Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

@PERO

a to je tale Žabljak

sicer sem pa našel sosti koristnih info tule na durmitorcg.com

Zelo lep kraj je Žabljak,ampak mi smo imeli slabo vreme 13 stopinj :angry2: Kanjon Tare :OK: [attachmentid=75292][attachmentid=75295]

Prišel iz Budve,kar prehitro je minil 1 teden :nono: Nisem srečal nikogar iz Motosveta ,tako da sem prišparal za pivo,ki sem ga obljubil :OK: Če gdo gre v SCG se naj oglasi prijatelju VELJO-tu,ki vozi barko za panoramske izlete,pa tudi sobe dddaje nad Budvo 15min peš do starega grada 7€ po postelji :naughty: Dodajam slike!!!!!

mobitel VELJO: 0038167584007[attachmentid=75230][attachmentid=75231]

[attachmentid=75232]

Še pogled z terase :OK: [attachmentid=75297]

post-2665-1152686708_thumb.jpg

post-2665-1152686774_thumb.jpg

post-2665-1152686954_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bomo letos zopet lutali po Črni Gori me zanima ali ima kdo kaj izkušenj in informacij glede raftanja na Tari,

lani nam tega žal ni uspelo izpeljati, zato pa letos obvezno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bomo letos zopet lutali po Črni Gori me zanima ali ima kdo kaj izkušenj in informacij glede raftanja na Tari,

lani nam tega žal ni uspelo izpeljati, zato pa letos obvezno :grim

Pozanimaj se pri Gashotu :OK: je pravi specialac za rafting. :kva2: Tukaj imaš stran.... je motorist in če bo doma in imel čas vas lahko pelje po črni gori in še kje, da boste samo gledali. :worship:

Tara rafting...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bomo letos zopet lutali po Črni Gori me zanima ali ima kdo kaj izkušenj in informacij glede raftanja na Tari,

lani nam tega žal ni uspelo izpeljati, zato pa letos obvezno :grim

lepo, lepo...... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom predvidoma nekje med 20 in 26.7 v Črni gori, tri dni prej in tri dni potem pa na jadranski magistralki. Vsi ki boste takrat v bližini mi lahko spustite PM (ZS), da izmenjamo tel. pa magari samo za pomoč na cesti. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! V začetku avgusta greva z mojo drago tudi tja dol, pa me zanima kako najdes sobo za prenocit. A kr enga na cesti uprašaš, al kako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! V začetku avgusta greva z mojo drago tudi tja dol, pa me zanima kako najdes sobo za prenocit. A kr enga na cesti uprašaš, al kako...

Če je govora o Budvi, jih boš videl, ko se sprehajajo ob glavni cesti in ta te ponavadi kar ogovori ali pa imajo na listih napisano sobe in ti maha s tem listom.

Uživaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! V začetku avgusta greva z mojo drago tudi tja dol, pa me zanima kako najdes sobo za prenocit. A kr enga na cesti uprašaš, al kako...

Veljo,ki ga omenjam je tudi motorist :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova plaža 10km iz Budve :OK: Namesto da greš na plažo Jazz,greš mimo naravnost,potem so oznake na asfaltu Imenuje se PLOČE:eek: :OK: [attachmentid=75555][attachmentid=75556]

post-2665-1152857294_thumb.jpg

post-2665-1152857427_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ žav!Preživel 6dnevno furco po BiH,S&CG,CRO 1. dan 800Km do Goražda,2. po NP Tara ,3.in4.Bjelasica pa gor do Žabljaka&Durmitor 5.dol do Ulcinja pa Lovčen&Co 6.Cetinje-NG 850Km 16ur-15ur v sedlu...10.7 so odprli prvo AC v BiH in sicer 20 Km pred Sarajevom,to pa je bila tudi edina AC na 3100 Km trasi.Klub popolni camp opremi sem spal samo v sobah.Še najdražja je Bosna 15-20 eur,Srbija 10 eur v CG sem tudi scenkal za toliko.So pa čisto mogoče cene ob morju (precej?)višje.Zaradi logističnih težav odpadla V in JV Srbija sicer pa izpolnjena vsa pričakovanja..Malo čuden občutek je bil ko 3dni nisem videl enega motorja!Ob povratku pred Reko 15Km stoječa kolona!!! in še za finale na mejnem prehodu.Če se kdo vrača ob obali priporočam po Baški vodi zavit v hrib.Cesta od Sinja preko Knina,Gračca,Gospiča do Senja je bila prazna in zelo solidna,le če vas kaj stisne je bolje zdžat do Senja ker so v Liki pogoste table MINE..Očitno se da tudi z enocilindričnim motokultivatorjem iti malo po svetu.LP FLY :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova plaža 10km iz Budve :OK: Namesto da greš na plažo Jazz,greš mimo naravnost,potem so oznake na asfaltu Imenuje se PLOČE:eek: :OK: [attachmentid=75555][attachmentid=75556]

PERO58!

A boš kaj jezen, če ti rečem, da me je ena sama velika nevoščljivost!!! :hmm: :hmm: :? :D :D :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj pa ga pičim za Črno Goro :)

plan vožnje MB,REKA-ter magistrala do konca.

če gre kdo v isto smer lahko javi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno veš, vendar opozarjam, da je na koncu avtoceste, Split, velika gužva, vsaj danes je bila ko so šli starši od punce tja dol....od 4.00 do 12.00 so hodili do Makarske (Iz Rakeka/Cerknice/12km iz Postojne), s tem da so šli do Splita po avtocesti....

srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojo drago potujeva proti ČG nekje med 29.7. in pa 30.7.

Plan je štart iz Dvora, preko Petrine(Delnice) potem na magistralko, prenočitev na hrvaškem nekje 2 dni, potem pa v ČG.

Če slučajno kdo potuje dol v tem terminu se lahko slišimo.

Namen je iti s šotorom, če pa slučajno nebo zneslo, pa ga lahko tudi doma pustiva

in gostujeva v apartmajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Matjažek :worship:

to mi je všeč, da so ble same endure, da ste lahko furali tudi po makedamu :kva2:

Mi štartamo naslednji petek po malo drugačni trasi kot ste šli vi, s tem da bomo nekaj Črne Gore izpustili (Lovčen, Njegoši) ker smo videli že lani :eek:

približna trasa

Celje-ZG-Prijedor-Livno (motozbor Vukovi Livno) - Jajce (mogoče že na poti do Livna) - Sarajevo - Zvornik - Beograd - Užice - Durmitor/ Žabljak - Tara (upam, da nam bo uspelo raftat :kva2: ) - Ostrog - Budva (pozdravit kolege) - potem pa počasi za jadranski obali proti domu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Matjažek :worship:

to mi je všeč, da so ble same endure, da ste lahko furali tudi po makedamu :kva2:

Mi štartamo naslednji petek po malo drugačni trasi kot ste šli vi, s tem da bomo nekaj Črne Gore izpustili (Lovčen, Njegoši) ker smo videli že lani :eek:

približna trasa

Celje-ZG-Prijedor-Livno (motozbor Vukovi Livno) - Jajce (mogoče že na poti do Livna) - Sarajevo - Zvornik - Beograd - Užice - Durmitor/ Žabljak - Tara (upam, da nam bo uspelo raftat :kva2: ) - Ostrog - Budva (pozdravit kolege) - potem pa počasi za jadranski obali proti domu :krneki:

Srečno pot vam želim,pozdravite mi Črnogorke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot vam želim,pozdravite mi Črnogorke :naughty:

Hwala, bom :grim

se bi tam moral malo pri tebi oglasit, da mi daš kak info za Durmitor, pa še na kak pir lahk skočma čez cesto k uni tablontni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hwala, bom :grim

se bi tam moral malo pri tebi oglasit, da mi daš kak info za Durmitor, pa še na kak pir lahk skočma čez cesto k uni tablontni :naughty:

Pridi si dobrodošel :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foter hoče dol pa se mi ne lub po netu brskat :glare: , če kdo ve kje se kj zanimivga da videt naj napiše pa albanija je tut v igri! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovčen (Njegoši), Durmitor / reka Tara, Ostrog :eek: , Nikšička pivovara (ta pade letos) :kva2:

Albanija je pa itak sama po sebi zanimiva :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden se odpravljam na to relacijo in sicer po jadranski magistrali.Vozil bom sam pa me zanimajo vaše izkušnje s te poti.

Ne nameravam s seboj voziti šotora pa me zanima kako je s spanjem.Prenočeval bi v sobah in pa še to

samo po eno noč.Kolikor mi je znano neradi oddajajo sobe samo za eno noč in pa eno osebo...?Ali je to res...? Vračal pa bi se po notranjosti tako da bi tudi te informacije bile dobrodošle.

Časa imam pa 6 dni (en dan rezerve) Koliko km na dan bi priporočili....aja vozim pa Hondo CBF 600

Lep pozdrav

bravos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberi si temo o Črni Gori :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 sva bila minuli vikend nekje do polovice tvoje poti (Šibenik - Vodice). Jadranka je skoraj v celoti popedenana, fali (beri: slab asfalt, delo na cesti ... ) le 18 km med Karlobagom in Paklenico. In po spominu izpred dveh let tudi med Makarsko in Dubrovnikom ni problemov s cesto (mislim pa, da za prehod meje (BiH; Neum) potrebuješ potni list); kako je naprej proti Montenegru pa ne vem ...

Kar se dnevne poti tiče: mene kar precej zdela vročina (pri Zadru je bilo +35.7) tako da kaj dosti več kot 450 km ne bi bil pripravljen prevozit ... Prenočevanje: sobo se da dobit brez problemov (vsaj mislim), kako je s cenami pa ne vem ...

Srečno in lepo vreme ti želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!