Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

Kapetanovo jezero in Crno oko to bo treba pogledatvdrugo leto .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapetanovo jezero in Crno oko to bo treba pogledatvdrugo leto .

Dej napiš kje točno je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pot znam tudi sam poiskati ampak......a se ti nič ne smili moj moped?

Vsako leto me "prjatli" najebajo za kakih 50km makedama :P

https://www.google.si/maps/@42.80428,19.223371,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1s22896331!2e1!3e10!6s%2F%2Fstorage.googleapis.com%2Fstatic.panoramio.com%2Fphotos%2Fsmall%2F22896331.jpg!7i2048!8i1536

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pot znam tudi sam poiskati ampak......a se ti nič ne smili moj moped?

Vsako leto me "prjatli" najebajo za kakih 50km makedama :P

https://www.google.si/maps/@42.80428,19.223371,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1s22896331!2e1!3e10!6s%2F%2Fstorage.googleapis.com%2Fstatic.panoramio.com%2Fphotos%2Fsmall%2F22896331.jpg!7i2048!8i1536

vsaj ne rabiš sovražnikov :jezik:

 

Marja .. pri planiranju se izogni makadamu .. tam sem verjetno že vse vidu :P ... če ne vas pa kje počakam in si kasneje slikce ogledam (kot ponavadi) :jezik:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj ne rabiš sovražnikov :jezik:

 

Marja .. pri planiranju se izogni makadamu .. tam se verjetno že vse vidu :P ... če ne vas pa kje počakam in si kasneje slikce ogledam (kot ponavadi) :jezik:

Baje je nova cesta na Durmitorju Trsa-Kanjon Sušice-Žabljak..domačini povedali (nov asvalt), samo zaradi slabega vremena nismo hoteli tvegati in sem ostal na Durmitorju, kjer sem mi je bilo lažje prilagajati "nevremenu".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se tut po eni novi cesti vozili .. ampak pojma nimam kje ... bil je dž, 9 stopinj in megla (sred junija) ... k dobim potopis, ti bom bolj točno povedal kje smo počas in previdno diujal iz Dubrovnika preko Bosne in Črne gore preko Žabljaka v Srbijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj slikic z letošnjega potepa: 

Relacija: Foča, Plužine, ob Plivs​kem jezeru( popravljam PIVSKO JEZERO je prav :D) preko Durmitorja v Žabljak, naprej proti Mojkovcu in  Kolašinu, do Šavnika, pa proti Nikšiču na Lovčen. V Kotor in iz kotorskega zaliva proti Bileči

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se tut po eni novi cesti vozili .. ampak pojma nimam kje ... bil je dž, 9 stopinj in megla (sred junija) ... k dobim potopis, ti bom bolj točno povedal kje smo počas in previdno diujal iz Dubrovnika preko Bosne in Črne gore preko Žabljaka v Srbijo :P

Mogoče po tejle cesti, preko Crkvičkog polja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pot znam tudi sam poiskati ampak......a se ti nič ne smili moj moped?

Vsako leto me "prjatli" najebajo za kakih 50km makedama :P

https://www.google.si/maps/@42.80428,19.223371,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1s22896331!2e1!3e10!6s%2F%2Fstorage.googleapis.com%2Fstatic.panoramio.com%2Fphotos%2Fsmall%2F22896331.jpg!7i2048!8i1536

Cesta ni tako slaba, predvsem pa je po tej trasi malo makadama (enih 5 km) . Na Kapetanovem je en delal apartmaje (nisem pa še slišal da bi kdo bil v njih) in verjetno bo poskrbel za cesto (ali pa tudi ne) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi lahko še letos speljali! :)

Nekaj mora ostat tudi za 2016. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta ni tako slaba, predvsem pa je po tej trasi malo makadama (enih 5 km) . Na Kapetanovem je en delal apartmaje (nisem pa še slišal da bi kdo bil v njih) in verjetno bo poskrbel za cesto (ali pa tudi ne) .

lp

5 tja 5 nazaj...pa se sešteva :D No ni panike, bom počakal, koga ki bo še letos al pa nslednje leto gor rinil, pa bom dobil sveže info 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 tja 5 nazaj...pa se sešteva :D No ni panike, bom počakal, koga ki bo še letos al pa nslednje leto gor rinil, pa bom dobil sveže info 

Mislim da si odvozil še veliko daljše kozje potke in slabše.... :OK: ...tok da ne jamri,drugo leto Kapetanovo jezero  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj mora ostat tudi za 2016. :D

star pregovor: kar lahko narediš danes ne odlašaj na leto 2016! :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

star pregovor: kar lahko narediš danes ne odlašaj na leto 2016! :)

ta pregovor je letošnji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto Kapetanovo jezero  :grim

 

Tole sem gledal že lani pa nisem uspel vkomponirati v zastavljeno. Vendar pa mene bolj mika dostop z vzhodne strani. "Cesta" zna biti zanimiva... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem gledal že lani pa nisem uspel vkomponirati v zastavljeno. Vendar pa mene bolj mika dostop z vzhodne strani. "Cesta" zna biti zanimiva... :smoke:

Če boš pred nami prosim poročaj  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!