Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

Vsekakor morata prevoziti kanjone reke Pive, Tare in Morače, se zapeljati preko Durmitorja (pred tednom je bilo vmes še po 3 metre snega, vendar je bila cesta prevozna), folk je prijazen, hrana je fenomenalna, kartice sprejemajo povsod, cariniki delajo s svetlobno hitrostjo ... :)

Zanimivo je tudi iti na Etno selo Izlazak,nad Pivskim jezero ,to je od Plužin naprej.Tam lahko tudi spiš

v malih hišicah za dve osebi ali pa do 4 osebe.Nazaj pa itak pol prek Durmitorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je tudi iti na Etno selo Izlazak,nad Pivskim jezero ,to je od Plužin naprej.Tam lahko tudi spiš

v malih hišicah za dve osebi ali pa do 4 osebe.Nazaj pa itak pol prek Durmitorja.

Etno je bila edina destinacija ki je bila polna,zato smo spali v Plužinah kjer je strateška točka za napad na znamenitosti v okolici.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pejt pod narkozo nazaj ......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je odgovor na znamenitosti? :OK:

pol jih je pa res velik tam okol .....

ja so....prav v Plužinah je en tak fajn bar restorančič z nazivom Zvono, kjer se vrti lepa JAZZ muska, kjer majo wifi....pa fajn se je. Men je bila tale:

 

10355009_711824345553787_846406745493590

znamenitost

 

10599252_711822632220625_584529344681669

 

močno

15997_711825648886990_507417698780939912

 

pri

10407023_711825688886986_484007634502301

 

srcu :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, pizda, kva sm zamudila...kafič!!!!

ni problem v kafiču, ampak v tem ko si zamudila moment k je un gor pamet delil, pa si pršla na vrsto skup s kokošmi, zdej pa vsevprek kljuvaš :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problem v kafiču, ampak v tem ko si zamudila moment k je un gor pamet delil, pa si pršla na vrsto skup s kokošmi, zdej pa vsevprek kljuvaš :P

 

jaz se lohk vsaj s kuram primerjam.... drugim so pa pamet u jogurt zamešal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se lohk vsaj s kuram primerjam.... drugim so pa pamet u jogurt zamešal....

a tut pamet u jogurtu poznaš?

Swašta

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ta baba je ko vegeta,vsepovsod se meša  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sol pa poper.... zihr bolj naravn k vegeta

sam ti si itak poln kemije, tko da ti vegeta paše

Tvoj citat..........Objavljeno Včeraj, 20:55

daleron, brufen, doreta, ene tri flaške ne vem česa....pa večerja  :OK:  :winkiss:

 

Ja po tolikih količinah analgetikov in narkotikov ti ni za zamert nebuloz ,ki jih trosiš  :sleep2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Tvoj citat..........Objavljeno Včeraj, 20:55

daleron, brufen, doreta, ene tri flaške ne vem česa....pa večerja  :OK:  :winkiss:

 

Ja po tolikih količinah analgetikov in narkotikov ti ni za zamert nebuloz ,ki jih trosiš  :sleep2:

 

 

a si fouš ? maš premau? dej da bova vsaj na istem nivoju, ti odstopm kej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si fouš ? maš premau? dej da bova vsaj na istem nivoju, ti odstopm kej....

Prenizek nivo za mene ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moja malenkost je lani prespala v plužinah, pa vifi najdla, pa me res zanima kaj je še tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ta baba je ko vegeta,vsepovsod se meša  :kva1:

 

Ne pomaže nikako lošim jelima :grim

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moja malenkost je lani prespala v plužinah, pa vifi najdla, pa me res zanima kaj je še tam...

Tam ni nič posebnega razen dobrih in prijaznih ljudi ,pocen hrane itd.... je pa fajn točka za naskok čez Durmitor,Etno selo je v bližini ,kanjon reke Tare itd.....V Plužinah smo spali in hodili na izlete prej omenjenih "ZANIMIVIH"točk .............pa Wi-fi boš drugje tudi najdu čeprav si malenkosten .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moja malenkost je lani prespala v plužinah, pa vifi najdla, pa me res zanima kaj je še tam...

Blizu Žabljaka imaš Črno jezero, zanimiv je tudi kanjon Tare, ki se ga v zgornjem delu da prevoziti z motorjem (za ostali del rabiš raft), pri mestu Plevlja je rudnik premoga zraven pa umetni hrib iz laporca, ki ga tam odlagajo ... povsod pa so lepe cesti in pokrajine, prijazni ljudje in dobra hrana, če bo pa kdo imel namen jesti v bližini Mojkovca pa priporočam motel Krstac, odlična in poceni hrana in lepa lokacija 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blizu Žabljaka imaš Črno jezero, zanimiv je tudi kanjon Tare, ki se ga v zgornjem delu da prevoziti z motorjem (za ostali del rabiš raft), pri mestu Plevlja je rudnik premoga zraven pa umetni hrib iz laporca, ki ga tam odlagajo ... povsod pa so lepe cesti in pokrajine, prijazni ljudje in dobra hrana, če bo pa kdo imel namen jesti v bližini Mojkovca pa priporočam motel Krstac, odlična in poceni hrana in lepa lokacija 

Mojkovac-restoran Most,Nikšič-za močne mesojedce restoran Nutricija.Info za popotnike v Č.G.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto jo dva iz Posavja pičiva proti Črni gori, verjetno skozi Sarajevo, kjer je plan za prespat iz sobote na nedeljo, potem pa naprej. Turistički/adventure tempo (hitrej kot čoperji, počasnej od tistih, ki zbirajo pike v naseljih).

 

Če koga zanima, se lahko za del ali celo pot (5 dni) pridruži. Organizirano še ni nič, bomo sproti vse zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

llahko si ogledaš pivski manastir

 

 


ni da ni....povsod je kaj za videt, le oči moraš imeti odprte.

 

 

 

Lahko piješ pivo iz snjega

post-2458-0-63316700-1434382177_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!