dost tega sranja.

LP

te zolc daje? ker ce se nanasas na temo od alerona...... najprej ne ve kaj bi rad (ali ne zna forumulirati vprasanja) potem bi pa vse o ZZR 600 izvedel.....in guess what.... ZZR 600 ima svojo temo..... z iskalnikom se to celo najde; kar pa se seveda aleronu,ali drugemu novemu clanu MS na noben nacin ne sme povedati,pokazati ali mu na drugacen nacin dati na znanje.kje je problem v zaklepanju potem?

ko pa se ne pocisti in ne zaklene pa se vsi derete zaklenit in spucat.

strom,have maximum fun,kamor pac gres.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja testna je delala normalno...upam da bo test kmalu realnost

evo, sem ti že 2 sliki gor zbasu, upam da ostaneta :oops:

upload filmčkov, DZ best 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
:!: :?: :evil: X :evil: :?: :!:

Dobiš :evil: :!: :?: na kvadrat :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni fotoalbumi niso nikoli delali - ampak se nisem pritoževal, ker sem mislil, da je pri meni kaj narobe. Hvala, ste me potolažili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še malo zatežim...

Meni sicer uspe shranit file s končnico jpg na disk ampak potem ga noben grafični program ne prepozna. Corel Photo-PAINT ne trzne sploh, MS Photo Editor napiše:Can't determine type, Photoshop napiše: Could not open ... because an unknown or invalid JPEG marker type is found.

Zihr spet linux, še slike standardnega jpeg formata ne zna skup spacat... :twisted: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pogruntal kako lahko vidim slikce iz foto albumov. Na slikco,(križec) kliknem z desno tipko, potem "copy", odprem Word in kliknem "paste", odnosno Ctrl V. Gor da sliko in to je to! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pogruntal kako lahko vidim slikce iz foto albumov. Na slikco,(križec) kliknem z desno tipko, potem "copy", odprem Word in kliknem "paste", odnosno Ctrl V. Gor da sliko in to je to! :wink:

Pa res :shock: :shock: :shock: :idea: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!